Jump to content

Vīrusi uzbrūk maniem cietajiem diskiem.


Ernests sampmens
 Share

Recommended Posts

Ernests sampmens

n4tt2pfefqqa18jbvfv.jpg

 

Viss notika tā.. Sestdien no rīta aizbraucu uz Ventspili. Kad sēdēju pie PC viss bija normāli, kompis strādāja kā parasti. Ļoti agrs pirmdienas rīts- atbraucu no Ventspils. Ieslēdzu PC. Obanāāā- 8 vīrusi, katrā cietajā diskā pa 2. Labi, es ņemu viņus dzēšu, nepalīdz. Move/Rename nepalīdz. Move To Chest nepalīdz. No Action nepalīdz. Visu esmu izmēģinājis. Kad piemēram izdzēšu, vīrusu izmet atkal pēc 1 minūtes... Nezinu, ko darīt, kāds varbūt var kko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

mazulis

Tev kaut kur ir Autoran ieperinājies. Pamēģini vakcinēt. Nesen bija tēma par to, pameklē.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Iekš gpedit.msc "User configuration" sameklē "Administrative templates" un tālāk uzkliko uz kataloga "System", tur Tu atradīsi "Turn off autoplay", kas novērsīs automātisko palaišanu cietajiem diskiem un pievienotajām ārējās atmiņas ierīcēm. Vēl ir ieteicams izlasīt šo rakstu, lai strādājot ar datoru, vīrusi nemaisītos pa kājām: "http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/31016-k-pareizi-jstrd-ar-windows-2000-un-windows-xp/"

Veiksmi darbā!

Link to comment
Share on other sites

Vilkusuni, man šķiet ka viņam ir XP un autorun vienkāršāk var izslēgt reģistros.

Nekāda murkāšanās pa Windows nelīdzēs ja vīruss ir labi uztaisīts un jau aktivizējies! Beidziet ieteikt šitās glupības!

A. Ir aiznest kompi kādam kas prot uzinstalēt XP pareizi.

B. Dr.Web LiveCD un izskenēt. Pēc tam restartējot, neslēgt uzreiz netu ar ārējo IP, bet gan sakonfigurēt pareizi antivīrusu, firewall, izslēgt autorun, u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...