Jump to content

Lattelecom virszemes TV (2. turpinājums)


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Tak ko jūs cepaties par to pamatpaku. Aizmirsuši esat, cik krievvalodīgo Latvijā dzīvo.Bizness ir biznes un netaisīs tak atsevišķi latviešu un krievu pamatpaku. Domā krievi priecīgi, ka jaunas programas "fašistu valodā " nāk klāt.Viņiem vairak pogas jāspada lai sasniegtu savas iemīļotās krievvalodīgās programas :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

@@Didzis, ko neteiksi! :D tak programmu sarakstu var veidot kādu vien vēlies, ja vien nav slinkums un ar tupismu neslimo :D lieko izņem.. sakārto kā vēlies un skaties, ko izvēlējies.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, Tu nekontaktējies ar pensionāriem. Būtu dzirdējis, kādas  runas par to,ka uz otrās pogas tagad reTV un neko vairāk saprast nevarot. Man gan liekas, ka Lattelekoma zvaigšņu kastei programas vietām mainīt nevar, bet ja arī var, tad to pensionāri izdarīt nevar. Man tagad muterītei trī pultis- TV, Flexbox virszemei un Dreambox priekš SAT. Par cik lattelekomam neko maksāt netaisos, bet muterīte grib skatities LNT un TV3, tad citun variantu nebija. Jaunās trīs programas ta no SAT nav, bet vecās filmas OTV iet un tantes savā starpā jau to uzzinajuša. Pogas ,vecam cilvēkam, Dreambox parmazām un jūtīgām. Noļurina ar trīcošiem pirkstiem un trīsreiz jau nospiež. Tad ieskaidrot, ka uz TV vajag videoieejas pārslēgt, tas vispār bezcerīgi. Tas viss, kad es visu sariktēju, bet cik pensionāru, kuriem nav kam paprasīt. Man telefons karsts un sākot ar jautājumiem, kapēc reTV  uz otrās pogas un beidzot, kapēc man 1.janvārī radija tik daudz programu, bet tagad nerāda.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

a nafig Dundagas tornis neraida maksas kanālus?

man ir tas poļu ''vešu dēlis'', uzgriezts uz Dundagu, bet sanāk aptuveni pa līniju Kuldīga - Dundaga, un ar aizmuguri uztver maksas kanālus

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vispār Re:TV ir uz otrās pogas, kur, reāli pēc visas loģikas jābūt LTV7?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Didzis, piekrītu, piekrītu.. programmu secība galīgi ačgārna bija.. saviem večukiem tieši 01.01 sakārtoju kanālus un pārregulēju.. tagad laimīgi skatās gan jaunos, gan arī lnt/tv3.. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man gan liekas, ka Lattelekoma zvaigšņu kastei programas vietām mainīt nevar, bet ja arī var, tad to pensionāri izdarīt nevar.
 

Jātaisa favorītu saraksts, tur var.

Bet! pie katras kanālu atjaunošanās tas saraksts aizies pie tēviem, dabūsi taisīt par jaunu.
Tas pie šīs kastes tracināja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

AijaCD ‏ (no NEPLP Twitterī) Saņemam skatītāju sūdzības, ka nevar atsevišķi skatīties maksas LR TV kanālus, jāpērk visa paka. Iesaku tikai PTACgovLV, mums rokas par īsu

 

AijaCD neapmierinātos vajadzēja sūtīt uz Konkurences padomi, kura atļāva MTG un LNT apvienošanos. Šie tad arī varētu izvērtēt vai MTG nepārkāpj kādu nosacījumu ko tiem uzlika par saistošu. Lēmumā par MTG ir vairāki punkti par to, ka nedrīkst pakas veidot un spiest uz programmu apjomu. PTAC šeit nepalīdzēs,jo LTC pakalpojumu sniedz tieši tādu, kā klients piekritis pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Viena lieta fascinē pie LTC, visi, kuriem nu vajag LNT un TV3 metās pirkt kartes pirms Jaunā Gada.

Un ... kartes izbeidzās. Visur. Nākamā partija būšot 24. janvārī. Biznesmeņi ... šitā neparedzēt pieprasījumu?

Vai arī - LTC, kā jau es ne reizi esmu teicis, ir 100% pofig uz VTV, ņemiet iTV, tā mums labāka :)

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Tikai cik lielam procentam no šiem potenciālajiem VTV gribētājiem ir pieejama ITV? Domāju ka tikpat kā nevienam.

Link to comment
Share on other sites

@@ridao, ITV jau pieejama ir tikai DSL un optikai.. tā savukārt nav pieejama vietās, kur ir pieejama tikai VTV.. :D Un vienīgā alternatīva ir tikai vēl VIASAT..

Link to comment
Share on other sites

Tikai cik lielam procentam no šiem potenciālajiem VTV gribētājiem ir pieejama ITV? Domāju ka tikpat kā nevienam.

 

Nepareizi domā. Teorijā VTV nosedz visu valsti tā kā pietiekami arī abu pakalpojumu zonas pārklājas.

Bet Tu neuztvēri domu. LTC VTV nekad nav bijusi prioritāte. Tāda doma bija.

LTC vairāk grib bīdīt iTV, un viņus maz uztrauc lauki. Pats labi zini kā ārpus pilsētām ir ar LTC optiku.

Tāpēc arī "neparedzēja" gadu mijas lielo pieprasījumu pēc VTV kartēm, kuras nu būs tikai pēc 2 nedēļām.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

A kas tā par optiku, ko tagad gar ceļmalām velk? Dzirdēju, ka Latvijas radio un televīzijas centrs, vai kā viņu tur.

Link to comment
Share on other sites

@@e = d, vai tad sanāk racionālāk? Ja nemaldos, tad atšķirība ir tikai ~2ls.. starpt VTV ekonomisko paku un ITV bāzes paku. Turklāt plika optika maksā 15€, kopā ar TV 24€, savukārt ekonomiskā 6€, bet piepērkot vēl kādu paku +3€ par paku. Kas nav mazsvarīgi, arī ITV iespējas ir vairāk.. gan arhīvs, gan ieraksta iespējas. VTV tādu iespēju nav, ja nepērk papildus aprīkojumu, ja vispār tas ir iespējams.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

ggg97

Intresanti kadam VIp personam tad vini velk to optiko ,JO lattelecom velk tikai pa daudzstavenem ,un ciematus atstaj malaa.

Via tad Lattelecomam ,to ITV ir gruti uztaisit lai tos dekoderus var pieslegt pie jeb kura provaidera ??

Link to comment
Share on other sites

 

 

@e = d, vai tad sanāk racionālāk?

 

es pa vasaru nedzīvoju Rīgā. Lai gan pēc pieredzes iepriekšējā vasarā to televizoru tāpat neviens neskatījās :D

Link to comment
Share on other sites

maksu neatceļ, bet bija doma paņem karti uz laukiem un skatās tur. tik nevienam vasarā izrādās to tv nevajag (pārējos kanālus). pietika ar bezmaksas

Link to comment
Share on other sites

arhīvs jāvelk no torrenta. ja par tv esi samaksājis, tad novilkt torrentā attiecīgo raidījumu/filmu ir pilnīgi legāli.

Link to comment
Share on other sites

@@boto, Cilvēki nemāk izlasīt sms un tad brēc.. sen jau TV3 ir sistēma, ka ne viss automātā glabājas arhīvā.. un tomēr, kas liedz nospiest pogu ierakstīt? Turklāt seriāliem var automātiski uzlikt sēriju ierakstu. Ziņas un daudzas citas pārraides tāpat glabājas arhīvā..

 

bet no otras puses skatoties.. ja sāksies šādi gemoroji sāksies un arhīvs/ieraksts nebūs normāli izmantojams Latvijas kanāliem, pēc līguma ar LTC izbeigšanās apsvēršu iespēju pieslēgt kādu citu provaideri par lētākām naudām, jo pamatā... optika un šī fīča ir iemesls kāpēc sēžu uz LTC

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

MTG noteikti drīks sāks bīdīt savu boxi ar ieraksta iespējām. Kaut kāds Timeshifts tak viņiem arī laikam pat bija.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā, tieši tā. Ar to vārdu "bīdīt" domāju, ka viņu sāks reklamēt vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad bez tās funkcijas nespēju iedomāties skatīties TV.. :D Vismaz Latvijas kanālus neiespējami dēļ reklāmas pauzēm, kuras velkas no .... līdz .... min..

Link to comment
Share on other sites

ka tik neizdomā kā aizliegt reklāmu "pārtīšanu".

Kā, piemēram, DVD, ir nepārtinamas reklāmas sākumā.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

MTG noteikti drīks sāks bīdīt savu boxi ar ieraksta iespējām.

 

LTC savā forumā ilgi centās iestāstīt, ka nevienam LV operatoram nav tiesību atļaut klientiem veikt ierakstu personīgajā datu nesējā, pat no VTV neesot iespējams neko ierakstīt, dabīdijās... iTV arī tagad citi operatori sāk piedāvāt, pie tam neaizliedzot ierakstu no USB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

nevienam LV operatoram nav tiesību atļaut klientiem veikt ierakstu personīgajā datu nesējā, pat no VTV neesot iespējams neko ierakstīt

 

ar likumu tak tas nav aizliegts. ja mans uztvērējs un softs to atbalsta, tad rakstu cik gribu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas vēl - pēc aiziešanas uz maksas paku, reklāmas daudzums LNT un TV3 nav samazinājies.

Gaidam reitingus. LTV1 pirmajā pusmēnesī bija līderis, bet TV3 nu ir sācis rādīt visu mājsaimnieču iemīļoto Ukunskrēku, kas viņu pozīcijas noteikti uzlabos. Bet noteikti jābūt kritumam salīdzinot ar decembri. Ja krituma nebūs, Dzelzavas ielā būs pamats svinībām.

Link to comment
Share on other sites

@@Dexs, nedomāju, ka būs liels kritums.. jo 90% tāpat lieto maksas TV.. kabelī, SAT vai tml..

 

@@janispauls, ja godīgi.. es īsti nesaprotu šo visu ņemšanos.. 20+ gadus visiem viss patika un netraucēja.. pēkšņi sāk ņemties.. krievi slikti, Krievija slikta, krievu valoda pfēe.. angļu good good.. visi tagad pobazarim po ingliš.. :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

20+ gadus visiem viss patika un netraucēja..

 

Te vienam biedram no šī foruma mājās stāvēja pat kādas kaimiņvalsts prezidenta ģīmetne...

Dzīvojot svešas valsts informācijas telpā daudz kas paliek nepamanīts un nesaprasts...

Link to comment
Share on other sites

@@boto, vai ar varu kāds tiek spiests skatīties TV? :) Man jau šķiet tomēr, ka tas ir brīvprātīgi un paša ziņā.. ko un cik skatīties.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

@janispauls, ja godīgi.. es īsti nesaprotu šo visu ņemšanos.. 20+ gadus visiem viss patika un netraucēja

Galveno kārt runa iet par pamat paku,kāpēc man būtu jāmaksā par tiem krievu kanāliem kurus es neskatos,bez kuras nevar paņemt citas pakas
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@janispauls, kāds te tiešs sakars ir Krievijas kanāliem? Pamatpakā ir iekļauti kanāli, ko LV cilvēki skatās universāli visām gaumēm/vecumiem utt.. Attiecīgi, ja vēlies kaut ko papildus, tad papildus arī piepērc..

 

Atcerēsimies, ka Lattelecom ir uzņēmums ar valsts kapitālu, nevis valsts uzņēmums, tātad.. LTC ir komersants, kura mērķis ir NOPELNĪT.

 

http://itvnet.lv/attachment/20140120_150235.pdf - manuprāt sakarīga un atbilstoša LTC atbilde par šo tēmu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Atcerēsimies, ka Lattelecom ir uzņēmums ar valsts kapitālu, nevis valsts uzņēmums, tātad.. LTC ir komersants, kura mērķis ir NOPELNĪT

Nu re ,ja ar lielāko valsts kapitālu daļu,tad nosaka satversme ka Latvijā valsts valoda ir latviešu,kāpēc mazajam Jānītim būtu jāmokās lasīt titri,jo viņš krieviski nesaprot,tas par pamat paku Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • Rudiger locked un unlocked this tēmaa
  • Rudiger locked this tēmaa
  • Rudiger unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...