Jump to content

Pārkarst integrētā videokarte?..


Artanis
 Share

Recommended Posts

Vakars [ne īsti] labs.

 

Šovakar ar citiem bootiešiem uzrāvu nedaudz CounterStrike: Source, un pēc 10 minūtēm geimpleja, eku-šeku, monitors pārgāja suspend režīmā un kompis fonā uzkārās. It kā jau sūds ar to, kam negadās, bet nu tā jau ir trešā reize divu nedēļu laikā, kad pāris minūtes palietojot ko spēļveidīgu notiek identisks joks. Pašlaik vēl videokarti neesmu līdz galam noskatījis, tādēļ ja uznāk azarts drusku kaut ko paspēlēt, tad paļaujos uz diezgan normālo integrēto video, bet izskatās, ka kaut kas tomēr nav kā pienākas...

 

Datoram vēderā:

  • Mātene ECS G41-M6 (integrēts Intel GMA X4500 video adapteris)
  • Procis e5800 3.2Ghz
  • 8GB DDR3 RAM 1333Mhz (2x4GB moduļi)
  • Cietņi 2 gab WD 500GB 32 kešs
  • Baroklis FSP 500W

 

Visi draiveri salikti iz ražotāja saita, strādājot Win vidē viss rullē, ir kurbulēts pat diennakti no vietas konvertējot video, nekas nav lēcies, a tiklīdz spēles, tā čušs. Event viewerī neko neredz, Everests atseviški čipseta temperatūru nerāda, acīmredzot nav platei datčika.

Jautājums - ā) kā lai pārliecinās ka pie vainas integrētās v-kartes pārkaršana, bē) ko lai, ellē, dara, pirms ir iegādāta normāla videokarte, bet šad tad luste paspēlēt uznāk?

Link to comment
Share on other sites

Uzkarini papildus ventu, lai pirž uz čipa virsū...

Es vēl pirms geimošanas izrautu vienu RAM moduli ārā, tā tīri testa pēc...

Link to comment
Share on other sites

Artanis
(labots)

Paldies par ieteikumu saistībā ar ventilatoru. Tiesa gan - es neieredzu rūkoņu, tādēļ visi spārni datorā ir nomainīti ar lielākiem/klusākiem, savukārt viens mazs 50mm piržiks ievērojami šo harmoniju izjauks. :D

 

Hm - mož uzreiz memtestu izlaist tad? Lai gan no otras puses - kā jau minēju, maketējot žurnālus/mājaslapas un renderējot video vēl nav gadījies ka nokārtos. Un 8GB testēsies ujj ku ilgi.. :/

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

...Un 8GB testēsies ujj ku ilgi...

... un īsti pat nav skaidrs kam tev tie 8 GB uz šitās kores, ko tu tādu dari ar jamo? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Brīvajā laikā esmu dizaineris/maketētājs - Corel un Photoshop pilnvērtīgi izmanto un pied*rš visu pieejamo rāmi, un jo vairāk jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Es protams atvainojos, bet 8GB tetsēsie stikai 4 reizes ilgāk par 2GB, un i to vēl jāskatās kā saslēgti un ar katru paaudzi jau tie ātrumi ar leili.

Salīdizni SDRAM un DDR3 uz 3 kanāliem ! :D

 

* Pārleicina'suz tausti un vismaz testa laikam uzliek lielu ventilatoru. Jo lielāks ventilators jo mazāks troksnis.

* iztestē tomēr, gan ar memtes, gan ar Hdtune, gan apskaties event logus.

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Nav kaut kādu softu kas rāda iebūvētā kartes temperatūru? Atceros, ka iebūvētās kartes pat klokot varēja :)

Labots - asaris555
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Furmark vari palaist ? Cik ilgi iet ?

 

CS:S jau nu nav nekāds videokartes cepējs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Runājot par tēmu, nav jēgas zīlēt kafijas biezumos - karst vai nekarst. Atskrūvē vāku, pieliec roku un pārbaudi redeli.

 

DL,

Atkal tu mega pesimists :) Ne jau visiem olas sakultas lupatās :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

DL,

Atkal tu mega pesimists :) Ne jau visiem olas sakultas lupatās :t_p_o_n_e:

Vismaz zini, ka tas ir VIŅŠ, nevis ļauns joks atkal :good:

Link to comment
Share on other sites

ai, nu tak pārkarst tā redele, - nemoki dzelzi>>>> uzliec kādu dzesi...

man tieši tāpat uz 945 uz abiem stāv pa 40x40 rūceklītim

945GZ%20Micro%20775%20SE.jpg

Link to comment
Share on other sites

andrisri

Man ir viens beigts Gigabyte i915 chipset dēlis, kuram tas radiators ir 2x nopietnāks par šo (ja bildē ir pareizais dēlis). Tas tāpat ir uz miskasti, vari uz to radiatoru vai visu dēli pieteikties, bet vot stiprinājumu izvietojums gan ir cits, nāksie tur galvu palauzīt, kā šo piestiprināt

Labots - andrisri
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...