Jump to content

Linpus Linux 9,2


Neoz
 Share

Recommended Posts

Es zinu , ka ir vairaki topici par so temu , bet es esmu vinus izskatijas, atrisinaju ta ari nesapratu !

Problemas apraksts:

Jauns Laptops Acer Aspire 5750G, diska ir ierakstits Windows 7 (http://img225.images...62/25638052.png ), Biosa ir izliksts , ka vaig startet no cd-rom , Boot Priority order: 1.ATATPI CDROM: SLIMTYPE DVD A , pats DVD disks nevar but vainigs, jo strada uz citiem pc !

Vins apstajas pie Linpus Linux LiveCD Edition v9.2

RootQlocalhost

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

Disks tiek ielikts , bet vins nedaudz pagriez un klusums, itka neuzrada, liekas, ka nav bootadble , bet pie laptop bij rakstits , ka vins atbalsta DVD+/-RW Super Multi

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

Ja es izmantotu Flash , tad man ir jadara tas pats , kas ar cd-rom , Biosa janomiana Priority un viss ?

Link to comment
Share on other sites

es zinu , ka stulbs jaut , bet kaa var atskirts pirms ieliekot latpota vai flash ir bootable, vai disk ir bootable ?

Link to comment
Share on other sites

Uz ko saderam, ka ar flešku nekas tev neizdosies ? Ierakstīt bootablu DVD (jo torrentos "pirktais" iso 100% ir bootabls) nav nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, tikai interesanti, kā tu to darīji, ja esošais nebootojas?

Link to comment
Share on other sites

caur nero ierakstiju un vsjo. Super, failus vins nokopeja, bet usb par bootable neuztaisija :S

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

ISO! Windows7 .Iso failu tev tur vajag, ne kautkādus citus failus (ja uz pohām pareizi iebraucu)

 

Jaunā laptopa īpašnieks spītīgi nevēlas iebraukt, kas ir .iso.

 

p.s.

 

Kad jau W7 ir uz datora, tad ar .iso faila pareizu ierakstīšanu iekš cd/dvd nav problēmu, jo uzklikšķinot uz .iso, izlec w7 iebūvētais .iso burners, kurš parasti visu izdara kā vajag...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

caur nero ierakstiju un vsjo
Bet KĀĀ??? Johaidīi, no iso faila ir jāraksta bootable DVD, nevis jāizvelk mapes un jāsamet matricā. Ar Nero tas ir vienkāršāk par vienkāršu, ja prot lasīt un ir smadzenes.

Ja vienkāršu lietu nespēj izdarīt, ko tad sasapņojies bootablu flešku izveidot :sarkasms: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

labi , lai paliek , es pats sapratu kaa es to izdariju , sakuma nebij nero , tad tas fails bij prosta kaa rar , tad es vinu extract , tos failus parmetu nero un ierakstiju diska !

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

tad tas fails bij prosta kaa rar , tad es vinu extract , tos failus parmetu nero un ierakstiju diska !

Bļin, tas fails NEBIJA RAR, bet ISO (ko RAR attēlo un atver tāpat kā rar failu) - tiešām grūti faila paplašinājumus apskatīties?

Bļāviens! Nero > File > Open > norādi savu iso > Burn = priecājies par bootablu DVD (protams, ja esi "nopircis" bootablu iso, bet nebootabli ir liels retums).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

bet es taks tur uzrakstiju , ka man pirms tam nebij Nero programmas !!!!!!!!!!!!!!!!!! a ne .piedod, es nepareiz tur uzrakstiju

Labots - Neoz
Link to comment
Share on other sites

No iso faila disku prot izveidot jebkurš rakstīšanas softs, bet ImgBurn ir nepārspējams, pie tam freeware. Bet tā kā esi bezcerīgs gadījums, man apnika mācīt. Āmen.

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, ja tā pa visam godīgi, tad mēs - lietpratēji (o.k. uz sevi to neattiecinu) esam paslinkojuši, lai izskaidrotu jaunajam censonim, ka .iso fails nav jāraksta pa tiešo diskā, bet cd/dvd rakstīšanas programmā jāmeklē iespēja ( un tāda ir praktiski visās maksas/bezmaksas cd/dvd raktāmprogramās), kā ierakstīt dsku no "disc image" faila. Angliski (valoda, kuru slikti pārzinu, sorry) tas varetu skanēt apmēram tā: "burn disc from image file", vai "Burn a Disc Image from a ISO" Raiviic to mēģināja tā kā izskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...