Jump to content

Kā ierakstīt DVD-Video disku


Hitchcock
 Share

Recommended Posts

1. Atveram Nero Burning ROM programmu;

 

2. File->New->DVD (ja šādas iespējas nav, tad jūsu NERO versija ir pārāk veca);

 

3. Izvēlamies DVD-Video. Spiežam New;

 

4. Kreisā loga puse - DVD-Video disks,

Labā loga puse - datora cietais disks;

 

5. Savā cietajā diskā (labais logs) atrodam, kur saglabāts sagatavotais DVD-Video materiāls. Jābūt diviem folderiem (Video_ts un Audio_ts). Visi faili, kas atrodas Video_ts folderī ir jāpārnes uz DVD-Video diska (kreisais logs) Video_ts folderi. Audio_ts folderis parasti ir tukšs. Ja tur kaut kas ir, tad to kas tur ir iekšā pārnesam uz attiecīgo Audio_ts folderi DVD-Video diskā;

 

6. Recorder->Burn compilation

-) Label - ierakstam diska nosaukumu

-) Burn - uzliekam attiecīgo rakstīšanas ātrumu (ne lielāks kā noteikts uz ražotāja matricas);

 

7. Spiežam "Burn".

 

P.S. Ja zināšanas nav tik lielas par disku rakstīšanu, tad sākumā ieteicams izmantot RW (rewritable) matricas. Ja kaut kas "noies greizi", tad nebūs matrica aizlaista zudumā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Andris_r

Man rodas sekojosh jautājums - kaa tad iisti sagatavot to DVD materiālu.

Mana probleema ir taada, ka man ir viens mpeg fails - gribu vinu ierakstiit lai vareetu skatiities uz DVD pleijera, kuram nav nekaadas divx fiichas.

 

Vai izmantojot tikai NERO es to varu izdariit? Vai arii man saakumaa tas fails ir jaaapstraadaa ar kaut kaadaam progaam, lai dabuutu DVD failus un tos tad jaaraksta iekshaa caur NERO???

 

Ja iespeeja ir tikai ar citu programmu paliidziibi - ierakstiet luudzu kaadus vienkaarshu progu nosaukumus - man nevajag neko advanceetu - peec iespeejas vienkaarshaaku, jo kvalitaate ir caur tvkarti kompii iedabuuts materiaals no VHS kaseteem.

Link to comment
Share on other sites

varbūt pie reizes varētu iemest manuāli kā saveidot diskam MENU - domāju ka daudziem noderētu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest minder

Man ir jaaieraksta no 3 mini-DVD diskiem viss safilmeetais vienaa lielajaa dvd diskaa. Kaa to var izdariit jo liekas ka var rasties probleemas ar vienaadiem nosaukumiem.

Link to comment
Share on other sites

Sakariigaakais variants ir noripot visus 3 diskus uz atseviskjiem video un audio ar Smart ripper vai dvd decrypter (.m2v un .ac3). Tad ielikt failus kaadaa no authoring programmaam. Vismaz taa es esmu dariijis ar materiaaliem, kas filmeeti ar kameru, kas pa taisno un miniDVD raxta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Aktieris

Man rodas sekojosh jautājums - kaa tad iisti sagatavot to DVD materiālu.

Mana probleema ir taada, ka man ir viens mpeg fails - gribu vinu ierakstiit lai vareetu skatiities uz DVD pleijera, kuram nav nekaadas divx fiichas.

 

Ja iespeeja ir tikai ar citu programmu paliidziibi - ierakstiet luudzu kaadus vienkaarshu progu nosaukumus - man nevajag neko advanceetu - peec iespeejas vienkaarshaaku, jo kvalitaate ir caur tvkarti kompii iedabuuts materiaals no VHS kaseteem.

 

 

Visvienkarshak sho lietu ir dariit ar WinAVIVideoConverter. Shii programma njem dazhaadus video failus un paartaisa pa taisno par VOB failiem ar visaam direktorijaam (VIDEO_TS un AUDIO_TS).

Tikai jaanjem veeraa ka apmeeram 700 Mb .avi fails konverteesies kaadu stundu un izejmateriaals buus vismaz 2Gb liels.

Taalaak ar Nero -->

Create Data DVD. Kreisaja pusee izveleties Video/Pictures.

Pec tam labaja puse izveleties DVD Video Files.

Tad pievienojam WinAVIVideoConverter sataisiitos folderus VIDEO_TS un AUDIO_TS un rakstam DVD diskaa.

Vel janjem veeraa ka vecaki DVD lasiitaaji var saprast tikai vai nu DVD-R vai DVD+R matricas. Parasti gan taas ir DVD-R.

Link to comment
Share on other sites

Buutu labaak uzrakstiijis kaa ierakstiit iso failu diskos jo savaadaak te biezhi izskan jautaajums kaa ierakstiit iso failu.Nevis kaut kaadiem DVD video...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Visvienkarshak sho lietu ir dariit ar WinAVIVideoConverter. Shii programma njem dazhaadus video failus un paartaisa pa taisno par VOB failiem ar visaam direktorijaam (VIDEO_TS un AUDIO_TS).

Tikai jaanjem veeraa ka apmeeram 700 Mb .avi fails konverteesies kaadu stundu un izejmateriaals buus vismaz 2Gb liels.

Taalaak ar Nero -->

Create Data DVD. Kreisaja pusee izveleties Video/Pictures.

Pec tam labaja puse izveleties DVD Video Files.

Tad pievienojam WinAVIVideoConverter sataisiitos folderus VIDEO_TS un AUDIO_TS un rakstam DVD diskaa.

Vel janjem veeraa ka vecaki DVD lasiitaaji var saprast tikai vai nu DVD-R vai DVD+R matricas. Parasti gan taas ir DVD-R.

 

 

1.probleema es kad converteeju tad man itkaa viss izdodas bet audio fails ir tuksh.. :/

2.probleema..kad raxtot gribu pievienot abas mapes (VIDEO_TS un AUDIO_TS) man izmet pazinjojumu

-"You have added DVD-Video content to a compilation type that will not result in a DVD-Video compliant discs playable in standalone DVD-Video players, please use the DVD-Video compilation type."

3.probleema, man ir NeroSmart n itkaa nav nekaada vecaa versija..pat nesen svaigi akchaata no torrenta, bet vinjai kreisajaa pusee nav taada izveelne "Video/Picture"..pat iisti neatradu kur vsp taada izveelne buutu.. :/

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

kur nero lai izmana to standarta max dvd diska ietilpību? man vienam diskam pietrūkst kādi pacmit megi un šamais negrib atļaut man dedzināt iekša filmu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...