Jump to content

Vai es varu overclock'ot savu procesoru?


AgentOrange
 Share

Recommended Posts

Mans procesora modelis manam laptopam:

 

Intel® Core i3-2310M CPU @ 2.10GHz 2.10GHz

 

Es neko īpaši nesaprotu no CPU overclock'ošanas, bet esmu dzirdējis, ka tas uzlabo procesora ātrumu un/vai jaudu.

Principā gribu zināt vai šo procesoru var overclock'ot un ja jā, tad kā to var izdarīt?

Vēl gribu zināt, vai tas ir riskanti un nevar k-ko sačakarēt manā datorā? Vai tas vispār būtu ieteicams?

Link to comment
Share on other sites

Pulksteņot laptopā procesoru ir tas pats, kas sist betonu ar galvu - stulbi un bezjēdzīgi.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Es pieļauju, ka Tu neko arī nesaproti no galvas smadzņu lobotomijas, tapēc ieteiktu Tev sākt tieši ar tās sfēras apguvi un/vai vēl labāk ar praktizēšanu.

 

edit: Gan forumā, gan rakstos ir dauzd un dikti minimālās informācijas, lai saprastu, kas pie kā turas un ko darīt, ko ne... sāc ar to!

Link to comment
Share on other sites

Vēl gribu zināt, vai tas ir riskanti un nevar k-ko sačakarēt manā datorā? Vai tas vispār būtu ieteicams?

Principā ja ir arī iespēja clokot, tad rēķini, ka CPU vairāk karsīs un rezutātā citi kompenenti arī, piem palielināsi iespēju izcept video karti, 99 % lapšiem ir vāja dzesēšana un jebkura novirze no normas palielina pārkaršanas risku vairākas reizes...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...