Jump to content

Boot.lv foruma egle 2011


Guest biivers
 Share

Recommended Posts

Kā jau katru gadu, arī šogad varam padalīties, ko nu kurš nocirtis,nopircis, kaimiņam atņēmis un kā izrotājis. Lai vieglāk, bildes varam mest uz img.ljup.lv un forumā likt mazbildes.

 

Pašam diemžēl nav neviens aparāts pie rokas, lai kaut ko sabildētu. Mana egle būs vēlāk :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tepat zem līnijas egli paķēru - viss ok. Kkad, kad būšu skaidrāks, tad moš nobildēšu, iemetīšu te.

 

Kā jums vispār ar ziemassvētku sajūtu - ir, nav? :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Sniega nav, egles arī nē, svētku sajūta ir nulle un ir tikai pohmelis no vakardienas...

 

Priecīgus svētkus jums!

Link to comment
Share on other sites

Kā jums vispār ar ziemassvētku sajūtu - ir, nav? :)

IR, CSDD parūpējās :D

 

Novēlam Jums gaišus un priecīgus Ziemassvētkus! Jūsu pārkāpumu uzskaites punktu skaits nav liels, tas ir robežās no 1-8, tomēr Jaunajā – 2012.gadā vēlam Jums drošāku un atbildīgāku braukšanu! Ar cieņu – Jūsu Ceļu satiksmes drošības direkcija

granatu-sal-ti-012.sized.jpg

Manējā šogad maza un paslēpta uz trepēm no mazām rociņām un kaķa :>

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Man neliela pārpratuma pēc ir priede, nevis egle, bet tas jau nemaina lietas būtību - skujas ir, izrotāta ir, karoč viss bumbās. :dance3:

Gaišus svētkus visiem! :dance:

Link to comment
Share on other sites

Runājot par eglītēm. It kā ir karte, kurā ir parādīti LVM. Bet pēc punktiem skatoties tur ir parādīti eglīšu plači, kur 1m gara eglīte maksā 6ls. Tad jautājums kur tajā kartē ir norādīti paši meži: http://kurtuesi.lv/eglite

Link to comment
Share on other sites

Jū, izskatās, ka visiem viss ir kā vajag. I egles ir, i sveicieni no csdd, i pārkāpumi. Kā saka - normās turās.

Viskijs? Tas tiešām sasilda.

Njā, tā sajūta jau nav kuro gadu. Bērnībā bija, vairs nav. Ko lai padara...

Recku, fonā varat uzlik šo - ir labs. http://www.youtube.com/watch?v=aBws-gApi0A

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Noskaņa beidzās pirms pāris gadiem, tagad dzeru nefiltrētu kvasu un skatos filmas. Vēlāk arī egli nofočēšu. Vismaz tai šodien pakaļ aizgāju

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Egle ir, sniega nav, punktu arī nav un ziemassvētku sajūta 0

Toties ir pa pilnam melnais ledus un pārītis Piebalgas Senču

Ļoti praktiski Ziemassvētki - mazgāju motoru un pucēju jauno karburatoru savam darba zirgam :mrgreen:

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Šogad ir sajūta. Zem egles dāvanas gan sīkajiem, gan lielajiem. Galds un karstvīns, istaba svētku gaismās. Šogad aizbraucu ar ģimeni uz laukiem, te pat sniedziņs nedaudz ir! Rets gadījums, biju baznīcā, jou!!!

Link to comment
Share on other sites

DSC09244.jpg

 

mana miglu egle :D ko vakar jau liku fototopikā...šogad es tāds egļu sagādnieks - skolā sīkajam vajadzēja egli + mājās....domāju sākumā uz mežu braukt, tad padomāju, ka laiks patērēsies kamēr pa lietu , pa mežu smuku atradīsi + bendžas nauda, beigās abas nopirku.

Man šogad sajūtas nu tādas nekādas- darba bija baigi daudz , laikam tas atsita svētku svinēšanu, labi ka dāvanas internetā sasūtīju - laika šopingam nekāda.. un vēlmes ar . nepatīk tas bums, pašam dāvanas nevajag jo viss pa lielām šaibām ir, galvenais ka citiem prieks. Nu ēdiens ir kā jau vienmēr - kāposti, nēģi , asinsdesa, cepetis . vakar sīvo biku ieripnāju, šodien ne - jo rīt no rīta uz copi, ienācās info ka līdaks ņem, kā reiz vienu vajag vecgada galdam.

 

p.s. Priecīgus visiem svētkus.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mana Hand made "EGLE" no papīra! Augstums ja, kas ir apmēram 90cm, tā ka ir diezgan peļama!

Sorry par kvalitāti, ar iPhone tumsā bildes nesanāk! :D

Agu2wEbCQAAguGK.jpg

Labots - webagent
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...