Jump to content

BB Brokastu 2 Old Babies 2010


Dexs
 Share

Recommended Posts

Gads garām, jaunais klāt un rīt 2 Old Babies atkal dzīvajā SWH (laikam vienīgais, ko vēl tur vērts klausīties).

Rītdien viņi atkārtos arī veco gadu ierakstus. Ja nemaldos 2005.gadam ieraksts ir visai blāvs un vārgs un vēl vienam gadam nav pilna ieraksta, tikai 10 dziesmas vai kas līdzīgs + 128 kbps "kvalitātē". :(

Varbūt kāds, kuram ir SWH labs un kvalitatīvs STEREO signāls var kaut kā to pieslēgt datoram un ierakstīt pārraides?

Interneta strīms (128kb/s) maigi izsakoties ir visai pašausmīgs priekš arhivēšanas.

Ja galīgi tev nav laika ierakstam, tad varu pats uzlikt taimerus, ja nostrīmo to teiksim ar 256 kbps.

 

Priecīgus Līgo visiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mārtiņš

    5

  • Dexs

    28

  • Cornholio

    7

  • Tornis

    9

... izskatās ka es to visu darīšu caur d... - no analogā resīvera Line Out iebarošu signālu Philips CD recorderī Line In (jo ADC tur labāks kā resīverī) un tad uzstumšu uz CD-RW, ko pēc tam ar EAC pārvērtīšu WAV 44K 16bit :) Diez vai lielākam masteringam un post-production būs iedvesma :) Tā ka, ja pasākums būs garāks par 74 min, tad beigas var nesanākt vai būs caurums....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pasākums ir 2 stundas, tā kā 100% būs iztrūkums. :D

Domā citu variantu! :) Bet man patīk tava domāšana!

 

23.JŪNIJS

 

10-12 2 Old Babies 2010 LIVE

15-17 2 Old Babies 2010 Atkārtojums

 

24.JŪNIJS

 

10-12 2 Old Babies iepriekšējie gadi

18-20 2 Old Babies 2010 Atkārtojums

20-.. 2 Old Babies iepriekšējie gadi

 

http://www.radioswh.lv/swh/page.php?id=583

 

Ja LIVE iznāk perfekts, tad 2010.gada atkārtojumus vairs rakstīt protams nevajag! :D Bet iepriekšējo gadu ierakstus gan vajadzētu mēģināt.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ufo un Fredis + daļa no Labvēlīgā Tipa (Jakušonoka) apvienojums. Ik gadu (tiesa, no 2007.-2008.nebija) šie dzied visādas letiņu un ārzemju melodijas, parodē dažādas citas dziesmas utt. Viss dzīvajā no Skanstes ielas.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu nu, kā nu tur vēl īsti ir ar tā saucamo live... :sarkasms:

Ka tik nav tikpat live, cik Godmaņa "Saknes"... (tas gan nekā nemazina šo kungu muzikāli ekstravaganto izdarību pievilcību :) )

 

Didzi

 

Žēl ka neesi neko dzirdējis par tā saucamo moderno Līgosvētku pavadījumu labākajās BB Brokastu tradīcijās un viņu pašu izpildījumā.

 

Kaut, protams, vienmēr jau būs cilvēki, kas klausīsies un atzīs tikai un vienīgi līdz nelabumam nodrāztās un tūkstošreiz pārdziedātās Jāņu dziesmas (ak katrs umpappā sintezatormuūzikants domā, ka viņa versija ir ak vislabākā...) ko jau simto gadu Jāņos griež LR2 un jebko citu uzskatīs par "fui, tas tak nav tradicionāli" (itkā umpappā šļāgerpumpis būtu...)

Link to comment
Share on other sites

Man tiešām nav nekas pret Ufo un fredi, bet nu SWH radio jau daudzus gadus neklausos- laikam esmu palicis vecs un man nu galigi neiekačā tā muzička, kuru spēlē SWH radio. Tas jau nenozīmē, ka klausos LR2 murgu un LTV šļāgeraptauja arī nav mans mīļākais raidījums :sarkasms: . Man vairāk interese klasiskā mūzika un ne jau FM radiostaciju pārkompresetajā vai interneta radio kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

LR-3 nav pārkompresēts manuprāt. A ja tu domā "oldies", tad Skonto :D

Pagriez skaļāk un dziedi līdzi... jo tu zini šīs dziesmas jau no galvas, mēs tās atkārtojam... un atkārtojam! :)

 

SWH tik tiešām 23. no rītiem ir vilnis, uz kura būt. Es ļoti ceru, ka kāds to visu manis boldā ierakstīto ierakstīs no kvalitatīva analogā avota (105,2; 106,5 un kādas tik vēl nav), jo arī man tā pārkompresētā 128 kbps interneta džinkstoņa griež ausīs. It īpaši, ja arhīvam.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Man kolēģis strādā LR3 un cīnas ar tehniķu vēlēšanos sakompresēt mūziku.Tehniķiem jau nav sajēgas mūzikas skanējumā un ja skaņas indikātors neraustās ap 0dB, tad nav kas kārtībā :sarkasms: . Man jau liekas, ka CD sen viss sakompresēts līdz ārprātam, bet rāčiņos vēl šo skaņu sakompresē. Pats stulbākāis,ka daudziem šķiet,ka tā ir normāla skaņa.

Link to comment
Share on other sites

Arhīvs man viss pašam ir, kāds nu internetā bija ;-) ; 2010 gadu provēšu iekonservēt aprakstītajā veidā ar pārrāvumu ~ 60jā minūtē. Cerams izdosies trāpīt uz vāvuļ-reklām-džingl-pauzi. Atkārtojumus tad nu kopīgiem spēkiem bez manis ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

:(

Pagaidām citu variantu atkārtojumiem Torni nav. Neviens izskatās, ka nerakstīs. :(

Arhīvs IR, bet kādā kvalitātē tas ir cits jautājums. Man liekas, ka ar piekto gadu ir vistrakāk. Pirmais gads (kurš manuprāt ir vislabākais satura ziņā) man arī kaut kāds "pārskaļināts" izklausās.

 

EDIT jau šodien:

Izdevās Torni? Ha ha, Klizma bez apstājas un "Griezīte" jau atkal n-tajās valodās! :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Noklausījos, labais :) Ja vēl kāds vrētu ar ierakstu padalīties...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nea, 128kbit nekam neder! Paldies protams, bet nu ceram uz torni.:(

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Krāns noteikti reāli pagarinās, kad pastāsta, ka grib 320 vai sazin cik. Tas jau pofig, ka tornis nez vai labāk par tiem pašiem 128 maz raida... :pooh_go:

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Zachiit, kaapeec runaa lietas par kuraam neko nejeedz? Piedevaam jau par Torni. Muusu lietotaajs Tornis neko neraida.

 

NEsaliidzini Star FM ar citaam radiostacijaam. SuperFm raida 320 kbs/s mp3 . Latvijas radio speelee gan no CD ripuljiem, kas vinjiem ir miljoniem, gan arii digitaali no kompjiem wav formaataa. SWH kvalitaate arii nebija slikta, ja atminja nevilj. JAunais radio101 vismaz sateliitaa kaplee 192 kbs/s , kaa te tauta izpiipoja. NO mazajiem radio, zinu ka Progressive Fm kaplee no 192- liidz 320 kbs/s .

TAs taa virspuseeji, Ar 192 jau pietiktu, bet man ar diezko nepatiik 128.

 

Ar meegjinaashu paarkjert ierakstu,

Link to comment
Share on other sites

Tā, ziņoju, iir ierakstīts no ētera, kā wav 44KHz bez pirmajām ~ 10 sekundēm. Varbūt pat mazāk. Ja kāds piedāvās to gabaliņu (pimo minūti), varu piemontēt klāt. Pa vidu veiksmīgi uztrāpīju uz reklāmas pauzes. Domāju izrediģēt un 2-os gabalos saspiest uz 1) flac vai 2) lame 320kbps CBR. Ja ir preferences, izsakiet lūdzu. WAV pie mana interneta ātruma varēšu piedāvāt tikai nākamnedēļ.

 

Tas ir, ja kādam ar iepriekšējā postā izsniegto materiālu/kvalitāti ir par maz ;-)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nezinu, kādam ir jābūt fetišistam uz skaņu, lai moul99 ieliktā faila kvalitāti atzītu par galīgi neklausāmu... Nu nav šie garadarbi tādi, ko klausās mājās uz dārgas aparatūras kasoties pie ieraksta. Te kas - brīva daba, alus, jautrība un puslīdz pieņemama kvalitāte. Kādi tur vēl wav'i ape's vai flac'i... :sarkasms:

 

BTW varbūt moul99 ir ierakstījis līdzvērtīgā kvalitātē arī citus gadus? Varbūt kāds cits var padalīties? Neatteiktos, jo lai gan visu gadu ieraksti it kā jau ir, tomēr kvalitātes atšķirības tiem ir diezgan dramatiskas. Man gan nav nekādi pagarinošie uzstādījumi šiem ierakstiem "obligāti wav's", pilnīgi mierīgi der arī šāds normāls mp3... :mrgreen:

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

(labots)

kabinet - man ir tāpat! Taču, ir bišku par traku, ja ir baigi sliktā skaņa.

 

Tā, 2005.gadam ir man ierakstīts, no interneta tiesa, taču uzlabojums skaņā un kvalitātē ir par DC++ atrodamo failu.

Varbūt ja kādam ir no ētera, tas būtu vēl labāk.

2004.gadu arī atradu labā skaņas kvalitātē.

2006.gads jau arī ir klausāms.

2009.gads pagājšgad tepat atrodamais - arī OK.

 

1188 rips ir arī labs, taču paņemšu arī torņa 320 kbps MP3, jo es lūdzu ierakstīt, tad arī ar prieku paņemšu, ja tas būs pieejams. Ja aizņem daudz laika to darīt un taisīt, tad vari arī nelikt ja ir vēlme. :)

 

Uz jautājuma zīmes man 2003.gads (IMHO pats foršākais). Stereo ir, bet kaut kas ar skaļumu nav okei bijis, jo baigi pārskaļināts. Ir man viena dziesma (Kamaza Līzings) no citas sources, taču visu tādā kvalitātē atrast nevaru.

Un 2005.gads, ja kādam būtu ierakstīts šovakar SWH no 20-21, lai ir labāks par to manu "interneta strīmu", kas arī tāpat ir labāks par jau šobrīd esošo.

 

Un vēl, es domāju sadalīt arī katru failu pa dziesmām, lai ja kāda nepatīk, var pārslēgt - tiesa bez pauzēm, tā kā piem. Winampā klausoties viss saies kopā kā "viens vesels". :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Man jau 1188 rips ļoti labi patīk, kā nekā 1188 KC pirmā darba vieta bija :)

Link to comment
Share on other sites

Anyway, tad es visu šovakar visu sagraizīšu un sataisīšu kopējo paku un jumsim gribētājiem arī piedāvāšu šeiten pat!

 

Varbūt kādam ir 2003.gada laidiens citādā variantā par 55,4 MB no 16 failiem? Jo kaut kāds labāks ieraksts ir, bet man tikai Kamaza Līzings no tā.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Oj, par Ušakova un Šlesera tandēmu ir vispār prīmā! Es jau pierakstu tekstu, ko deklamēt brīvajos brīžos pad bajančik! :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Domā graizīt pa dziesmām? Nez, man šķiet, ka tā zūd tas "vienlaiduma" efekts. Nevar tā nemaz sadalīt to visu pa atsevišķām dziesmām, tur ir svarīgas arī tās pārejas no vienas uz otru. Vienvārdsakot man jau cepī tā kā viss ir vienā klucī, aizbrauc pie dabas, uzliec un aizmirsti par kaut kādām spaidīšanām. Man vismaz visi ir vienā gabalā izņemot 2003. gada. izlaidumu.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man labāk patīk pa gabalam. Un tie visi laidieni jau arī failos/daļās ietilpst, reāli - iztrūkumu nekādu nav. :)

Vienīgā problēma, ja Winampā feids uzlikts. :D Nu anyway, tas man labāk. Ja kādam nepatīk, varēs neņemt. :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, viss OK. Tas tik tā IMHO. Bet nu kā 2003. gads - nezinu kā jums, bet man ir tas 16 dziesmu variants, kur izskatās, ka daudz kā iztrūkst. Nu nevar šādu non-stop performanci sadalīt pa it kā "dziesmām", kā to kāds ir mēģinājis darīt. Cita lieta, ja visas tās 2 stundas prosta sagraiza un klausoties pārslēgšanos uz nākamo treku nemaz nejūt.

Bet principā veidot atsevišķas dziesmas no tā 2h kluča ir ~ tāpat kā mēģināt atstāstīt BB brokastu jokus - jā, kaut kas līdzīgs sanāk, bet nevar dabūt tieši to fīlingu, ar kādu izstāsta jamie tiešajā ēterī.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Cita lieta, ja visas tās 2 stundas prosta sagraiza un klausoties pārslēgšanos uz nākamo treku nemaz nejūt.
Tieši tā arī es taisu. :)

Daži playeri gan pie pārejas var rīstīties, bet man šis variants patīk vislabāk piem. arī sameklējot kādu dziesmu, kā šogad par Klizmu bez apstājas vai kā tamlīdzīgi. Savādāk atkal pa lielo failu jāmeklējās. :(

Mašīnā arī, mp3 lētais ķīnaizeris izslēdzot motoru failu sāk spēlēt pa jaunam, kas 2h faila gadījumā braucot vienkārši pa pilsētu (nevis garos gabalus) nozīmētu MAX tikšanu līdz faila 5.minūtei.

Lai gan iespējams atstāt kā tu saki - garajos gabalos, taču mīļākos gabalus izgriezt vienkārši ārā un iemest lielajā playlistē. :)

Pagājšgas tas bija - Es tikai smejos, šogad Klizma un Šļesakova duets.

 

kabinet - kāds tev ir 2006. gada ieraksts? Man viņš jau defaultā ir pa trackiem sadalīts un tur gan pārejas ir tizlas un ir iztrūkumi. Mož vari padalīties?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Tu esi riktīgs mežonis :mrgreen:, milzīgs paldies par ieguldīto darbu tautas labā!

Piešķiru virtuālu Ļeņina ordeni par darba sasniegumiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...