Jump to content

Samsung UE37.. Vs. Philips 37PFL.. Vs. Sony KDL-37EX..


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds kam ir bijusi pieredze ar TV iegādi var palīdzēti izvērtēti kuru no šiem trijiem LED TV izvēlēties? TV tiks izmantots, lai skatītos filmas un seriālus kas atrodas iekš ārējā HDD.

 

 

1.) Philips 37PFL6606H LED

 

Plusi ir tādi kad ir 400 Hz, un cik saprotu no apraksta un iekļautajām tehnoloģijām tad bildes kvalitāte ir nevainojama.

 

2.) Samsung UE37D6100SWXXH Smart TV 3D LED

 

Samsungam plus varētu būti tāds kad vizuāli pievilcīgāks un liela pieredze. mīnus ir zemais Hz.

 

 

3.) Sony KDL-37EX720BAEP LED

 

Mīnus ir tāds kad tai Motionflow XR200 tehnoloģijai ir tikai 100 Hz. ,kas pieļauju liks manīt par attēla kvalitātes sliktumu.

Link to comment
Share on other sites

:sarkasms: parāva ņirgu pa tiem hz :D kā uz 100hz paneļa var dabūt 400hz tur vienkārši mārketinga fizika labi strādā, ņemam matricas hz pieskaitam backlitu+ uzmetam vēl proča jaudu un beigās iegustam opāā :D 400hz ņirgu rauj

 

Ps. ja man būtu jāizvēlas tad es paliktu pie Sony 40HX720 vai 40NX720 + bonusā 5 gadu garantija un laba cena

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

:sarkasms: parāva ņirgu pa tiem hz :D kā uz 100hz paneļa var dabūt 400hz tur vienkārši mārketinga fizika labi strādā, ņemam matricas hz pieskaitam backlitu+ uzmetam vēl proča jaudu un beigās iegustam opāā :D 400hz ņirgu rauj

 

Ps. ja man būtu jāizvēlas tad es paliktu pie Sony 40HX720 vai 40NX720 + bonusā 5 gadu garantija un laba cena

 

Ar visām papildus tehnoloģijām redz sanāk 400 Hz. Garantija man nav svarīga, vairāk interesē kvalitāte ;) Paldies par savu rekomendāciju.

Link to comment
Share on other sites

Tam filipam apraksts var kalpot kā mārketinga paraugstunda!

Es kā sony īpašnieks neko citu nevaru ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Ok, palasīšu testus iekš gūūgles :)

 

Nemaz nebūtu iedomājies kad Sony ir tas kas spiež uz bildes kvalitāti. Un Jūsu atsauces liek man nosvērties uz Sony.

Link to comment
Share on other sites

Es ar lietoju sony pārsvarā, ir gan philips un samsungs,bet nevisai patīkas uz tiem bērni konsoles dzenā.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Hey, Sony KDL - 37EX720 ir pie sienas, bet esmu pārsteigts kad tas neņem pretī manu ārējo HDD (Seagate FreeAgent GoFlex 2TB) no kura plānoju skatīties HD kvalitātes filmas.

- Vai vienkārši es nemāku palaisti ārējo HDD, bet vadi ir saslēgti.

 

Varbūt kāds ar to ir saskāries un zin atrisinājumu?

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Kādā formātā tev HDD?

 

Es nezinu, kā to pārbaudīti? man ir standartā vis kā no veikala nāca ''Seagate FreeAgent GoFlex 2 TB''

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz pie kompja un uzspied properties ar labo peles pogus, un apskaties kāda ir file system

Link to comment
Share on other sites

Tev tur svarīga info stāv vai tikai filmas, ja nesvarīga tad formatē uz exFAT!

FORMATĒŠANAS REZŪLTĀTĀ PAZUDĪS VISI TAVI DATI< KAS ATRODAS UZ CIETĀ

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Es uztaisītu kopiju visiem failiem lai formatētu uz exFAT, bet vai tas būs atrisinājums un pēc formatēšanas TV lasīs ārēja HDD saturu?

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Kas neriskē tas nedzer šampi, pamēģini

 

Nu strādā/nestrādā?

 

 

Es to varēšu pārbaudīti viss drīzāk kad tikai brīvdienās, jo tad tikšu pie velviena ārēja HDD kur sakopēti failus no ši HDD , lai var formatēti.

Bet es te googlēju un atradu informāciju kad lai saslēgtu Sony TV ar ārējo HDD tad: ''Hardive must be FAT32, not NTFS or the newer exFAT'' ,nezinu cik tajā ir patiesība, jo uz FAT32 jau 10GB smagu filmu neuzlikt.

 

Kad pats izmēģināšu kas notiek ar ''exFAT'' tad došu ziņu. Varbūt līdz tam vēl kāds idejas pasniegs kā rīkoties.

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Tad es caur to Blu-ray atskaņotāju pieslēgtu savu ārējo HDD un viss ietu? nevajadzētu formatēt HDD? arī .mkv un .WMV formāta filmas ietu?

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Paldies, vairs nav aktuāls jautājums. :)

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...