Jump to content

Nojāju k'ko BIOS'ā


anshmits
 Share

Recommended Posts

Vakar čākarējot veco datoru iegāju BIOS'ā un nomainīju lkm Perfomance (piedodiet par manu nezināšanu un stulbumu) un nomainīju no Aggressive uz Expert. Nedaudz zemāk nomainīju hercus no 100 uz 250 mhz. Tgd dators ieslēdzas un monitors neko neuzrāda. Tukša bilde. Vai es viņu varu vēl dabūt pie dzīvības?

Dators ir diezgan pavecs, Dekatlons.

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Jāpaprovē noresetot BIOS`u , vai ar džampera palīdzību , vai nu bateriju izraujot .

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

anshmits
(labots)

CITĀTS.

 

Piedod, bet vari lūdzu paskaidrot man - cilvēkam, kurš datoros ir totāls propāns, kā es to varu izdarīt? Kā es varu reset'ot?

Un kas gan vsp ir džampers?

Iepriekš paldies.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Un kas gan vsp ir džampers?

Šitentāds . Nāsies vien skrūvēt korpusu vaļā un MB manuāli pa rokai turēt par skādi nenāks .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Piedod, bet vari lūdzu paskaidrot man - cilvēkam, kurš datoros ir totāls propāns

Draudziņ, nu tad kāda žīda pēc Tu līdi čakarēt biosu? :(

Izrauj no mātesplates baču, uzlec vienu deju ar tamburīnu rokās un tad liec baču atpakaļ. Pirms operācijas būtu vēlams atslēgt datoru no strāvas. :sarkasms:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

anshmits
(labots)

ATKAL CITĀTS.

 

Ah, debīls esmu, tādēļ arī līdu.

 

No Tevis teiktā diemžēl ne s*da nesapratu. Kādu baču? Un kas ir deja ar tamburīnu? Varbūt Tu vari bildēm k'kā parādīt?

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Atrodi uz mātesplates bateriju un izņem viņu uz brīdi laukā, tad ieliec atpakaļ...

 

how-to-open-computer-battery3.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

FAIL! Tev tiešām ir laba humora izjūta. Domāju, ka tagad jau vairs nebūs problēmu ar bateriju un ja tiešām deju ar tamburīnu vari izlaist.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

anshmits
(labots)

Atrodi uz mātesplates bateriju un izņem viņu uz brīdi laukā, tad ieliec atpakaļ...

 

how-to-open-computer-battery3.jpg

 

Izņēmu to fcking bateriju un ieliku a'pakaļ. Kad slēdzu iekšā kompi, tad biju pārlaimīgs, jo ieraudzīju BIOS startup screen'u, bet diemžēl tur mani prieki aprāvās, jo tālāk nekur dators nedevās. Parādījās "Processing IDE Drives.." un viss.

Nospiedu Delete pogu, lai ieietu BIOS'ā un atlikt atpakaļ to ko sačakarēju. Lejā parādījās uzraksts "Entering BIOS Setup..", un tālāk nekas nenotika. :?

Iespējams, vjg ilgāk gaidīt kamēr šis proceso tos IDE draivus?

Labots - anshmits
Link to comment
Share on other sites

Nu tad nāksies pakonfigurēt BIOSā tagad. Diskus, satartēšanās secību, temperatūru brīdinājumus u.c.

Link to comment
Share on other sites

anshmits

Nu tad nāksies pakonfigurēt BIOSā tagad. Diskus, satartēšanās secību, temperatūru brīdinājumus u.c.

 

Kā jau iepriekš minēju, es spiežu Delete pogu un parādās uzraksts Entering BIOS Setup.., bet tālāk nekas nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

kko vairs neredz cietos diskus? HDD

apskaties vai BIOSā (zilais fons) tie parādās? Apskaties m/b modeli, nokačā manuāli un palasies to...

BIOS 1

BIOS 2

vispār katru BIOS opciju var apskatīties internetā, pirms spaidīt pogas...

And what a hell is Dekatlon,... or PC Decathlon?>>>

google: Dekatlon

, - Oooh, nice!!!

BIOS jumper

Labots - Tubus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NJā šiki:

 

"1.Tāpēc arī šis dators aprīkots ar 1,9 GHz Athlon XP AMD procesoru, 256 MB operatīvās atmiņas, 40 GB ietilpīgu cieto disku un 64 MB GeForce4 MX440SE Prolink ražojuma videokarti.

 

Shuttle AK38N mātesplate atbalsta ātro USB 2.0. No ārējo disku nesēju iekārtam šim datoram ir tradicionālā diskešu iekārta, kā arī kompaktdisku un ciparvideodisku diskdzinis, kas ļauj nolasīt informāciju no CD un DVD diskie

 

2. Все эти жизненно важные компоненты соединяет материнская плата DFI NFII Ultra-400 на чипсете nForce2 Ultra."

 

njaaa, m/b var būt da jeb kāda.

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...