Jump to content

Kā uzlaust administrātora paroli?


Archys
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Ir tāda nepieciešamība tikt administrātora profilā?

Kā to var izdarīt ja man ir tikai lietotāja ierobežotas tiesības.

Kaut vai izveidot velvienu administrātora lokālo lietotāju.

jūtūbs jau pārskatīts,bet nekas jēdzīgs nav atrasts.

 

paldies jau iepriekš.

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ja administrators tev ir liedzis pieeju savam profilam tad tam ir savs iemesls un tā lai arī paliek. :t_p_o_n_e:

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paprasi tam kurš uztaisīja adminu. Ja pats aizmirsi un nedomā neko neatļautu darīt, tad ir šādas tādas iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Administratora paroli uz Windows var noņemt, ielādējot datoru no citas sistēmas (no citas OS uz tā paša datora, vai LiveCD). Ielādējot datoru no citas sistēmas, paroli var arī „uzlauzt”, bet tas var prasīt ļoti daudz laika. No esošā, ierobežotā lietotāja konta, Administratora paroli nevar ne uzlauzt, ne apiet, ne noņemt.

Pirms ķeries pie Administratora paroles noņemšanas, der iegaumēt, ka atpakaļ to paroli vairs nevarēs uzlikt (jo vecā parole jau nav zināma), kas nozīmē, ka būs grūti noslēpt faktu, ka esi grābstījies gar Administratora kontu. Var jau protams, pēc tam mēģināt Administratoram stāstīt, ka „Es neko nezinu, elektrība noraustījās un Administratora parole pati no sevis noņēmās”, vai arī „Tas būs kāds vīrusus, kurš to Administratora paroli noņēma”. Ja Administrators pats no datoriem neko daudz nesaprot (mamma, tētis), tas var arī iziet cauri, darba vietā gan labāka tādas muļķības nestāstīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viena pareiza iespēja - pajautāt adminam. Jebkuras citas darbības beigsies vienīgi ar lielākām vai mazākām nepatikšanām (fizisku iespaidošanu no vecākim/vecākā brāļa, vai pat atlaišanu darbavietā). Izvēlies pats :sarkasms:.

Link to comment
Share on other sites

Meiģināju caur alkid live cd. viņš itka atļauj uztaisīt jaunu lietotāju un pievienot tam administrātora tiesības.

Bet kad restartē viņš nesaglabā jauno lietotāju w7 tieši tas pats safe modā.

nav nekas neatļauts darīts.

 

Es saprotu, ka atpakaļ paroli neuzlikšu kāda bija, tāpec man vairāk interesē jauna administrātora lietotāja izveide.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par darba/mācību iestādes kasti - labam adminam nav pie kastes jāiet - visu viņš redzēs, neizejot no savas telpas. Ja mājās - atkarībā, cik tev tas paroles uzlicējs zinošs un agresīvs :dornis:. Vēreiz saku - pajautā adminam vai atmet savu ieceri.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāpēc?

Ir tāda nepieciešamība tikt administrātora profilā?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā uzlaust administrātora paroli?

es laušu

tu laus

viņš/viņa lauš

 

mēs laušam

jūs laušat

viņi/viņas lauš

 

Pagātnē:

 

es lausu

tu lausi

viņš/viņa lausa

 

mēs lausām

jūs lausāt

viņi/viņas lausa

 

Nākotne:

 

es lausīšu

tu lausīsi

viņš/viņa lausīs

 

mēs lausīsim

jūs lausīsiet

viņi/viņas lausīs

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Vārda "lauzt" pareizrakstību pārbauda ar vārdu "nirt". Ja vārds "nirt" tādā pašā teikumā izskaņā satur burtu "s", tad arī vārda "lauzt" attiecīgā forma rakstāma ar "s", citos gadījumos "lauzt" forma jāraksta ar "z".

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Offt.(Es kā Grammar Nazi)

 

Aleksej, nu gan Tu nedaudz saputroji, apdomā vēlreiz :)

 

Ar "nirt" pārbauda vārdus "lūzt", arī "milzt". Piemēram, pareizi ir lūstošs, koks lūst - ar s, bet lūzt ar z nenoteiksmē (piemēram, koks sāka lūzt).

 

Lauzt ir pilnīgi cita nenoteiksme, tur, kā jau VIL teica (EDIT, tas ir, neteica, bet laikam rosināja domas uz to :) ), skatās pēc pagātnes formas, vai ir -z, -s, -t, -d, un tad - atkarībā no tā - pareizrakstības likumi nosaka no šā vārda veidotu divdabju, darbības vārdu u.c. rakstību.

 

P.S. Lauzt nekad, nekādā veidā nebūs jāraksta ar s, vienmēr ar z.

Labots - Bastjens
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ar šo live cd var nolasīt paroli....vairāk arī neko taču nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Ar šo live cd var nolasīt paroli....vairāk arī neko taču nevajag.

Atkarībā no paroles sarežģītības, tā "paroles nolasīšana" var prasīt laiku sākot no dažām minūtēm, līdz pat 1000 gadu.
Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Bastjen, +1 :) Tas ir Mērfija likums: "Jebkurā aizrādījumā par pareizrakstību ir vismaz viena pareizrakstības kļūda". Manā gadījumā vēl trakāk. :)

Link to comment
Share on other sites

emm džeki... ja ir piekļuve cmd, tad kas traucē nomainīt paroli tam admina kontam? o.0 (net user blah *) un darīts

 

 

P.S. Ok, nevermind, pārbaudīju, neļauj tomēr veikt izmaiņas. Izcel HDD un piespraud citam PC kā slave, dabūsi datus ;)

Labots - CsH
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...