Jump to content

Made in Latvia

Alantojs

Recommended Posts

Skatos forums pilnīgi tukšs , bet tāpat būtu interesanti uzzināt par kādu Latvijas ražojumu spēļu jomā vai kādu LV modotāju veikumu .

Par LV spēlēm pats neko daudz neesu dzirdējus , zinu bija kautkāda "gaismas pils" vai kas tāds . no modotājiem zinu , Ka latvieši bija taisījis Empire Total War modu kur kurzemes hercogistei tika iedota kolonija Tobāgo ka rēgions klāt :)

Es gan tā neteiktu. Drīzāk nav pareizo apstākļu, vides; citam slinkums ko darīt - labāk iedzers aliņu, paskatīsies hoķi. Trūkst arī laba `veiksmes stāta`, kam sekot,

Nemāk (negrib), jau idejas līmenī pārdoties investoriem. Un darot darbu nedaudz vairāk pie PR un monitizēšanas iespējām padomāt, kā pie savu ambīciju realizēšanas.

Jāiemācas pārdoties vienvārdsakot. ;)

Ir dzirdēts, ka uz izklaides apiem iphone, kāds ne tikai aliņam, bet arī desai ir sapelnījis.

Luckystrike

gribēja arī pirms pāris gadiem GTA uztaisiit latviski un notikumi būtu latvijā (uz VC dzinja or smth) bet visu atstāja pusratā.

Edited by Volkovs

Tā ir lielākā problēma, visiem, ne tikai latviešiem.

Pietrūkst laiks, pacietības, motivācija un līdzekļu, tāpēc bieži vien viss paliek tikai idejas līmenī, labākajā gadījumā arī kaut kas tiek izveidots.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
Luckystrike

Vienīgais ko esmu redzējis patiešām gatavu uztaisītu spēlēm no lv , ir patch priekš 1.6 csa latgaļu valodā , visas radio komandas latgaliski , kā arī pāris mapes , kurās atrodās tādi veikali kā saulīte (ja kāds vēl tādu atcerās ) ...

Luckystrike

Viņu webs kur varēja novilkt csvaigs.eclub.lv/‎ vispār vairs nerukā un šaubos ka kādam vēl pc stāv kautkas tik aizvēsturisks , bet nu ...

Atradu to cs patchu

Kitajec, moš pasolīs ar citim čuvakim. Dūmoj ka tu vīņeigais latgaļs itamā čuhņā? 

Luckystrike

Man neiet nekas tālāk par sākuma `comer svaigs` bildi , man ir win7 , pieņemu ka tas ir dēļ tā ka tajos laikos kad tapa patch , nebija pat domāts par tādiem windowsiem , paprovējat kāds ar win xp.

Edited by Volkovs
Luckystrike

Dēļ tā nācās pārinstalēt csu , es vismaz atstāju tās mapes , domāju pačekot , bet rādās ka nav kautkāda zedot.wad or smth .. :[ krče izskatās ka nav lemts vairs nevienam spēlēt latgaļu versiju :skull:

intervall

Nez, bet man uz XP arī neiet.

Te visdrīzāk vajag vecāku protokolu,vecāku cs'u,gan jau sēdi uz p48