Jump to content

TV nav hmdi izeja, alternatīvas?


johnylee
 Share

Recommended Posts

Sveiki!Ir man hdmi vads, portatīvajam pieeja pie hdmi arī, bet televizoram nav!

Teļļuks itkā labs un liels, bet nav hdmi izejas diemžēl!Sony Wega Engine

 

Ko jūs man ieteiktu, ir kāds savādāks vads/pārejas, lai var uzstellēt, ka iet no portatīvā ekrāns uz tv ekrānu??

 

Šajās lietās esmu uz "Jūs", tāpēc lūdzu Jūsu palīdzību!

 

Paldies jau iepriekš :) !

Link to comment
Share on other sites

diemžēl dēļ konvertēšanas vienalga kādus vadus spraudīsi teljuks nesapratīs tavu izeju, laiks mainit teljuku un musdienīgāku par 2005 gada tv.

Link to comment
Share on other sites

Tu paskaties kad parādījās HDMI - 2005 gads...psc.

Link to comment
Share on other sites

johnylee

njaaa....diezgan vareni, labs liels teļļuks, velpietam SONY bet nav hdmi :D ne jau tapec pirksu jaunu telejuku pa paris simtiem :)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

DVI ir? Nu tad vienkārši var paņemt HDMI-DVI pāreju/vadu. Skaņa cauri neies, bet ar bildi vajadzētu būt ok. Vismaz no datora.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

johnylee

DVI ir? Nu tad vienkārši var paņemt HDMI-DVI pāreju/vadu. Skaņa cauri neiest, bet ar bildi vajadzētu būt ok. Vismaz no datora.

 

buus jaaiecheko taa DVI paareja, ja buus tad noteikti nopirkshu to dvi-hdmi paareju un poh pa skanju, portativajaa jau kkas skanees :)

 

paldies ! :)

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz redzams, ka topiks veidots piegdienaa. :mrgreen:

Autor - pakustini drusku smadzeni! Kaa tev var ieteikt savienojuma veidu kompim ar tv,

ja pat neesi pateicis, kaadas ieejas vispaar tam tv ir?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gan jau, ka S-video uz abiem galiem ir!

Link to comment
Share on other sites

rabarbers

Man pašam analoģiska problēma vajadzētu tikai vadu HDMI-SCART televizors Panasonic TX-29PX15P.

Labots - rabarbers
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, HDMI-SCART vads tak ir tik elementāra lieta . Tur tak tikai jāprot pareizi vadiņi savienot, lai no digitālā signāla analogo dabūtu :sarkasms: . Ko tad tie inženieri saprot no tām lietām un bezjēgā DAC mikroshemas izgudro. Te foruma spečuki bez tām var iztikt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu ja, no datoriem jau VGA ir izravēti? VGA ar SCART vienkāršāk sašūt kopā, analogie standarti tomēr tiek pūsti cauri. :D Abet es jau nez, moš šis pavediens jau par joku pavedienu ir pārvērties?

Link to comment
Share on other sites

principā jebkuram portatīvajam ir VGA izeja.ja TV ir tāda,tad izmanto parastu VGA vadu (monitora).ja TV nav VGA,tad vismaz SCART jābūt-pārdošanā var atrast VGA-SCART vadu...

Link to comment
Share on other sites

Lasu un brīnos par tiem traki pareizajiem un gudrajiem moderatoriem,mesta tēma un virsraksts pakaļā(HDMI izeja televizorā :yahoo: ) ,bet nē, vēl aktuāls skaitās, sen jau varēja aizklapēt,punkts

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te nav ko tālāk diskutēt...

nu bljin, labs tv, tik hz kapeec nav hdmi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...