Jump to content

procesors nedarbojas ar pilnu jaudu.


KrisiX
 Share

Recommended Posts

Tātad nesen iegādājos Asus portatīvo ar 2,67 ghz Intel i5 procesoru, bet procesos nestrādā gluži tā kā vajadzētu. Windows 7 experience indexā procesors ir novērtēts ar 3,5 reitingu, lai gan lasīju, ka zemākais redzētais i5 procesoram esot 6,4. Tas indeks mani galīgi neuztrauc, bet piemēram spēle, kurai vajadzētu bez problēmām iet uz max setingiem lago. Kur varētu būt problēma, BIOSĀ?

Link to comment
Share on other sites

kāda vēl videokarte, ja runa iet par procesoru. jautājums bija, vai vaina varētu būt biosā, varbūt uzlikti kkādi enerģijas taupīšanas setingi? bet šķiet, ka tev pat stikla bumba nepalīdzētu.

Link to comment
Share on other sites

KrisiX, kur šinī tofikā bez tevis vēl kādam ir nepieciešama palīdzība ? Bet pilnīgi droši, ka vaina ir biosa enerģijas taupīšanas iestādijumos un procesorā, to pat es un pat bez stikla bumbas varu pārliecinoši apgalvot

Link to comment
Share on other sites

Tātad nesen iegādājos Asus portatīvo
nu loģiski, ka
.. spēle, kurai vajadzētu bez problēmām iet uz max setingiem lago...

Kad beidzot p0kesi sapratīs, ka laptops spēlēm sākas no apmēram Ls 1500 ??? Par ko tu brīnies? Kāda tam lapsim video karte ? Kādi vēl max settingi ? Gribi spēlēt un vēl uz max - nopērc normālu stacionāro.

Link to comment
Share on other sites

Nu man intel® core i5 M480 2,67/2.67 uz HP 4520s , reitings: 6,8 ... , os - win7 pro 64bit , ja nemaldos tad uzreiz pēc win uzinstalēšanas, pirms nebija visi updeiti salikti, sistēma gļukoja kā negudra - reitings raustījās kā punķis uz drāts un t.t., bet pēc updeitiem viss aizgāja kā nākas... un jā- lapsis nav domāts spēlēm ;)

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

spēle tika dota tikai kā piemērs tam, ka procesors nedarbojas ar pilnu jaudu. problem solved pateicoties ārzemju it forumam.

Link to comment
Share on other sites

Nu pie tāda CPU spēles nelago viņa dēļ, nezkapēc citi brīžiem piemirts, kad tas pirmkārt ir un paliek port. dators, visdrīzāk ar integrētu video. Vaina ir video kartes mazspējā.

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas, ka autors šajā tofikā grib uzzināt, kāpēc procesoram ir tik mazs reitins, nevis, kāpēc neiet spēles uz max

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, kāda nah kādam daļa, ko viš arto kompi dara, jautājums ir par proci. 3,5 nav tā kā par maz priekš i5 Manam celeronam 900 i to 4,3 novērtējums. Varbūt nav visi draiveri salikti?

Link to comment
Share on other sites

Par to, ka laptopiem CPU nomet jauda, ja tā nav nepieciešama un darbojas ar pilnu jaudu, kad vajag - laikam visi ir aizmirsuši ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet testos jau pārbauda datora veiktspēju vispār, nevis tā stāvokli uz patreizējo momentu, un tajā brīdi cik saprotu tiek uzkrauta papildu slodze cpu, ram ,hdd un video, tādējādi novērtējot to iespējas un piešķirot attiecīgu indeksu.

Parasti jau pēc pirmās sistēmas atjaunināšanas viss mainās.

Link to comment
Share on other sites

Un ne tikai mobīlie nomet. Mans i5 2500k bez slodzes uz 1500-1600 lēnām dudina.

PS

to romajo: Lai izteiktu savas domas forumā visādi "nahi" nav jāliek tekstā, tos var lietot ar savu māti runājot, ja jūsu ģimenē tas ir pieņemts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...