Jump to content

Internets never vaļā īpašas lapas.


Players
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Es izsti nevarēju atrast kur tieši šo rakstīt, tāpēc ierakstiju šeit.

 

 

Man interneta never vaļā īpašas lapas, ka piem. www.failiem.lv un www.fof.lv , bet visas parējās lapas veras vaļā bez problēmām, vai varētu palīdzēt atrisināt šo problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai esi vērsies ar šo jautājumu pie sava interneta provaidera?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tak informāciju vajag! Mājas kompis, cerams? Agrāk gāja, tagad - nē, jebšu no laika gala problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Mājas kompis, www.fof.lv neveras vaļa jau ļoti ilgu laiku, bet www.failiem.lv tikai vakar vakarā sāka nevert vaļā.

 

Un nē, es neēsmu vērsies pie provaidera.

Link to comment
Share on other sites

Ir redzeets liidziigs gadiijums.Neveraas valjaa tipa reklama, ss.lv un liidziigas lapas. Diivaini,bet vainiigs bija ruutera firewall,konkreeti IPS sadalja,jo to atsleedzot viss ruleeja.Autors gan vareeja minet,kas par kompi,vai ruuters ir vai nav utt.,jo jautaajums no seerijas - man ir sarkana mashiina,vakar brauca shodien nee.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, bija te viens provaideris, kas konkurentu weblapas ar bloķēja :) Kadrs izštukoja, ka jāpaņem Baltcom TV - a lapā iekšā netiek. Nu, vismaz es izštukoju runājot ar viņu pa telefoniju, ka gan jau, ka provaideris, jo vēl kauču kas līdzīgs negāja. Tad ieteicu vecos labos btunnel etc. - šancē, ka prieks.

Link to comment
Share on other sites

Lūk tāda pati problēma ! Ilgi mocījos, bet tiku galā, izradās manu mazo jauko ISP ir nopircis kaut kas lielāks, pusgadu 1/10 ārzemju lapu nevērās, izpalīdzēja gūgle , lietoju tagad šo piešķirto DNS( https://developers.google.com/speed/public-dns/) , nevis sava ISP līgumā norādīto. Daudzas problēmas pazudušas !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...