Jump to content

Bluetooth draiveris pārstāj instalēties


kanii

Recommended Posts

Sveicināti. Iegādāts jauns dators un tiek veiktas visas darbības pilnvērtīgai datora lietošanai, tai skaita draiveru instalesana. Problēmas sagādā Bluetooth driveris- tas pārstāj instalēties pie aptuveni 20-30%. Arī troubleshooter uzrāda problēmu ar bluetoothu -post-70123-0-96463500-1324839161_thumb.jpg , post-70123-0-52643900-1324839175_thumb.jpg . Tas ir pārinstalēts vairākas reizes, nekas nelīdz. Varbūt varat palīdzēt, man ir Toshiba Satelite ar Windows 7, 32bit versiju.

Link to post
Share on other sites

Mēģini instalēt tos draiverus kas nāk līdzi diskā vai velc no izstrādātāja mājas lapas?

Ja neinstālē no diska, tad mēdz būt, ka draiveris nav pareizais. Ir tā gadījies ar DELL portatīvajiem.

Link to post
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka draiveri nenāca līdzi diskā. Visus draiverus ņēmu no toshibas mājaslapas. Tagad pārinstalēju uz Win7 64, bet notiek tas pats :| Itkā pie Program files rādās, ka instalēts kaut kas ir(Bluetooth monitor un Bluetooth toshiba stack) , bet kad spiežu tad nekas neverās. Spiežot uz bluetooth Toshiba stack aplikācijas tiek sākta kaut kāda draivera instalācija, kura apstājās uz tiem 20-30% un tālak vienkārši tā līnija neiet, varu gaidīt visu dienu. Kaut kas jokains

Link to post
Share on other sites

Pamēģini lejuplādēt vecāku draivera versiju no mājaslapas, vai arī paskaties, vai iekšā nemētājas paši draiveru faili un pamēģini ieinstalēt tos caru Device Manager.

 

Moš tas ir cits Bluetooth modelis nevis tas kam tu draiveri instalē? Man ir gadījies kādreiz instalēt draiverus uz datora kam ražotāja mājaslapā datora modelim XX-1A lejuplādes lapā atrodami draiveri gan priekš datora modeļa XX-1B, XX-1C, XY-00 un pat XX-123 ... un tad nu tu vari zīlēt kurš no 10 dažādiem device draiveriem ir īstais tam tavam Unknown Device.

Kā arī klasiskais ... "Run as Administrator" ir izmēģināts?

Edited by K.Kavacis
Link to post
Share on other sites

Jā arī caur Device manager rāda problēmu ar bluetooth. Pie parametriem bija teikts, ka bluetooth datoram ir( vai var būt tā, ka aizmirsuši ielikt? :D). Pamēgināšu dabūt vecāku versiju.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...