Jump to content

Datora internets telefonā via Zilzobis


LVArturs
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar Wi-Fi neesamību radās nepieciešamība pēc cita lēta interneta iegūšanas veida savā Android ierīcē (2.3.3 / Standart ROM / LG Optimus One). Izdomāju, ka varētu caur USB vai Bluetooth, pamatā Bluetooth, jo tas tomēr ir tuvāk Wi-fi - nav vadu. Nedaudz pameklēju, bet uzraku tikai PDANet aplikāciju, kura atļauj šo darbību veikt otrādi - telefona internets datorā caur USB/Bluetooth. Apnika meklēt, nolēmu vērsties pēc palīdzības pie pieredzējušajiem BOOT ekspertiem (e.g. drunk_lizerd), jo pašam pieredzītes ar Android ir knapi 3 dienas.

Tātad jautājums - vai ir iespējams izmantot datoru kā interneta savienojuma punktu priekš Android ierīces caur Bluetooth? Kā?

 

Paldies!

Edited by LVArturs
Link to comment
Share on other sites

USB WiFi adapteri veikalā maksā kādus 5 ls.

Liec klāt pie datora, instalē connectify, uztaisi ap un slēdzies ar savu telefonu caur wifi.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka uz Windows to arī var panākt http://www.conniq.com/WinXPNetworking_Bluetooth_service_PAN.htm , galvenais, lai mobilā telefona bluetooth atbalstītu šāda veida pieslēgumu dzelžu, draiveru līmenī.

Senos laikos biju mēģinājis šarēt internetu uz Pocket PC un viss ļoti labi darbojas, pat Skype. Tur gan tā šarēšana notika "neredzami" - caur ActiveSync.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...