Jump to content

Vai ar šādu pamatplati es ko zaudēšu?


rudolfs110
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Es noskatiju te vienu pamatplati ,bet man ir aizdomas ,ka mātesplate ir par lēnu procesoram, es gribu mksimāli izmantot procesora jaudu.

Noskatītais procesors : http://www.1a.lv/datoru_komponentes/procesori/intel_core_i5-2400_31ghz_6m_lga1155_box_bx80623i52400/5040181/

Nskatītā mātesplate : http://www.1a.lv/datoru_komponentes/pamatplates/asus_p8h67/7629494/

Ja viņa ir par lēnu vai/un nav izdevīga tad varbūt varat ieteikt ko labāku(bez integrētās video kartes).

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir ok.Vareeji tik njemt taadu kas atbalsta arii 1600mhz ramu,no 4 leeniem slotiem jeega mazaaka nekaa no diviem aatrakiem,diez vai vairaak pa 8gb tev vajadzees.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Matesplate fiziski nevar but pa lenu procesoram.

Nezinot tavas prasibas pret datoru (cik vajag RAM / SATA / USB3.0 slotu) teikshu ka plate ir pa dargu un var iztikt ar 20Ls letaku plati uz H61 chipseta, piemeram shadu vai shadu (ja baigi patik ASUS brends)

 

Emilz, RAMu lidz 1600 tu uz H61/H67 nekaa nedabusi, kaa lai necenties.

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

es saprastu ja par atrumu iztrauktos cilveks kursh njem kkaadu i7 mnax krutu ar 10 videokartēm utt...

bet kursh njem parastu i5, tak vajadzētu būt pie kājas...

Link to comment
Share on other sites

rudolfs110

Manas prasības no datora būs spēles. Es vēl nēsmu pabeidzis likt komplektu ,bet tas izskatās šādi : http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem?content=FcnJEQAwCMPAljCHwUP%2FfYX8dqSyNAwWW0pF24keTf3GGXj2SZZs3X0%3D

man no pagājsējā datora ir palicis ssd un 74GB un diskdzinis. Ramu vienu no viņiem (atšķirībā no mātesplates). Skaņaskartes skatos integrētas. korpusu skatīšos no plates izmēra un ,kad paliks tikai baroklis izrēķināšu barokļa jaudu. Tāds ir mans tagadējais plāns.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Atbildot uz topic jautājumu: "Jā, Tu zaudēsi 61.56 Ls" :p

Pārējo TaPaKaH pateica pareizi.

 

Apsveicu ar pēdējo pieGdienu shajaa gadaa :)

Link to comment
Share on other sites

rudolfs110

Atbildot uz topic jautājumu: "Jā, Tu zaudēsi 61.56 Ls" :p

 

Pasaki tieši ko es zaudēšu(pamato)!

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ko lai es iesaku... ar EUR pie mums norēķināties nevar... Eh, nu TaPaKaH jau Tev iedeva divus variantus platēm, patin uz augšu un izlasi!

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Pasaki tieši ko es zaudēšu(pamato)!

Nu šoriez gribējās piekarināt, ka biivers bija izmetis joku. :D Zaudēsi Tu naudu (LV robežās Latvijas latu). Un iegūsi mātesplati. Tas ir pirkšanas/pārdošanas procesa pamatā. :p

 

Bet par veiktspēju - piekrītu augstāk minētajiem komentāriem, var izvēlēties arī kādu lētāku plati bez jūtamiem jaudas zudumiem.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Fakts.

 

No tevis piedāvātajām es ņemtu 2. pozīciju, ja būtu izlēmis būvēt ATX sistēmu (tb, izvēlējies lielā izmēra korpusu), jo fiziski iespējams vairāk pēc tam ielikt RAM moduļus, piemēram, paplašināšanas kartes utt.

 

Ja ir mATX korpuss, tad, domāju, ka 1. pozīciju - jaunākas tehnoloģijas (USB 3.0, varbūt vēl kādas dziļākas fīčas). Nepažēlotu tos 8 LVL. Ja 8 LVL ir svarīgi - skaties, vai tāds nedaudz jaunākās fīčas tev ir vajadzīgas.

 

Domāju, ka tā vidēji skatoties no spēļu viedokļa - starp šīm mātes platēm atšķirību nejutīsi.

Labots - Uģis Lācis
Link to comment
Share on other sites

Nu zini,ja njem kompi speeleem,taa videokarte tev ir pa shvaku uz tiem 300-cik tur latiem.

Labaak njem suudiigaaku procesoru,bet labaaku videokarti,procesoru pa 70,videokarti pa 120.Taa vareetu buut piemeram Asus GF GTX560 un procesors kaadu no leetakajiem i3,pa piemeeru.

Link to comment
Share on other sites

rudolfs110

Emilzs tu domā apmēram tā? http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem?content=DcrBDQAwDMLAlZJCQ1D336v8TpbZhNCv3zUNVTSrvZhIaRxEWyifE7k4cr4P

 

Pag korpus ir pietiekami liels?

Kad tikšu galā ar komplektu, rēķināšu PSU.

 

Es negribu ņemt gluži lētāko i3 ,jo savādāk skatos tos video un tamlīdzīgas lietas un daudziem ir netik daudz kā kautkāda krutā video karte ,bet i7 procis.

Link to comment
Share on other sites

Korpuss ir pietiekams.

Jaa,kaut ko taadu arii domaaju,ja esi gatavs ap 400 vairaak latus tereet shim datoram,domaatam prieksh speeleem,videokarte zem 100ls nebuus gudri.Taa GTX560 ir normaala,visas jaunakaas speeles vareesi speeleet uz augstaakajiem uzstadiijumiem un arii peec gada un pat diviem vinja nebuus no sliktajaam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...