Jump to content

Vēlētos zināt par barošanas bloku!


KristersLV
 Share

Recommended Posts

Sveiki,kuri lasa šo rakstu.Vēlētos lai jūs man paskaidrojat dodat man padomus,par barošanas bloka vadiem.Man ir doma pirkt mašīnu subi,bet vaig PSU un tagad ir baigā pakaļā katrā youtube video ir dažnedažākie vadi ,gan tādi paši kā manam PSU,gan savādāki lai šo visu savienotu.Lūdzu tie cilvēki kuri nezin neposto,nu ja vien zini kuri ir tieši tie vadi kuri dod Woltus basim.Varbūt kāds varētu iedot man youtobe linku,no kurienes pats ir taisijis šādā veidā subbasu.

Link to comment
Share on other sites

Neko nesapratu! Kādu vadus pīpējam? Ar kapronu šitā appīpēties? Te kaut kas ir ņiprāks ņemts.

Ja vari, pasaki ko precīzāk, a to te mašīna, subis, PSU, vadi un "Wolti" basim - toč baigā pakaļā.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

KristersLV

[media]

[/media] šeit var redzēt kā es domāju. Prosta man vaig tieši lai kāds iedod info kurs dod elektrību lai varu ierubīt sabi. Labots - KristersLV
Link to comment
Share on other sites

Nu un kur problēma ? Ir taču shēmas tam domātas. Bildē viss redzams, bet ar tavām zināšanām elektronikā - katrā ziņā pabrīdini ugunsdzēsējus, pirms ko dari :sarkasms: .

post-602-0-75779700-1316775596_thumb.gif

post-602-0-68009400-1316775611_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

KristersLV

Visu ko jūs teicāt man ir saprotoši,bet skatijos VIDEO visādus kur taisa šādu.Man vaig zaļo,melno,sarkano,dzelteno vadus ja?

Link to comment
Share on other sites

Tu spriegumus zini kādi tev ir vajadzīgi?

Ja vienkārši 12V, tad deltens "+", melns "-" no jebkura konektora.

Ā, laikam vēl melnais ar zaļo jāsalaiž kopā lielajā konektorā, citādi laikam baroklis nelaižās. (zaļais - PS_ON#, melnais blakus)

 

P.S. Tu te mēģini tādas lietas, vismaz parastam testerim jābūt, lai spriegumus pamērītu. A tā, vari arī visu sviestā salaist.

Lai arī tev pasaka priekšā, pārbaudīt derētu ko, ja kāds tomēr kļūdās. Piem. es.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

500kilowati
:haha::rofl::suicide2::wtf2:??? Lūk to es saprotu! Puse kvartāla kā ar roku noslaucīta un kaimiņu pilsētas iedzīvotāji raksta sūdzības par skaļu mūziku :sarkasms:.

Tikai, lai dabūtu tādu jaudu, tev bagāžniekā kodolreaktoru jāiebūvē :sarkasms:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

500kilowati

 

12VOLTI

500 kW - reāls piektdienas joks, šitā norēcos. Kaut ko esi sajaucis.

 

Ja tev vajag vienkārši 12V dabūt no PSU, augšā es uzrakstīju. Bez testera - uz savu galvu.

 

P.S. a kur tu tos 500 kW izlasīji?

 

Bļāviens nevaru, vēl joprojām rēcu!!!!! :rofl: :rofl: :rofl:

 

Nez kapēc, bet man liekas, ka šitā būs nenormāli populāra tēma :D:wtf:

 

Jā, ar #13 postu.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ja pieņem, ka "500kilowati" vietā laikam vajadzēja (varētu) būt 500W, tad ar vispirms ir jāpārliecinās vai PSU vispār ir spējīgs izdot tādu jaudu uz 12V līnijas. I=P/U=500W/12V=42A. Un pat, ja tas PSU tiešām tādu jaudu nodrošina, tad ar 12V no viena molex varētu būt par maz. Slinkums tagad skatīties, bet liekas, ka uz molex vads nav resnāks 1 mm², bet ar to ir par maz priekš 42A. Tādai strāvai vajadzētu vismaz 4 mm², vai labāk 6 mm² vadu.

Hmm, a cik vispār jaudīgs ir vidēji statistiskās mašīnas ģenerators? Nez vai būs 500W?

Link to comment
Share on other sites

Pastūža piedarbināšanai PSU derēs, bet cik skaļi varēs pagriest, hren viņu zin.

400W ir kopsumma no visiem spriegumiem, ja vēl PSU sazin kāds, tad tur pat tik nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūs viss tik vienkārši. Datora baroklim ja visa slodze uz 12V, nostrādās aizsardzība. Ja pastūzis normāls tad 12V pusē nopietni kondensatori ( Es smēķēju daudz, bet 500kW manas cigaretes neņem, padalies ar pareizo zāli, vai pabeidz pamatskolu ), viņus vajag uzlādēt pamazām. Šodien sākās Octoberfest visa Vācija rij alu par 9eirām litrā( ikdienā lētāk ) .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...