Jump to content

Nepīkst plate (biosa pīkstulis)


atkarigais
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Viens mazs jautājums: Ja platei izņem RAM un šī nepīkst, tad tas nozīmē, ka man jāsāk ienīst Mežaveci?

Mežavecis Pievienots 11 November 2011 - 10:58

...... Pēc tam raudādams mēnešiem meklēsi plati, ja tā nosprāgs........

(kurš stāsta, ka viņa kristāla bumba nešancē, bet kad vajag pareģot kaut ko sliktu, tā aiziet! :p )

Ar RAM plate itkā iet, bet uz monitoru nav nekādu pazīmju (pat biosu nerāda)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kas tas tāds par brīnumtopiku??

 

Video integrēta?

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nav video ne uz integrātās, ne uz parastās.

Cēloni es nojaušu :)

Ņēmu plati ārā (gribēju nomainīt kasti) un viena skrūve gāja apkārt, nācās otrā pusē piturēt ar knaiblēm, bet kā skrūve padevās, tā plate nolīdēja pa kastes sienu līdz grīdai (~ 5cm). it kā jau trieciens viņai nebija tik liels, bet nu neieiet vairs.unledfxo.png

Link to comment
Share on other sites

Nevis trieciens vai skrūve vainīga, bet tavas līkās rokas, ar kurām bez aizsardzības pret statisko elektrību grābstījies gar detaļām un nokāvi MB. Tur pat nevajag kristāla bumbu - viss ir likumsakarīgi.

Ar RAM plate itkā iet
Ko nozīmē - it kā iet ? Pīkstienu nav, video nedarbojas - 100% mātesplate izmetama (nu labi, arī baroklis var būt beigts un ram tagad nokauts). Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Barokļus mainīju - nelīdz. Nu nevajag pīt iekšā to statisko, ne pirmo reizi pie plates knaģus bāžu un parasti vienmēr roku drošības pēc piemetu pie radiatora, lai mans sliktais čī pazustu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skatoties uz shematisko attēlu drusku reibst galva :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Labāk kaut ko uzpaintoju, nekā pus stundu skaidroju - kas un kā.

 

Tā kā baroklis nav vainīgs un Rams arī (mainīju citas rezultāts tāds pats), tad laikam ka nāksies citu dēli pameklēt vai arī tirgot visu pārpalikušo un censties ko sagrabināt vietā :(

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

daži jautājumi rodas:

 

1. a pīkstulis vispār tev tur ir?

2. Nav video ne uz integrātās, ne uz parastās. - a video vispār kāds tev tur ir?

3. diez vai no tāda trieciena šamējai kau kas notiks, - tur nav kam plīst.

4. Barokļus mainīju - nelīdz - nu i kas tie bija par barokļiem, laikam viens Codegens sūnaināks par B&C.

 

PS.Un vispār derētu pilnu sistēmbloka konfigurāciju, lai zin vispār par ko iet runa.

/"Carthago delendam esse - Un Kartāga vispār ir jānojauc" M.Krass/

Link to comment
Share on other sites

bet kā skrūve padevās, tā plate nolīdēja pa kastes sienu līdz grīdai (~ 5cm). it kā jau trieciens viņai nebija tik liels, bet nu neieiet vairs.

Tur ne jau trieciens vainiigs, bet noteikti kaada detalja norauta vai shviika uztaisiita (liidz ar to sheemas celinsh paarrauts) plates aizmuguree.

Apgriez otraadi un kaartiigi papeeti.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Atbildes uz anketu :D

1. a pīkstulis vispār tev tur ir? Jā ir kastē un tika pievienots ar štepseli.

2. Nav video ne uz integrātās, ne uz parastās. - a video vispār kāds tev tur ir? Iebūvētais ir kautkāds intel (modeli toč nepateikšu no galvas), parastais= nVidia gForce 6200.

3. diez vai no tāda trieciena šamējai kau kas notiks, - tur nav kam plīst. Par šo es gribētu piekrist (par švīku= nemanīju neko un tā kā lodējumi ir augstāki par pašu dēli, tad iz maz ticams, bet vakarā uzmetīšu aci)

4. Barokļus mainīju - nelīdz - nu i kas tie bija par barokļiem, laikam viens Codegens sūnaināks par B&C. Barokļi ir 3 gab un pirmas tam ar diviem no tiem viss šancēja, krutā firma niu toč nav.

 

PS.Un vispār derētu pilnu sistēmbloka konfigurāciju, lai zin vispār par ko iet runa. (veca plate 775vm800, veci P4 procesori 502 un 631, Vecs HDD Samsung 80Gb, Veci Rami DDR400 Kingsmax 1Gb un Kingston 1Gb,) Nu kā plīdz? :D

/"Carthago delendam esse - Un Kartāga vispār ir jānojauc" M.Krass/ Nečevo ņe poņimaju.

 

Pastījos jaunu plati = 35 LVL (gribu to pašu 775 P4 atstāt) + DDR3 RAM 2x1GB= 16LVL kopā 53 LVL :shok: mans domāt prikš P2P kastes biki par daudz.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu neko šodien mēģinu vēl pamocīt un rīt droši vien būs jauns sludinājums :D

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nē radiatora tajā momentā nemaz nebija klāt (pilnīgi viss jau bija noņemts)

Link to comment
Share on other sites

nu, kā parasti spraud pa vienam uz galda un pārbaudi vai šancē un pīkst... bet par barokļiem tu tā veltīgi, derētu tomēr zināt kādus meslus tu tur spraudi.

Galu- galā labs iemesls pārlīst uz Sandybridge LGA1155, proci izmet mēslainē...P2P kastei tas tiešām ir pa daudz rijīgs.. kaut ziema nāk :sorry:

Varbūt BIOSu nogrāvi gar plati grābājoties, bača takš bija iekšā?

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ja nu galu galā pirkšu jaunu, tad droši vien soketu ar pamainīšu.

Bet par biosa nograušanu dēļ plates čamdīšanas, gan nērsu dzirdējis. Baterija protams bija iekšā.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par statisko elektrību gan negribētos tev piekrist, jo es arī esmu mainījis n-tās plates. Viena nesen nobeidzās. Iemesls nav zināms. Mainot no viena korpusa otrā - kirdik (100 % ka statiskā) Platei kādi gadi 7. Ar vecu plati kā ar jēlu olu.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Vakar visu vēlreiz pārcilāju, nekur nemanīju nekādus vizuālus bojājumus. Līdz ar to pārvācos uz sludinājumu dēli :D

Šo var klapēt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Bet par biosa nograušanu dēļ plates čamdīšanas, gan nērsu dzirdējis. Baterija protams bija iekšā. - tie ir visi tie neizskaidrojamie gadījumi, kad,- tikko mātene strādāja, bet pārliekopt citā kastē un vairs neiet. Man ir kādas divas tādas. Var vēl likt POST code karti un tad googļot... Var vēl izklaidēties ar BIOSa resetošanu, varbūt?

Link to comment
Share on other sites

Var vēl izklaidēties ar BIOSa resetošanu, varbūt?

Nevis "varbūt",bet to vajadēja mēģināt noteikti.Piekam dažādi mēģināt,gan pareizi(ar jumper),gan primitīvi(ar skrūvgriezi savienot baterijas kontaktus).

Lai pārliecinātos ka BIOS nav pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Tas cmos cear nedeva nekādu rezultātu, bet lai meklētu vēl kaut kādu post code karti - nu nē tā plate nav to vērta.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Der kādreiz paņemt plati zem labas gaismas, vai nav kādi fiziski defekti. Reiz pusgadu sēdēju bez skaņas integrētai skaņas kartei, kad pēc tam ieraudzīju, ka viens rezistors bijis norauts.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ir post code karte. Ja ļoti vajag var sarunāt uz aizdošanu!

 

Bija man gadijums, kad plate nu ne par ko negribēja startēties (jauna). Visa sistēma salikta. Viss ok. Veļu vainu uz Ram, jo viss pārejais iet "na sto pudov". Ram, jo tas lietots un iepriekšējā kompi bija gļuki kuru izcelsmi nebiju pacenties noskaidrot un to brīdi. Restartēju vairākas reizes - nekā. Tad izņēmu Proci un ieliku atpakaļ un ... aizgāja. Mistika :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Šitai platei BIOS čips ir nevis pielodēts, bet ligzdā. Uzspied tā stiprak ar pirkstu uz BIOS čipa, lai ielec atpakaļ vietā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...