Jump to content

Manam HTC -Too many pattern attemps


kombains
 Share

Recommended Posts

Griežos pie jums pēc palidzības vai padoma !smile.gif

Kādas 2 nedēļas atpakaļ uzliku sev to unlock pattern. Tad sagadījās ka draudzene paņēma manu telefonu un gribeja ar to paspēlētiesbiggrin.gif un pāris reižu neuzminēja kodu un tagad telefonu nevaru atbloķēt. Prasa man to Google accountu, es to ievadu visu pareizi, bet tas parāda ka nav kkas pareizi! Jau trešo dienu tāa teikt sēžu bez telefona! Kā viņu varētu dabūt uz strīpas manu telefonu! Paldies jau pieriekš par palīdzību !smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izņemt/ielikt bateriju jau mēģināji?

 

Vēl varētu varbūt Factory Reset derēt. Ir veids, kā to izdarīt diezgan zemā līmenī izslēgtam telefonam. Pagooglē. Taču tā visdrīzāk pazaudēsi visus datus, kas nav uz SD kartes (piem. telefongrāmatu).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu jau viskko ņēmis arā un licis atpakaļ iekšā, bet nekā! Būtībā galvenais tgd būtu dabūt telefonu pie dzīvibas, štrunts par tiem failiem. :p Nu pamegināšu ar to Factory Reset. Paldies par to pašu. Un ja nu kas, tad nav kādas citas iespējas? :(

Link to comment
Share on other sites

Tu toč zini, ka visu pareizi ievadi? Tam būtu jāatbloķējas ar Google konta datiem. Varbūt nepamani kādu lielo burtu vai tamlīdzīgi? Master reset gadījumā Tu pakāsīsi SMS un sainstalētās progas. Daļai no tām arī settingus nāksies likt par jaunu atkārtoti tās instalējot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...