Jump to content

Epson stylus R200


it.kroplis

Recommended Posts

Sveiki.

 

Iesakiet labu padomu, kā varētu apčubināt epsona tintes printeri. Lai stabili velk iekšā lapas. Ja printēšanas mirklī pavisam bikiņ piepalīdz ar pirkst, tad aiziet labi. Pa retam paņem ari pats pa sevi. Pārsvarā iesprūst. Ir kāds ar pieredzi tintes printeru zarnās? Cik man liekās, tad kāds piespiedēj rullītis vai nu noslīd gar lapu, vai arī nevienmērīgi stumj lapu un tā apstājās(sasniedzot parāk lielu šķībumu).

Link to post
Share on other sites

Papīru ņemošo ruļļu gumija veca un cieta/saplaisājusi. Tur neko nepalīdzēsi, kā vien nomainīsi rullīšus, kas konkrētā printera gadījumā ir bezjēdzīgs ieguldījums cenas/atdeves ziņā.

Link to post
Share on other sites

nav tik vecs tas modelis, lai gumija būtu cieta vai saplaisājusi, visdrīzāk jānomazgā gan ievilcējrullītis, gan atdalītājs, vai vēl labāk, citēšu foruma klasiķus, iedod kādam, kas saprot, lai apkopj to printeri

Link to post
Share on other sites

Ok. Kā man šodien ieteica viens printerists.Ar salveti samitrinātu ūdenī cik nu izdevās tikt klāt notīrīju vienu rullīti (redzu tik vienu varbūt ir kur dziļāk paslēpies vēl kāds). Rezultātā no 6 lapām ieklemēja tik uz vienu. Esot arī speciāli tīrīšanas šķidrumi tiem ruļiem. Nez tik kā saucās un cik maksā.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...