Jump to content

HTC sakaru problēmas.


kombains
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir tāda problēma, man ir HTC Desire Z ar LMT pieslēgumu nu jau gandrīz gadu. Pēdējā laikā bieži sanāk, ka nevaru nevienu sazvanīt, tas ir tā, ka zvanu kādam tad 5 sec. klusums telefonā un tad nopīkst un nemaz nesavienojas un nesāk saukt arī. Mani pašu arī dažreiz nevarot sazvanīt, tā man ir teikuši. Iepriekš nekādu problēmu nebija bijis. Gribētos zināt, vai tā ir mana telefona vaina, vai varbūt LMT operātora. Un varbūt kādam ir tāda problēma jau bijusi un ir zināms, kā to atrisināt. Paldies par informācju jau iepriekš. :]

Link to comment
Share on other sites

Jā, te daudzi LMT/TELE2 klienti sūdzējas par pārtrūkušiem zvaniem, bet nesazvanīšanas problēma ir ļoti izplatīta Android telefoniem un dažiem SonyEricsson(parastajiem w610/k800/k550). Vienīgais, ko varu ieteikt atslēdz 3G/UMTS/HSDPA un lieto tikai GSM/EDGE Only, ja tas neko nedod tad jādomā citi risinājumi.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

HTC androiidi & LMT - jau savulaik bija probleemas . toreiz LMT bij sleepis ka probleema vinju galaa

( siikaaka info ja nemaldos krizdabz.lv blogaa )

 

savukaart , SE k550/w610 un k800 probleema lielaakoties ir atdauziiti RF modulji. retaak softiska probleema

 

p.s. nokio kokio 3720 manaa druumajaa kaktaa arii reizeem "nezvanaams/nesazvanaams" :D

labi ka ir paaradresaacija un Blackberry rezervei :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk, ej tak Tu Android heiteri :D Vairāk jau izskatās pēc LMT gļuka, ja jau gadu viss gāja un tagad pēkšņi vairs neiet. Man ir gan Android, gan LMT, tāda problēma nav novērota.

Link to comment
Share on other sites

Acc3L

Tu vispār saprati, ko pats pateici?

Ja LMT gļuks, tad iznāk, ka trešdaļa mobīlo telefonu lietotāju noraujās zvani, ieskaitot tevi. Skaidrs, ka vaina jāmeklē trubā.

Link to comment
Share on other sites

Ir zināms fakts, ka LMT slēpj to, ka vienā jaukā brīdī pēc viņu torņu softa apgreida, liela daļa smartu, kuros bija konkrēts radiočips (ne tikai Android smartu) tika pie minētās problēmas. To var kvalitatīvi atrisināt pārejot pie Bite vai Tele2 vai iegādājoties Nokia telefonu - tie ir vienīgie, par kuru saderību ar LMT tīklu nav pamata uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...