Jump to content

wifi problema


arnis12345
 Share

Recommended Posts

sveiki :) man ir jautajums tads, man ir pieejams bezmaksas punkts wifi.. precizeju kaimina wifi.. ar kuru mums nav kopigas valodas.. Varu pieslegties, bet uz mana kompja nav internets.. tieku no savu datoru vinu ruteri ,bet ko mainit lai butu man nets es nez :(

vinam ruteris WRT-414 ,manskiet tas ir Linksys firmas ruteris...

Link to comment
Share on other sites

Respektīvi, zodz internetu? :)

Vai arī esi sarunājis, bet tev neiet un kaimiņam iet internets?

Un tiec viņa routerī kādā veidā, vienkārši vari pieslēgties wi-fi, vai arī settingiem tiec klāt?

Link to comment
Share on other sites

arnis12345

ta sanak :( gribu ieriebt kaiminam :D neesam gan sarunajusi :D zinu ko vins teiks :D

tieku vina rutera setingos no sava datora :) vienkārši uzrakstiju rutera ip adresi un orginalo paroli,un lietotajvardu liku un izradijas kad pareizas bija :D

bet ka izdarit,ko mainit vai nets butu nezinu. zinu tik to ka uzlikt paroles citas lai vins pats sava ruteri netiek :D

Link to comment
Share on other sites

Nu šajā forumā es domāju šī tēma tiks svinīgi slēgta. Šeit ar zagšanu nenodarbojas. Ja nemāki zagt nezodz.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par padomu prasīšanu, kas veicina kaitnieciskas darbības, tēmas autoram liels brīdinājums. Turpmāk tēmu autori tiks bargi sodīti ar vairāku mēnešu atpūtām, kuri veido diskusijas,

kurās prasa programmas vai risinājumus, kas izplata surogātpastu, lauž datortīklus (vadu, bezvadu), operētājsistēmu aizsardzību, kur datoru īpašnieki ir lieguši pieeju noteiktām darbībām un tamlīdzīgas darbības.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...