Jump to content

Canon Powershot A495


Sharky
 Share

Recommended Posts

sveiki-! man Te jautājums, kāds arī nav iegādājies Canon Powershot A495 fo4iku ?! vienkārši man ir tāda problēma, kad nesen nopirku un komplektā nāca līdz baterijas, bet tās tagad ir tukšas, un ieliekot jaunas, man viņš rāda ka viņas ir tukšas .. !?! tas nav tapēc kad ziemas periodā parastās baterijas neder, bet vajag vai nu Duracell vai Akumulatorus ? :o

kādam nav līdzīga problēma ?

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kas ir fo4iks

man bija problēma ar AA baterijām

jo ir 1,2v un 1,5v

lādējamās ir 1,2v (akmulatori) un līdzarto man nestrādāja,ar 1,5v (baterijas) strādāja

nu kautkā tā

Labots - beirubit
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

num -Fotoaparāts .

tas tāds Apvidvārds :D

- neesmu piefiksējis .. paskatīshos, maybe kaut kas tamlīdzīgs !

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

nav mēģināts ar mājās esošo canonu, bet mans personīgais sony, nestrādā ne ar duraceļiem ,ne ar kādām citām. tik vien ir kā objektīvs - izlien un atpakaļ, un rāda , ka tukšas. strādā tikai ar lādējamajām.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir bijusi tāda problēma un atrisinājums - nopirkt normālus akumulatorus. To pīli par 1.2V un 1.5V varējāt nepūst. Normāli aparāti strādā uz 1.2V. Dranķus sapērkat un pēc tam brīnās, ka ne vella netur.

 

Nesen visus sūdus nomainīju uz Eneloop akumulatoriem un neturēšanas vai pēkšņas izlādēšanās problēmas (zibenim, bezvadu pelei) pazuda pašas no sevis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Arī iesaku Eneloop. Servisā izmantoju 3 komplektus. Uzlādēti diezgan labi tur spriegumu ap 1.4-1.5V.

 

Par baterijām - vajag pirkt normālas baterijas, kas ir paredzētas lielākiem strāvas patēriņiem - Duracell, Panasonic, Blaq. Visādas lētās sienas pulksteņu baterijas nederēs (var atpazīt pēc vieglā svara).

 

Galvenais jau ir - cik ļoti kritīsies spriegums pie strāvas patēriņa.

 

Jautājums autoram - kādas tad baterijas tika ieliktas tagad? SONY ULTRA SUPER TURBO PZDC metāliskā krāsā, Optima līnija vai kas?

Labots - Fotomeistars
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kā ir ar tiem eneloopiem - vai nav pamatā domāti kā mazietilpīgie akku zem 1900mAh? Kāda pieredze ar noturību, ja salīdzina ar kaut kādiem ap 3000mAh aķīšiem? Vai nepieciešams tieši eneloop lādētājs? Kur pasūtījāt/pirkāt? Baigi negribās ebay uzrauties uz feikiem...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, man nav nekāds special lādētājs - standarta 8h.Toties starp PowerMan 2700mAh un 2000mAh Eneloop liela starpība - ar vienu uzlādi pele izvilkt 2-3 nedēļas, bet ar Eneloop - jau rit 8. nedēļa. Lidz ar to uzrādītā ietilpība lētajiem aķiem ir nopirkšanas dienā (labākā gadījumā).

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mežaveci, tieši par to jau ir cepiens, ka eneloop der mazēdelīgajiem patērētājiem (peles, pulksteņi, pultis u.t.t.), bet atkal īsti neder tādos salīdzinoši rijīgos izstrādājumos kā ārējās zibspuldzes, fotoaparāti. Vai tā ir taisnība? Un kur pirki?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Žak,

 

Nav taisnība. Iebāzu Eneloop tādā rijīgā lietā kā ārējais zibenis, nu atšķirības acīmredzamas un var blicēt cauru dienu. Pirku Ebajā, kur 4 gab sanāk ap 10Ls. Tik jāmeklē normāli pārdevēji, lai feiku neiesmērē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

O! Super info! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nevajag obligāti riskēt ar eBay. Canon veikalā Maskavas 40 bija uz vietas 4 gabali pa tiem pašiem ~10ls (varbūt kāds lats pa virsu). Uz šo brīdi grūti pateikt - iesaku viņiem uzzvanīt un uzprasīt. Vēl Argus tirgo, bet jamiem iet ap 3ls/gab. Es ar domāju tuvākajā laikā paņemt kādu kaudzīti no izplatītāja un patirgot forumiešiem... ;)

Link to comment
Share on other sites

nav mēģināts ar mājās esošo canonu, bet mans personīgais sony, nestrādā ne ar duraceļiem ,ne ar kādām citām. tik vien ir kā objektīvs - izlien un atpakaļ, un rāda , ka tukšas. strādā tikai ar lādējamajām.

 

man tā arī bija . Ielikshu Akumulatorus un vajadzētu visam strādāt ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...