Jump to content

Telefons Mironis? - J.A.F mošk ?


TvNets
 Share

Recommended Posts

Labsrīts. Nu sanākusi nesmuka šaize. Upgrading firmware , caur J.A.F , nolādēju no NAVIFIRM+ tieši priekš mana modeļa n95 8gb RM-320 , viss ritēja labi , līdz palika divi klucīši līdz beigām un attā, telefons izslēdzās un viss,pagāja 10minūtes, tad izdomāju ieslēgt viņu un nekāds brīnums vienkārši Balts Ekrāns un viss. Varbūt kāds zin kā atdzīvināt to mironi ?

 

man šitā neiet cauri:

ehuwb18tqc1ekdc4spt.png

beigās izmet Error reading phone init data...

 

un viss :/ , cable un connectivity draiverus pārinstalēju , pielieku telefonu , salieku visus ķekšus, spiežu flash , ieslēdzu tel. parāda ka sameklē kautkādus bb5 draiverus , un viss tā arī paliek.. :/

Phoenix 2008 demžēl neinstalējas, met ārā ka installation interupted

Link to comment
Share on other sites

Novelc viss parastāko Nokia Software Update suite un palaid. Parasti vismaz man palīdz ja telefons mistiski neslēdzas vai vienkārši nejiet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Čali,tas telefons ir tik labi uzinstalēts (soft ziņā) , ka parastais update viņu nerāda :)

Link to comment
Share on other sites

saliekam tos "bb5 draiverus" un meeginam atkal : izsleegts telefosn ( dead mode) , piesleegts usb un kad proga meklee telefonu spiezam iesleegsanas pogu.

 

teoreetiski nav izsleegts ka veiksmiigi ir nobrucinaats telefons un bez fbus kabeljiem un servisa cauri netikt ( preved kreki un viss paareejais )

 

beztam neta dziilees var atrast siikus manuaaljus kaa instaleet un apieties ar krekoto Phoenix ;)

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

nu itkā netā daudzkur ir rakstīts ka fēnikss nesuportē n95 dead modē , bet nu.. es mēģināšu,jauna diena,jāmēģina

visprims paprovēšu ar to 'bb5 draiveru' metodi

Link to comment
Share on other sites

Modelis,kā tāds, flešošanu dead mode neatbalsta(ar kompi un usb).Kas tev lika ar JAFu viņu bakstīt?Tev skrīnā ķeksis pie dead ielikts.Programatoru jeb boksu vajag.Telefons bija mironis jau pirms pāršūšanas?

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa ar vafeji ( JAF ) pie tam krekoto , bet n95 8gb supportee dead usb modi. ja kautkur nesuportee - taa ir softa autoru liikrociiba

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Tikai neslēdz klāt boksu pie šitā krekotā JAF softa, kas satur "zulea" trojāni(sākot ar 1.98.62 versiju). Trojānis to boksu piebeigs izdzēšot boksa firmwari un aizslēdzot pašu ATMEL mikrokontrolieri pret pārrakstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par tādiem lamuvārdiem tēmas nosaukumā nedēļa pārdomām.

 

Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...