Jump to content

Android unlock


sulfur
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es vēlos nopirkt telefonu no ASV, kurš ir piesaistīts vienam no viņu operatoriem. Vēlējos uzzināt, kā atbloķēt telefonu, lai tas strādātu arī pie mūsu operatoriem. Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Kāds tel? Manam Samsungam unlock code bija bija noslēpts pašā tel, bet caur vadu es tiku pie viņa klāt. Ar manām nezināšanām tam vajadzēja 2 dienas, laikam sarežģītākais, ko esmu savam tel. veicis.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos tad Latvijā unlock skaitas pretlikunīga lieta.

 

Latvānijā pretlikumīgi ir ari radio klausīties, bet kuru gan tas satrauc...

Link to comment
Share on other sites

ar HTC aparaatiem ir taads joks

a)defaultaa SIM lock kods ir taads pats kaa no ruupniicas datubaazeem

taatad ir relatiivi viegli ( ja ir piekljuve sourceem/softiem/utt ) sagjenereet kodus. naudas izteiksmee ~ 10ls , gandriizjebkuraa mobilo telefonu remontdarbniicaa.

 

b) aparaatam ir savs unikaals atblokjeesanas kods , ko tam "iedevis" operators

( taadu kas neatbilst HTC ruupniicas db ) - pastaav HW atblokjeesanas metode :) - naudaas 20ls.

 

p.s. tas kods dziivo iekshaa aparaata ( Qualcomm +htc ipatniiba ) tamdeelj tiiri teoreetiski pilniibaa ruutotam, S-OFFotam utt devaisam , ar kaadu tuuli ( par kura eksitenci dzirdeejis neesmu ) var to kodu izlobiit , bet kaa jau teicu par taadu tuulju eksistenci (prieksh HTC ) dzirdeejis neesmu - tamdeelj kapeicinju piesmiet nesanaaks ..

 

p.p.s. ja ir rokas taisnas un sapratne par JTAG , hex editoriem un taadaam lietaam ir "risks" kodu izlobiit pashu speekiem =))

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Amerikā tak nav gsm telefonu. Latvijā viņš nedarbosies. Ja es ko jaucu stipri nesitiet. :D

Link to comment
Share on other sites

Ir arī GSM tīkli ASV, Quad Band truba no ASV strādās arī citās valstīs.

Link to comment
Share on other sites

TO Proxy - un kā tad ar HTC superCID (11111)? nav vienkāršāks risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...