Jump to content

Radiotehnika S150 vizuālā uzlabošana


kicker
 Share

Recommended Posts

Labs vakars Boot'ieši

Ceru īstajā sadaļā ieliku

Lieta sekojoša, pirms pāris dienām nopirku Radiotehnika S150, tālāk seko tas, ka gribētu viņām uzlabot vizuālo, būtībā par tādu cenu kā paņēmu vizuāli ir ļoti ok, bet gribas viņas, es nezinu kā pateikt.. amm, uzspodrināt? Nu tā lai pie vizuālā nebūtu kur piesieties, maza skramba tur un te .. +viens sāns apbružāts, laikam tumba ir bijusi guļus.

Tātad, ko un kā man būtu pareizāk darīt, speciāli līdzekļi kkādi jāklāj virsū, ko vel vajadzētu?..

Nav man ne jausmas vispār, vrb, droši vien izklausās smieklīgi, bet palīdziet lūdzu.. izrakāju forumus, neko lāgā neatradu.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Izsauc uz majam galdnieku.Foruma neviens Tavas tumbas nenoshpakteles un nelakos...

Link to comment
Share on other sites

Es tpc jautāju ko būtu nepieciešams darīt viņām tālākais lai paliek manā ziņā.

Link to comment
Share on other sites

skatoties kāds tev piķis ir.

viegli un dārgi - jaunas kastes

lēti un grūti - špahtelēt, gruntēt, krāsot.

lēti un dumji - līmplēve.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, darīšu kā Exiic otrajā variantā

Kaspars12 paldies par video, būšu palaidis garām.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

CITĀTS

 

...ja nu vienigi sarkanus :mrgreen2:...bet lai veiktu visas manipulacijas,ka klipa,izmaksas bus tikpat cik nepiecieshams normalu skandu iegadei,jo pats jau Tu to nepaveiksi,savadak nebutu vaicajis...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Kad izveidoju topiku iedomājos par cilvēku kas to visu zin un palīdzētu man, bet nu atpakaļceļa nebija vairs .. Skaļruņi paliks kādi ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Palidzejam cik varejam...protams,ciemos braukt ar zagiem un evelem netaisijamies...

Link to comment
Share on other sites

Visvienkāršakais ir pārlaist pāri kādu mēbeļu "atjaunotāju" Lielas švīkas nepazudīs, sīkās gan. Spīdums nedaudz parādīsies.

Kā viens no variantiem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

50Ls

 

pēc skata šitādas

51dj3sd7ieawnkklq7t4_thumb.jpg

 

[nokias kamera]

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Šīs jau ļoti labā stāvoklī, ja salīdzina ar tām, ko parasti pa 50Ls tirgo(t.i. tādas, kas der tikai saciršanai malkā).

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tirgus cena!

 

Ir savu laiku lietotas s-150, likās, ka skan sliktāk par s-90B. Bet tas mans subjektīvais viedoklis!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

S-150 ir 90to gadu produkts, tā kā nebūtu brīnums, ja RRR uz kaut ko būtu ekonomējuši.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pārdevu Logitech Z-2300, pēc tiem plastmasiem šobrīd S150 skaņa apmierina :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Apsveicu tevi ar to, ka esi spēris lielu soli uz priekšu. Tās z-2300 ir traks bumbotājs.

 

Ar kādu pastiprinātāju lieto s-150 ?

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Ya figeju, dorogije tovarišči!

Kas tieshi,Tevi,mulsina musu diskusijaa?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paralēli tiem Logitech kādu laiku atpakaļ biju iepircis S90 20Ls pa pāri, bet tādas- nu malku, negribējās čakarēties,tās pārdevu :D Pastiprinātājs jau bija ilgāku laiku atpakaļ iepirkts, pastiprinātājs: Pioneer A-450R

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Starp citu, ja jau tēma ir par RRR skandu vizuālo, tad uzdošu arī savu jautājumu - kā lai atjauno S-50B(vienai apakšā nedaudz uzbriedusi skaiduplate, līmplēve abām dažās vietās atļukusi un noskrambāta)? Nopirku pa 15Ls abas, tehniski ļoti labas.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Nu man pasham jasaka Torna vardiem:Ya figeju, dorogije tovarišči!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es arī hujeyu, tikai ne par vēlmi spodrināt ne sevišķi vērtīgas tumbas, bet par Partyman dižajiem "ieteikumiem un palīdzību"...

Kurā tieši postā tu esi ko vērtīgu ieteicis sakarā ar topika tēmu? Nu kaut kā nevaru saskatīt pilnīgi neko...

 

Ja pa tēmu...

 

Reāli visas RRR skandas dalās 2 kategorijās, tās kas ir taisītas no laiminētas skaidenes un tās kas ir taisītas no skaidenes, kas aplīmēta ar līmplēvi, visbiežāk melnu. Ar pirmajām iespējami visādi uzlabojumi, sākot ar vienkāršu lakas vai balona krāsas slāni, beidzot ar slīpēšanām, špakteles pūšanu, slīpēšanu un krāsa/laka no pistoles. Cik tas viss ir vajadzīgs, tā ir cita saruna, šeit doma ir par to ko vispār var darīt.

Ar tām jaunajām, kas ir parasta (turklāt plāna) skaidene, kas rūpnieciski aplīmēta ar līmplēvi, nu tur praktiski jēgas darīt neko nav. Ar koksnes apstrādi tur nav sakara nekāda, jo nav tur ne no slīpēt, ne pulēt. Kāda jēga gruntēt, un krāsot, ja viss tas slānis nonāks nost kopā ar līmplēvi pie pirmās saskares ar mazāko mitrumu... Kā kristera gadījumā, skaidene uzburbusi, līmplēve atlobījusies. Nu tur ir čau. Jo tās jaunās ir krietni uzņēmīgākas pret mitrumu, laminētā skaidene, ko izmantoja vecajās, ir izturīgāka. Karoč, sūda materiāls un sūda tumbas...

 

Problēma autoram ir tāda, ka viņš lieto modernos vārdu saīsinājumus kpc un vrb, kas daudz ko par viņu izsaka + tas, ka nojausmas par apstrādes veidiem ir 0 (nulle). Protams, var sekot video pamācībām, bet tas nenozīmē, ka nevajag taisnas rokas. Ja ir cilvēks, kas kaut ko jēdz, tad kur problēma - apvaicājies, ko viņš domā. Ja cilvēks nevar neko ieteikt, tad viņš neko nejēdz...

 

Pēc bildes izskatās, ka tās ir pašas s-90, (vizuāli tādas nāca, šķiet, ar indeksu D), bet tomēr no laminētas skaidenes. Ja negrib mainīt toni, tad iesaku tiešām paņemt uzpūst laku, vēlams no pistoles, ne baloniņa. Tur efekts būs būtisks. Ja ne, var mēģināt ar kādu auto pulēšanas pastu, gan ne pārāk abrazīvu, papucēt tos korpusus, nu spīdumiņam jāparādās. Var provēt tikai vasku. Protams, pirms jebkādām darbībām tumbas jaucās ārā, viss skrūvējas nost, ko nav paredzēts apstrādāt. Pretējā gadījumā iznāks tikai kolhoza tjūnings, ko vispār labāk nedarīt. Apmēram kā "mākslinieki", kas krāso mašīnai diskus nemontējot tos nost no riepām. Un tā vēl nebūtu tāda problēma, ja kārtīgi nolīmē riepu vai vismaz pēc tam nomazgā krāsu no riepām...

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tikko pārdevu Logitech Z-2300, pēc tiem plastmasiem šobrīd S150 skaņa apmierina :)

Pa cik pārdevi, ja nav noslēpums? Man ar vienas ir, domāju moš nomainīt tās pret simfonijām ar stiprekli.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

zinu jā ka rocks, viena gan ir kritusi no pusotra metra augstuma un vairs nav zināms, vai maz skan. Jāpieslēdz būs pie reša :>

Link to comment
Share on other sites

tikai uzmanīgi ar jaudu:

 

Выходная мощность на канал 4 Вт.

 

Потребляемая мощность 160 Вт.

 

energo efektīvs verķis :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pa cik pārdevi, ja nav noslēpums? Man ar vienas ir, domāju moš nomainīt tās pret simfonijām ar stiprekli.

 

Pa 60ls iet prom uz urā :)

Link to comment
Share on other sites

makatins

tirgus cena!

 

Ir savu laiku lietotas s-150, likās, ka skan sliktāk par s-90B. Bet tas mans subjektīvais viedoklis!

pilniigi piekriitu Kaspars12 .....par AC-35nieceem skan sliktaak taapeec atdevu par 40Ls

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Kicker vēl tik aizved viņas uz kojām un nojāj līdz malkai. Cerams, ka šitās tiešām ir normālākas par tiem s90 mēsliem, ko toreiz nopirki.

 

PS. Meklēju s90 augšas. Biju lotgalītē, šiem nebija, RRR veikalā ar nekā prātīga nav, ss kaut kādi vācu analogi pa 15ls

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

makatins

lol

Vājprātīgais

nepareizs apziimeejums......pareizaak buutu alkatiigais vai mantkaariigais :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...