Jump to content

LMT internets besī ārā


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Izmantoju lmt internetu, jo savādāks vispār nav pieejams, (tornis 1,5 km atālumā), tikko uznāk lietus vai sniegs , tā internetam čau, kaut gan modēmā deg zilā gaismiņa, piezvanīju uz lmt klientu apkalpošanas telefonu, tur meiča kaut ko atčivina, ka noskaidrošot, vai vēl kādam ir tādas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Izskatas,ka LMT tikls netur slodzi,jo man tas pats,ka vakars klat ta ari internets ir atta-pat konkurentu edge ir atraks vakara laika posma no pulkst.18-22 atrums 0.10-.0.2mbs bet pec pulkst22 tad internets strada,ka pulkstenits-zvani LMT info neko nedod-tik nosaka,ka BS netur slodzi un tur neko nevarot darit...

atrodos ari 1.5km attaluma no BS un ar nepacietibu gaidu,kad mana dzivesvieta ari tele2 bus 3g parklajums!jo ari pazinam LMT ir sacis klibot itas pilsetas!

Laikam LMT nebija rekinajusies ar tadu skaitu interneta obonomentu,vai ari zelo naudu,lai uzlabotu kapicitati,bet mums tak lietotajiem neintrese vinu problemas,jo maksajam par pakalpojumu,neviss problemu klausisanos,ka bs noslogota,tad jau tos pasus ls varu maksat citam operatoram,kuram bs nav noslogota

Labots - kapis
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man ar LMT modēmu problēma ir tepat Rīgā (E353) - laiku pa laikam zaudē konekciju , met āra "Error 400" , pēc refrešošanas gan aiziet .

 

P.S. Patīkams bonuss ir , ka Linux draiveri ir turpat modēmā - palaiž vienu shell skriptu un internets aiziet .

Link to comment
Share on other sites

Varbut vajadzetu izveidot foruma temu-mobila interneta-problemas,kur tiktu apspriestas problemas saistitas ar mob.operatoru internetu?

Vispar vienas BS kapicitati var palielinat,vai ari ta ir minimala,cik noprotu tas operatoram ir dargs priecins?!

Labots - kapis
Link to comment
Share on other sites

Laikam LMT nebija rekinajusies ar tadu skaitu interneta obonomentu,vai ari zelo naudu,lai uzlabotu kapicitati,bet mums tak lietotajiem neintrese vinu problemas,jo maksajam par pakalpojumu,neviss problemu klausisanos,ka bs noslogota,tad jau tos pasus ls varu maksat citam operatoram,kuram bs nav noslogota

Jā, LMT pat pagājušajā gadā uzcēla 282 jaunas 3G BS tas ir vairāk kā konkurenti kopā ņemot, bet interneta klientu skaits viņiem ir milzīgs un tāpēc arī tās BS netur to ātrumu, pietrūkst kapacitāte.

Kapis - vienas BS kapacitāte var elementāri palielināt, tik tas maksā ap 20-50K EUR atkarībā no ātruma un LMT tādi ieguldījumi diži neatmaksājas, atliek vien gaidīt, kad tā BS programmatūra un tīkla iekārtas paliks lētākas. Mani nedaudz tracina fakts, ka LMT pat daudzos reģionu centros 1BS sektora jauda ir tikai 3.6mbit/s nerunājot par laukiem, kur tas ir maksimums, bet nu LMT pirmais uzcēla tos torņus un tai laikā tie 3.6mbit/s bija kruta, tagad nekā jāinvestē atkal, ja grib konkurētspējīgu ātrumu.

 

P.S. Šogad LMT sola 3G tīkla paplašināšanas vietā vairāk pievērsīsies 3G BS kapacitātes celšanā cerams, ka viņi turēs doto vārdu.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai šāds topiks par neta problēmām jau ir, bet diezgan regulāri esmu saskāries ar lietotāju problēmām LMT neta puļķos - dažnedažādi errori - Could not connect Remote Computer, etc.

Link to comment
Share on other sites

Jūs kā lietotāji varat mani nedaudz izglītot, bet tās dažas reizes, kad man bija jālieto USB modems es ievēroju, ka tam ir daudz sliktāks signāls kā mobilajam tālrunim, piemēram, mobilajam signāla līmenis bija -67dBm, bet modemam -74dBm.

Link to comment
Share on other sites

Domaju,ka mob.tel ir specigakas antenas iebuvetas un plus ir tas,ka mob.tel nenakas novietot pastavigi kados kaktos to var vienkarsi pacelt aukstak utt.a modemu ka iespraud kada datora usb ligzda ta vinam ir uztverei kadi skersli-man bija ta,ka u galda zona ir pilna,bet lietojot portativo ,piemeram ,apguloties gulta zona ir knapa!un domaju,ka gsm,kas nepieciesams mob.tel ir liebak uztverams,ka dazadie interneta standartu signali

Link to comment
Share on other sites

Nu jau vairāk kā pusgadu sēžu uz LMT InternetsDatorā7.. brīžiem 3G vienkārši lido, brīžiem konekcija pazūd biežāk kā gribētos :( visai nepatīkami, bet darīt tur laikam neko nevar?!

 

1794512284.png

ps. vismaz mierinājums, ka ookla mūs ierindojusi 3šajā vietā pasaulē pēc interneta ātruma :drinks:

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Man ar ārējo anntenu ir patstāvīgs 4G(parsvarā visu laiku pilns stabiņš). Internets vakaros ir sūdīgs...Dažbrīd pat youtube uz 360p raustās. :( moš man vel vajag paregulēt anntenu? pievienoju foto.

Untitled.png

Link to comment
Share on other sites

uldise
51 minutes ago, maiss said:

Man ar ārējo anntenu ir patstāvīgs 4G(parsvarā visu laiku pilns stabiņš). Internets vakaros ir sūdīgs...Dažbrīd pat youtube uz 360p raustās. :( moš man vel vajag paregulēt anntenu? pievienoju foto.

manupraat ideaals savienojums peec parametriem, tas noziimee ka tornis blakus gandriiz. a tas, ka vakaraa suudiigs - tornis slodzi netur, jo daudzi lietotaaji.

var meegjinaat kjert citu, ja taadi ir pieejami/zinaami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldise
1 hour ago, liiiiiiiiiiii said:

a var but datora kada zaraza problemu var but daudz

tas ir kaa - pa dienu zaraza nav, taa mostaas tikai vakaros?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...