Jump to content

RRR X-line FS 10.1 vs. Jamo S606


kasis_gt
 Share

Recommended Posts

Sveiki audio tehnikas eksperti.

 

Vēlējos uzjautāt subjektīvo viedokli, kuras no šīm akustikām būs labākas, ja tiks lietotas stero slēguumā ar stereo pastiprinātāju (Pioneer stereo pastiprinātājs, pagaidām budžetnieks, bet ar laiku tiks uzlabot pēc vajadzības). Kurām labākas zemās frekvences varētu būt, attiecīgi vidi un augšas? Tiekt domāts par pirmo nopietno stereoakustiku mājās mūzikas baudīšanai. Paredzēts lietot ~25m2 telpā:

 

RRR X-line FS 10.1: http://www.radiotehn...6is0a27sc5minf4

 

Jamo S606: http://www.xnet.lv/i...+606+Melns+Koks

 

 

p.s. Labprāt uzklausīšu alternatīvus akustikas piedāvājumus atbilstošajā cenu kategorijā ~300Ls par abām skandām.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Tikai tā problēma, ka neatrodu nekur Latvijā S608 modeli.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Man arī ir tā pati problēma. Arī gribu tiesi šo modeli, bet diem žēl Latvijā vinu nevar atrast...

Link to comment
Share on other sites

var iegādāties bet tad noteikti neietilpst cenu kategorijā :D

šo man atsūtīja Latvijas oficiālais Jamo izplatītājs. Legato Plus

 

Labdien!

Jamo S 608 varat iegadaties pēc pasutijuma, cena - 469 LVL pāris.

Jamo S 606 ir uz vietas, varat atbraukt pie mūms un pat paklausities. Cena šim skandam - 269 LVL pāris.

Ar cieņu,

Daniils.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neticās, ka skaņas kvalitātes atšķirība varētu būt 200Ls vērta. Jābrauc būs paklausīties tās S606.

Link to comment
Share on other sites

RRR X-line FS 10.1 ar ir labas. Tikai ņem vērā, ka tās ir ar 4 omu pretestību, varbūt budžeta klases pastiprinātājs nepavilks. Toties pabalstīsi Latvijas ražotāju ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tumc tumc mūzikai vai baisajam metālam es ņemtu RRR, klasiskam rokam vai vecperdeļu mūzikai - Jamo.

Link to comment
Share on other sites

BEZJĒDZĪGS CITĀTS

 

Nu, labāk jau nu ir paklausīties. Mūziku jau ar savām, ne citu ausīm klausīsies. Radiotehnikas veikalā ir tāda iespēja. Jamo redz ka arī piedāvā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ko tad var domāt, pie mums šie ir reti sastopami, jāklausās iraid... ;-)

Vai tad Latvijā šos pārdod kāds? Ā, Legato, būs pusdienlaikā līdz šiem kaut kad jāaizvelkas, sen nav būts :)

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Būtu labi, ja Jūs aizietu un tad pateiktu ko domājat par konkrēto medeli. Tŗi intereses pēc, kā jums liekas: kvalitāte, skanējums utt, vai ir tās naudas vērti. :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Es itkā skatos, lai tas "basu caurums" (lai kā arī viņu sauktu) atrastos skandu priekšā, jo skandas paredzēts likt tuvu sienai. Ceru , ka esmu pareizi sapratis, ka labāk, tad izvēlēties ar "caurumu" priekšpusē. :)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

No savas pieredzes teikšu, ka esmu skeptisks pret basu skaļruņiem vērstiem uz sāniem. Protams ir iespēja spēlēties - likt uz sāniem vai uz iekšpusi, bet bija sajūtas, ka klausies 2.1 sistēmu ar 2 subiem.

Tāpēc iesaku paklausīties pirms pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Ea, savukārt, biju skeptisks pret basu skaļruņiem vērstiem uz sāniem, līdz nedzirdēju X-Line.

Un, Long, kādu tieši apsvērumu vadīts, Tu izdomāji izvietot tumbas ar sānu skaļruņiem pret sienu ?

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Ea, savukārt, biju skeptisks pret basu skaļruņiem vērstiem uz sāniem, līdz nedzirdēju X-Line.

 

Laikam iešu vēlreiz paklausīties X-line skandas, citādi esmu jau saputrojies ar visiem Jamo, Eanergy, Magnat , Koda utt... Nēesmu nekāds mega mūzikas eksperts ar muzikālo dzirdi, gribās, lai vienkārši labi skan priekš vidusmēra klausītāja ar patīkamu normālu basu. X-line tomēr bass ir vairāk kā pārējiem iepriekš minētājiem modeļiem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šajā cenā, ja runa iet par jaunu, no veikala akustiku, ķīnieši vien būs, neskatoties uz brendu. Tas pats Jamo, ja paskatās viņu mājas lapā neko sīkāk nepaskaidro par tām skandām. Re ku rezumē par šo modeli"Although it's not the last word in accurate hi-fi-chummy musical reproduction, the S 606 system can make surprisingly cheap amps and receivers spring into life in an impressive manner. And it represents stunning value for money. It's hard not to be impressed." Pilns review teksts zemāk:

http://www.techradar.com/reviews/audio-visual/hi-fi-and-audio/hi-fi-and-av-speakers/jamo-s606-hcs-6-99406/review skaidrs, ka par skaņas kvalitāti tur īpaši daudz netiek runāts:(. Visdrošāk būs ņemt padusē savu Pionieri un doties uz veikaliem klausīties, kas patiks to arī jāpērk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir dzirdējis kā skan Quantum skandas.? Jo mani pēc specifikācijām piesaistija šis modelis--> Magnat Quantum 657. Pēc parametriem izskatās krietni vien labāks Par JAMO S608.

 

Palasijos vairāk par tām magnat, izskatās tādas tīri neko. Vienigi kā ir ar tām zemajām frekvencēm, vai tiešām 17cm woofer spēj dot ārā 20hz?

Link to comment
Share on other sites

audiovideo

Aizej paklausies, cik klausījos, izliekas ka tanī telpā subs būtu pieslēgts, bet nav. Protams ka 20 Hz tur laikam nav.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...