Jump to content

RAM. Ražotāju izvēle ?!


trakais bumbieris
 Share

Recommended Posts

trakais bumbieris

Hello ! Jautājums būtu šāds - vai kāds var ko " ieklepot" par tādu ražotāju kā ''CRUCIAL'' !? Un cik tā pa lielam ņemot svarīgs ražotājs. Pārsvarā jau vienmēr dzird ''KINGSTON'', nu un tad nāk visādi ''OCZ'' utt. Cik liela nozīme tam būtu tieši man kā vidusmēra lietotājam, ne ar vienu ''krāniņiem'' nemēroties ! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Kingston - piedāvā daļu lētā gala produktu, bet pārsvarā jēdzīgs; OCZ - Ram vairs neražo; Apacer - pārsvarā lētais gals, bet ir visai jēdzīgs variants; Crucial - man šķiet, ka pats ram neražo, bet tikai to izplata.

Link to comment
Share on other sites

Micron Technology ir viens labi liels kantoris. kāds 10 savā nozarē. reizes 2 lielāks par nvidia, piemēram. crucial un lexar ir viņu zīmoli. man jau liekas , ka tīri pazīstams zīmols. īpaši jau viņu BallistiX .

Link to comment
Share on other sites

trakais bumbieris

Tad nedaudz paturpinot. Māte GIGABYTE GA-G41M-ES2L, RAMs KINGSTON KVR800D2N5/2G un ir ok. bet vēlos apgreidu uz 4gb jo ar 2 jau sen par maz - loģiski !

Bet savukārt kožas cipars, vienīgā vieta kur ir ,''ELKORS'' un tikai 30Ls :shok: . Bet šoreiz tas jautājums nedaudz par ko citu, uzraku netā lūk šo - CSX 4GB DDR2 800MHz PC6400 CL5. Nu feini, baigi sapriecājos jo 2moduļi pa 4gb ir tieši tas ko mana MB atbalsta. RAMi tika izņemti no strādājoša PC. Bet aplauziens bija vēl krutāks jo mans PC tos ''nenorija'' ! :rus_roulette: Kādi būtu komentāri ...........

Link to comment
Share on other sites

bija k-kāda GB plate ar G41 čipsetu priekš servera vajdzēja ar uz 4GB upgreidots nesanāca nepakam

tā ar palika 2GB

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...