Jump to content

SKY tv in baltic


xxjocker
 Share

Recommended Posts

esmu jauns visās šitajās lietās, bet ir vēlme ir skatīties UK BBC, ITV & sporta kanālus, britu un.....

 

...dažas dienas atpakalj SPICĒ redzēju izstādītu SKY 3D/HD vai lidzigu tv uztverēju, kurš piedāvā vairākus 100 UK kanālus par brīvu, tikai nopērkot šo SKY boxu ar karti un pieslēdzot to satelītam.

 

JAUTĀJUMS1- vai kādam ir bijusi jau kāda saskaršanās ar šādu piedāvājumu un kā ir ja vienu no tiem SKY box-iem nopērku EBAY UK (vsm 3reiz lētāk) un karti tepat caur http://www.sky3d.lv/...x.php/sky-cards , vai šādā veidā kaut kas sanāktu

 

JAUTĀJUMS2- kā ir ar tiem box-iem no freesat.co.uk .. tie LV vispār darbojas, un ja jā - tad ar SAT vai bez?

 

paldies iepriekš.

Labots - xxjocker
Link to comment
Share on other sites

Un esi gatavs maksāt milzīgu abonēšanas naudu? Labāk nopērc kādu drīmveidīgo, uzliec šķīvi uz 28.2*E un skaties pilno paku par krietni mazākām naudiņām, nekā oficiāli. :pooh_honey: Labu medus devēju šai pakai jau netrūkst. :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Uz BBC gan vari necerēt, visi kanāli uz 2D un 1N, kurus LV (bez milzu izmēra 3+ m šķīvja) neķer.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam arī uztvertu tad viss forums, kas par SAT interesējas ietu ar aliņiem čekot. :D

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

esmu Ziemeļīrijā, lai skatītos viasatu man vajag 2.1m šķivi...un kā bijusais sky uk klients , varu teikt ka līmenis ir ļoti augsts, sky kaste darbojas perfekti pat 3d dod ārā un HD kanāli rādīja labāk nekā uz tagadējā dm800....sāku lietot dravnieka sky uk tikai 10 mārciņas mēnesī, pilna pakete izņemot 3d...oficāli sanāca ap 75mēnesī...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Oficialajam sky uk protams kanali slēdzās ātrāk un nebīja ta mazā aizturīte pārslēdzot kanālu, bet nē kvalitāte nemainainīga,pāris reizes ir nofrīzojis bet tas dēļ lēnā neta (DSL). Vēl skatos HD platforma-krievu kanālus par tiem vēl 7paundi jāpiemaksā.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nu jā 10 paundi pa sky uk un pa HDplatformu 7 paundi , maksāju ik pa 3 mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Mjā, kāds tevi pamatīgi apkāš. Nekur neesmu redzējis Platformas medu dārgāku par 3USD mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Es skatos bbc jau vairakus gadus un sev velama laika - thebox.bz. Tur ir tikai bbc.

p.s. izmaksas lidz sim 0, tikai pec kada gada laikam kaut komaksasu, jo kads laikam upload ierobezo. Varu kadus ielugumus aizsutit.

Labots - gnu
Link to comment
Share on other sites

Norico,esi reālists.Nevajag salīdzināt cenas šeit un tur,tāpat kā to,cik cilvēki pelna tur un cik šeit.Un ja servaks ir tur,tad arī cenas attiecīgas.

Link to comment
Share on other sites

Es pats līdz 2011 gada novembrim dzīvoju Īrijā, taču par Platformas šāri nekad neesmu maksājis vairāk par 3USD. Vēlāk gan nopirku savu karti.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad cilvēkam nav īstie gali.A nafig karte,ja ir šāre par 3 baksiem?Paķēri klonu,kā man izskatās.Vienīgi tad ir jēga.

Link to comment
Share on other sites

Norico,esi reālists.Nevajag salīdzināt cenas šeit un tur,tāpat kā to,cik cilvēki pelna tur un cik šeit.Un ja servaks ir tur,tad arī cenas attiecīgas.

Reālistiski skatoties:

13 miljoni skaidrā esot iemaksāti vienas bankas naudas iemaksas bankomātos, tā tā cilvēki "šeit" pelna ļooooti labi, tikai ne visi...

Link to comment
Share on other sites

.A nafig karte,ja ir šāre par 3 baksiem?Paķēri klonu,kā man izskatās.Vienīgi tad ir jēga.

 

Karte oriģinālā. Par ''belkām'' tanī laikā neko nedzirdēja. Paņēmu izglītošanās nolūkos, baigi interesēja savu medus podu dabūt gatavu.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB. Tur ar ir tā lielākā neraža,ka ne visi.Un pats dumākais,ka to izmainīt bieži vien nav pašu spēkos.

norico,ko tik cilvēks nedara zinātnes labā.Es pilnīgi Tevi saprotu,man pašam bieži visādas idejas un eksperimenti nedod mieru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hmmmm, es te tiko (vakar) biju piegājis pie kaimiņa- tam ir SKY HD...(tepat iekš LV), es nemaz nerunāju par NTV HD un visašrotu...i neko- apmierināts kā pitons, un par visu maksā 5ls. (protams, vis caur stropiem).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...