Jump to content

Jauna ram pievienošana


fierce
 Share

Recommended Posts

Sveiki, gribētu pievienot jaunu RAM, bet nezinu kādu jāņem. Kad komplektēju datoru, nepraša būdams, paņēmu 6gb (3x2). Mātesplate ir asus p8p67 ar dual memory architecture. Cik saprotu, tagad tas dual memory netiek izmantots, jo ir 3 sticks. Ja vienu sticku izņemšu un ielikšu divus šitos http://www.dateks.lv...l9_kit_of_2.php (t.i. būs 2 seti, viens vecais corsair pāris un jaunais kingston pāris), vai viss strādās? Pašlaik man ir 3x Corsair XMS3 CM3X2G1333C9 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM. Tiem timings (9-9-9-24) arī jābūt vienādiem, lai nebūtu ziepes?

Link to comment
Share on other sites

Visam jāstrādā. vienīgi jāsaliek pareizi - t.i. vienā kanālā 2x2GB un otrā 2x4GB. 2GB+4GB savā starpā strādās tikai single channel.

 

lai kāds palabo, ja kļūdos.

 

EDIT: bet vai tiešām tev vajag 12GB RAM? patiesībā jau iespējamība, ka šāds mikss nestrādās vienmēr pastāv.

Edited by matains
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Šodien saskāros ar jautājumu. Kas ir labāk? Divas DDR2 bankas 2x500MB=1GB, strādā dual chanel režīmā (kits), vai 3 DDR2 bankas 3x500MB=1,5GB (kits+500MB), bet strādā single chanel režīmā? Skaidrs, ka visas atmiņas strādā lēnākās atmiņas performancē. Bet SIW system explorer uzrāda, ka visām bankām ir vienādas frkvences, CL uzmanību nepievērsu. Mātsplate veca, ar 4 DDR2 slotiem, minētās bankas man uz viņas strādā minētajos režīmos.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...