Jump to content

Naudas atgūšana no ebay caur paypal?


Recommended Posts

MartinsBe

Sveiciens. Ir sanācis tā ka paūtiju no ebay.co.uk telefona auto turētāju (komplekta vel struntiņi), bet lietotājs ir veiksmīgi naudu saņēmis un nozudis. Kur un kā jāraksta lai atgrieztu naudu, jo preci neesmu saņēmis? KKas tads pirmoreiz.

Link to post
Share on other sites

Vienreiz, kad nesaņēmu t-kreklu (arī no UK), es vienkārši nosūtīju vēstuli pardevējam. Šis lika vēl nedēļu pagaidīt. Kad pagāja nedēļa, uzrakstīju vēlreiz un tad viņš atsūtīja naudu atpakaļ. Ja nesanāk sarunāt ar pardevēju tad e-bayaa ir kaut kāds customer service, tad jau ar to jākontaktējas.

Edited by DaavisEs
Link to post
Share on other sites

45 dienas pagāja? Te pēdējās 2-3 nedēļas pamatīgi iebremzē sūtijumi ...

 

Draudzene savas pakas ar nav saņēmusi no ķīnas un pats pagājušo nedēļ pasūtīju sīkumus - skatīšos, lai gan pašam pēdējais sūtijums no ķīnas gāja ~46 dienas. Pirms ~ 2 mēnešiem sūtijumi gāja uz urrā - pasūti un ~14 dienu laikā klāt.

Link to post
Share on other sites
martinno

Autor - jautājums - no kurienes pārdevējs šipo to preci? Ja no Čainas, tad gaidi - kā jau te lietotāji minēja, piegādes baigi bremzējas. Ja šipo no UK, tad gan pāris dienu (max nedēļas) laikā vajadzēja būt klāt.

Link to post
Share on other sites
MartinsBe

ok, tad vēl pagaidīshu. preces pasūtīju 22.februari. viena pirkuma iedadajos divas lietas, katra no sava tirgotaja bet abi no UK. viena atnaca, sjita ne, plus tas ka skatijos ka ebay tas tirgotajs ir izslegts (Kad atver to tirgotaju ar sarkaniem burtiem rādās No longer a registered user). tas vien rada šaubas

Edited by MartinsBe
Link to post
Share on other sites

Tā ir gadījies, ja pārdevējs pazūd un neatbild, momentā jāatver PayPal dispute.Nedēļas laikā nauda ir atpakaļ.Un negodīgu pārdevēju UK ir ne mazāk kā Ķīnā (esmu uzrāvies).

Edited by Rudiger
Link to post
Share on other sites

Varu tikai piekrist, pakas no Ķīnas kavējās pēdējā laikā, biju RC helikopterim asti jaunu pasūtījis,nogaidījies 30 dienas (parasti max 21 diena bija). Tā kā pēc 40 dienām vairs paypal dispute nevar vērt vaļā, sakontaktējos ar ķīnīzeri šis naudu atdeva man atpakaļ fiksi, bet paka šodien no rīta atnāca...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...