Jump to content

Pazūd / parādās wifi


rusinsh
 Share

Recommended Posts

Man te pēdējās dienās tāda problēma - ik pa pāris minūtēm man pazūd nets, bet pēc kādām 30 sek atkal parādās. Ir kādas idejas? Nevaru normāli pokeru paspēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

pieslēdzies ar vadu nekas tur vismaz neraustās. ja nē zvans provaiderim

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Ideju pilna māja... Man arī dažreiz gļučī nets, bet ar wi-fi tur nav nekāda sakara. :boredom:

Link to comment
Share on other sites

Pieliku klāt vadu no rūtera un tā pati problēma, bet kat pieliku pa taisno, tad viss ok.

Link to comment
Share on other sites

TP link WR340G 54 Mbps router. Manam otram portatīvajam ar signāla uztveršanu viss kārtībā. Nekas negļuko. Uz sava portatīvā esmu pamēģinājis divus uztvērējus un abiem viena un tā pati problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai šoreiz tas palīdzēs, bet man bija līdzīgi, ik pēc pārdesmit minūtēm rādīja ka nevar piekonektēties kādai lapai, kaut gan Wireles signāla kvalitāti rādīja kā Excellent. Nomainīju TCP/IP settingos Obtain DNS server adress automatically uz Use the following DNS server adresses un ievadīju tur 195.122.12.242 un kā alternate 80.232.230.242. Problēma pazuda. Man LTK optika.

Link to comment
Share on other sites

Būs jāpamēģina. Bet patlaban esmu atbraucis uz otrām mājām un tur wireless iet nevainojami - nekādu pārrāvumu

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Stiep to ruuteri uz garantiju, ja taada protams ir. Ja nav, tad pameegini paarshuut firmwari, kaa arii ja tas neliidz tad jauns ruuteris.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas viņam tur ir, bet vakar viss bija kārtībā. Nevienu reizi vakara laikā nenoraustījās. Cerams, ka tā arī paliks :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...