Jump to content

ārējais cietais disks + tv


normuss
 Share

Recommended Posts

Esmu iecienījis lūrēt filmas no USB fleškas televizorā, bet tās tik ātri piepildās un labākās žēl dzēst ārā. Tāpēc apsveru iespēju iegādāt ārējo cieto disku. Cik liela iespēja, ka varēšu piespraust ārējo pie tv, un tas man atskaņos līdzīgi kā to dara no fleškas.

Atvainojos, ja daudziem jautājums liksies stulbs, bet tāpēc jau šeit esmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja speej no fleshkas,kaapeec lai no aareejaa cietaa nevareetu? Tur fleshaa tachu nekaadu atskanjoshanas programmu nav

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski Sony KDL 32 EX302AEP vajadzētu spēt nolasīt informāciju arī no ārējā HDD caur televizora USB (vismaz ražotāja mājaslapā nekas nav teikts,ka būtu kādi ierobežojumi).Tikai drošāk,lai ārējais HDD būtu ar savu (atsevišķu) barošanu,nevis kā daudzi 2.5 " HDD tikai caur USB...

Link to comment
Share on other sites

Man ar ārējo HDD 2,5", bez papildus barošanas, TV pilnīgi normāli atskaņo video, takā tas nav nekāds kritērijs.

Link to comment
Share on other sites

Par barošanu, viss atkarīgs no konkrētā TV spējas nobarot konkrētu HDD. 2,5" ārējo HDD jau nu vajadzētu nobarot jebkuram TV. Bet esot arī izņēmumi.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš disks ar laiku piepildās. Viss jautājums tikai par to, cik ilgs laiks līdz tam paiet.

Un, jā, - ar 2.5" disku vajadzētu būt bez problēmām.

3.5 nekad šādam nolūkam nav interesējis dēļ papildus barošanas nepieciešamības.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi lai tavs Tv lasītu HDD, HDD jāformatē exFat failu sistēmā, mkv droši ka nespēlēs, bet visu citu drazu daudz maz ok

Link to comment
Share on other sites

Prime, galiigas muļķības, mans bez problemam lasa NTFS un mkv. 2010 gada plazma. protams, ja nav DTS skaņa. :)

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds ir mēģinājis pie tv slēgt ārējo portatīvo usb dvd atskaņotāju? Cieto disku redz un spēlē visu, bet usb dvd neredz. Mēģinot pieslēgt to pie divām tv usb ligzdām neko nedeva. Tur ir kādas principiālas atšķirības starp usb hdd un usb dvd? DVD ir Liteon ar atveramo vāku, un tv ir Samsung UE40D6500.

Link to comment
Share on other sites

Televizoram ir manuālis.

Tajā parasti ir smalki aprakstīts ko tas var un ko nevar.

mans Philips 37PFL6606 2.5" USB HDD izbarot var un mierīgi lasa arī NTFS.

MKV arī spēlē tikai :D bitreita jautājums.

Kā man Philips supports atbildēja - FullHD MKV max bitreits ir 10Mbps...

 

ediots - jā, nu tā sanāk, ka USB DVD nav tas pats kas USB HDD/Flash :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...