Jump to content

Problēma ar tīkla izslēgšanu


Archys
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Jau kādu stundu meklēju internetā, kas varētu būt par vainu manai nenovēršamajai kļūdai

 

"It is not possible to disable the connection at this time. This connection may be using one or more protocols that do not support Plug-and-Play, or it may have been initiated by another user or the system account."

laaabsss.jpg

 

laaaabs.jpg

 

Vismaz kādus 6 klūdas labošanas variantus esmu izmēģinājis caur google.

Cik noprotu man caur windows update ir kaut kāda aizsardzība ierakstīta, kuru nevar noņemt.

Caur safe mode catroot2 centos nomainīt ar net stop cryptsvc , bet tas nepalīdzēja.

 

Varbūt šeit ir kāds, kurš ir saskāries ar šo problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kāpēc gan Tev to būtu jāatslēdz?

Tāpēc arī neviens ar tādu problēmu nav saskāries, tāpēc neviens neatbild.

Link to comment
Share on other sites

IP un Mac maiņas dēļ caur TMAC v5 R3.

Device maneger visu tikla karti disablo, bet man jau vajag tikai tīklu.

Link to comment
Share on other sites

labi nepiesienaties pie vārdiem.

Jēgu vajag gribu disablot dīklu.

Ja nevarat palīdzēt, tad nerakstiet offtopic. :)

Visiem normāli izslēdzās, vienkārši man pēc uptade vairs neslēdzās āra, negribās uzreiz reinstall windows..

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

disablojot tur to "tīklu" arī device managerī parādās parasti arī ka ir disablota karte.. tātad.. kāda tur īsti sarpība?

Link to comment
Share on other sites

disablojot tur to "tīklu" arī device managerī parādās parasti arī ka ir disablota karte.. tātad.. kāda tur īsti sarpība?

 

cauru TMAC v5 R3 IP-MAC citas sistemplates čeindžeru viņam ir nepieciešams disablot tieši lokālo tīklu viņš to automātiski dara.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neviens nevar palīdzēt šajā problēmā?

Negribās pārinstalēt operētājsistēmu...

Link to comment
Share on other sites

Variants: pīpē kapronu ne tikai piektdienās

Link to comment
Share on other sites

Interesanti šeit cilvēki sēž - komentārus pilnībā ne pa tēmu raksta. Kāda jums daļa priekš kam viņam to vajag? Tiešām aunu bars.

 

Šajā gadījumā būs vieglāk pārinstalēt windowsu (vismaz es tā darītu :D ), bet ja tiešām negribi, tad iesaku pameklēt atbildi kautkur citur, jo šeit kā redzi visi ir gudri taču tajā pašā laikā neko nesajēdz...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tonzo,

 

Jēga ir tieši kādas darbības mērķim. Te bariem nāk IP, Mac adrešu mainītāju, kam bans spēlēs, portālos un daļā no šiem gadījumiem darbības robežojas ar nelikumībām, kuras forums nekādā mērā neatbalsta.

 

Jā tiešām tu būtu mācējis lasīt, nevis ieteikt izcilu tizlu padomu pārinstalēt OS, tad vajadzīgie ieteikumi tika sniegti, tikai visgudrais tēmas autors bija gudrāks par visiem un ignorēja tos.

 

Par kārtējo apvainojošo izteicienu pienākas atpūta dubultā apmērā par iepriekšējo periodu.

 

Tēma izsmelta. Slēgts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...