Jump to content

Dienas snapshot #4


VIL
 Share

Recommended Posts

Edis7

pagaidām tu vienīgais:)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tajā pirmspēdējā bildē jau pa lielam nemaz nevar saprast kas tur ir.

Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 10 stundām , Edis7 teica:

pagaidām tu vienīgais:)

Lab, po tur kompozīcija - pieņemsim, ka reportāža, bet nu varēji aiz cieņas pret biedriem jau bildējot kaut WB utt. salikt vietā, vai pēc tam mazliet pielabot bez īpašas apstrādes - tas prasa ~20s uz bildi. ;) Piemēram:


 https://imgsli.com/MjUyMzky

 

sal.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Edis7
pirms 2 stundām , Racer teica:

Lab, po tur kompozīcija - pieņemsim, ka reportāža, bet nu varēji aiz cieņas pret biedriem jau bildējot kaut WB utt. salikt vietā, vai pēc tam mazliet pielabot bez īpašas apstrādes - tas prasa ~20s uz bildi.

 

Vainīgs jūtos, WB nesaliku, noīrētam busiņam apkure nestrādāja, pie -26C vadot šo visu,ne līdz WB. Sorry Racer. 

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 15 stundām , martinno teica:

@Edis7

Redzot Tavas bildes (to saturu), es teiktu, ka varēji vispār nebildēt...

Bildēt varēja un vajadzēja, ja priekš sevis. Cita lieta - ir bildes, kurām vieta ir tikai privātajā kolekcijā. Ne visu vajag šeit izlikt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7
2.04.2024. , 21:49, binary teica:

Bildēt varēja un vajadzēja, ja priekš sevis. Cita lieta - ir bildes, kurām vieta ir tikai privātajā kolekcijā. Ne visu vajag šeit izlikt.

Kritiku pieņemu.Neko prīvātu šeit neizliku, kā arī no visa RAW apjoma neko nemēģināju darīt.Man ir Ok spoguļkamera  Cannon, + Ok stikli viņai.Tie būtībā ir tikai dzelži +stikli.-kurus nesavāksi kopā 10sec. lai uzņemtu ko gribi. Sūda Android tel. šo ļauj. Kādi argumenti ?

Pirms 1 minūtes , Edis7 teica:

Kritiku pieņemu.Neko prīvātu šeit neizliku, kā arī no visa RAW apjoma neko nemēģināju darīt.Man ir Ok spoguļkamera  Cannon, + Ok stikli viņai.Tie būtībā ir tikai dzelži +stikli.-kurus nesavāksi kopā 10sec. lai uzņemtu ko gribi. Sūda Android tel. šo ļauj. Kādi argumenti ?

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Eh, diemze MI parnem foto apstradi. Foto bildets ar Pixel 8 Pro. Pecapstrades foto no Google Photos (MI). Es seit runaju par Google. Katru dienu paradas kada notifikacija par Photos bilzu salikumu utml. Diemzel neatbalstu un nepstik MI pecapstrade.

PXL_20240401_171443505.PORTRAIT-POP_OUT.thumb.jpg.2fc2d3efaf5985e878f2991444298290.jpg

PXL_20240401_171443505.PORTRAIT.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
2.04.2024. , 21:49, binary teica:

Cita lieta - ir bildes, kurām vieta ir tikai privātajā kolekcijā. Ne visu vajag šeit izlikt.

Nu jums ir fantastiska iztēle :haha:.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

MI bilžu apstrāde rullē. Piemēram, izvākt kādu traucējošu objektu no kadra vai pie augstiem iso uzņemtā bildē denoise uztaisīt - es pašlaik eksperimentēju ar pilnīgu pāreju uz foto apstrādi uz ipad pro, bet datorā atstāju pilno lightroom tieši denoise dēļ.

Protams, tizlas fona maiņas ir cits stāsts. Šeit pat redz, ka gaisma atšķiras. Ir mums tāds mākslinieks kas par Eltonu sevi dēvē, vot tam ir jaudīgas kolāžas - par saturu gaumes lieta, bet tehnisko skillu nevar noliegt. Bet nu tur LMA apakšā.

https://35awards.com/author/eltons/

http://www.fotoblog.ninja/Eltons/img/

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Piemērs MI bildes apstrādē.

Tā tas izskatījās dzīvē

image.thumb.jpeg.d4353e4462902cb3236829b4f69ff9e4.jpeg

Diemžēl, odiozā eksmēra diskutabli kompetentā atvase kadrā man nebija vajadzīga.

Paņemam kadru tālāk, kur personāžs nesaplūst ar galveno tēlu, elementāra kustība ar otu un...

image.thumb.jpeg.81a615ce1755173e1dee37c28ea4cfbd.jpeg

Nav perfekti, bet vairāk kā pietiekoši!

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Racer

Nesapratu, otrā bilde ir cits kadrs, ne?

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Pussekundi vēlāk. Tas čalis gaisā neizkūpēja, bet AI diezgan akurāti aizklonēja. Man vienkārši nav saglabājie oriģināls ārpus datora, izeksportēts tikai jau labots.

Nosacīti sakot, faili 1-10.raw, ieimportēti, 7. kadrs izlabots, visi 10 izeksportēti uz jpeg un iegājuši flickrā - skaidrs, ka oriģinālais 7 nav tā pieejams.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tev pietiek ar vienu kadru, lai idzēstu, vai arī labāk pāris sekundes, kur labi var redzēt, kas aiz 'nevēlamā personāža? Tad AI nav jāfantazē, kais aizmugurē.

 

Bet nu ja ir bilde ar 'kas aiz', tad jau AI nevajag. Pats ar copy/paste var aizvietot 😂

 

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 44 minūtēm , Racer teica:

Nesapratu, otrā bilde ir cits kadrs, ne?

Izskatās, ka kadrs cits, bet pirmais ir oriģināls, otrs - ar AI modificēts. Būtu otrs kadrs arī oriģināls, tad tur arī būtu tas pelēkais vīrs starp karognesēju un pieminekli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Ko jūs domājat par foto glabāšanu Google Photos bezmaksas mākonī. Manai draudzenei ir vairāku gadu senas fotogrāfijas, kas ir tikai mākonī. Nesaprotamu iemeslu dēļ nebija atrodamas uz telefona. Varbūt Gūgle uzdarbojies? Nevaru iestāstīt, ka vajag lejuplādēt, kamēr vēl tāda iespēja ir. Pirms diviem gadiem uzdāvināju telefonu, kur laikam bija 512GB atmiņas. Šī daudz fotografē un filmē un vienu brīdi stāsta, ka šai nāk paziņojumu, ka nav vairāk vietas. Diezgan grūti iestāstīt sievietei ap 60, kas ir mākonis un fiziskā krātuve.  Kamēr ir internets, rāda jau visas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Es glabāju tikai mākonī. Jeb speciāli nekur neglabāju. Kad kautko nofočē, automātiski jau sinhronizējas ar to.

Tad uz laptopa 'novelku' tās bildes, kuras interesē, lai kautkur iepostotu utt, bet nu pēctam arī izdzēšu lokāli.

 

Pirms 8 minūtēm , Aigars teica:

Nesaprotamu iemeslu dēļ nebija atrodamas uz telefona.

Ja nomaina telefonu, tad jau viņas tikai mākonī arī būs.

 

Nu ja bildes ir tik svarīgas un ir paranoja, ka Googles var izdomāt visas izdzēst, tad nu var jau glabāt kautkādā HDD katram gadījumam. Nav jau taču grūti lejupielādēt visas ik pa laikam. Vai automātiski sinhroniszēt ar kautkādu Dropbox vai lokālu NAS.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Pats ar copy/paste var aizvietot

Ar Content-Avare būs labāk.

C.jpg.57178b62e7348ec9f855b6f3abb88b46.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Atļāvos pačakarēt @INTRASERVERNET ielikto bildi, sorry. Minūte ar MI.  Palūdzam šim >>> rainy forest <<<, vēl uzliekam >>>Skin Smoothing <<< lai pielabotu seju un  bilde gatava😁.

PXL_2024040.thumb.jpg.fb2b21d7b5f2caf082a8b9ca4fc09d0a.jpg

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aigars
Pirms 39 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja nomaina telefonu, tad jau viņas tikai mākonī arī būs.

Problēma, ka vecajā telefonā nebija. 

 

Pirms 41 minūtēm , AndrisBB teica:

var jau glabāt kautkādā HDD katram gadījumam.

Ej nu iestāsti, ka tas ir jādara regulāri. Pietiktu, ka uz datora būtu saglabāts. Kad brīvdienās tiekamies, tādām lietām neatliek laiks. Google par brīvu tikai piedāvā 15 GB ar visu pastkasti.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
pirms 1 stundas , binary teica:

Būtu otrs kadrs arī oriģināls, tad tur arī būtu tas pelēkais vīrs starp karognesēju un pieminekli.

Tieši tā. Statiski nostājās vienā pozīcijā. Nebija, ar ko aizklonēt. Bet, iezīmējot to vīreli un nospiežot remove, smuki uzzīmēja trepes - pie kam, saprotot, ka jākopē no otras puses tam karognesējam. Es par šo biju šokā, cik viegli un pieņemami (jo nav ideāli). Nenoklonēja pieminekļa sānu, bet trepes, kas ir tālāk uz otru pusi kadrā.

Esmu arī aizvietojis detaļas bildēs ar detaļām no citām, bet ja nav no statīva bildēts, tad problēmas garantētas. Tāpat gaisma pamainās un nu nesakrīt ideāli, tad nu ņemies pusstundu, čakarējies.

 

Protams, ja bilde būtu jādrukā avīzē, neko tādu nedarītu - tā nav fotožurnālistika.

Bet, ja bildi vajag korim, lai uz afišas uzliktu, piemēram - nah to novada mēdiju specālistu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Racer
pirms 2 stundām , versatile teica:

Pussekundi vēlāk. Tas čalis gaisā neizkūpēja, bet AI diezgan akurāti aizklonēja. Man vienkārši nav saglabājie oriģināls ārpus datora, izeksportēts tikai jau labots.

Ok, sapratu. Būtu interesanti ar oriğinālu salīdzināt, tāpēc jautāju, jo te ir viens oriğinālais kadrs un nākamais+AI, tāpēc mazliet samulsu, jo domāju ka AI ir pārējo kadru arī pārveidojis. :D

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@raiviicbilde it loti ok, tevis izmantojot MI. Bet ka redzi to ko google pati uzgenereja pirma bilde, fons nu man nepatik. Es esmu par vecu zvaigzhnu kariem un bling bling fonaa. Bus japamegina man ari. Ar kuru programmu, vai kura portala to dariji?

Link to comment
Share on other sites

jema

@versatile piedot, pamēģināju tavu liekajam kājas nogriezt ar InPaint, bilde par vāju, bet par sīkiem objektie arī ļauj ņirgāties

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Viss jau ir forši ar to AI, kamēr mēs nesāksim kalpot tam AI. Tieši tāpat ,kā esam sākuši kalpot naudai 😉.

 

p.s. Skatīt A.Skalbe "Pasaka par vērdiņu"

Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

kamēr mēs nesāksim kalpot tam AI.

Nemīz, drīz varēsi nepārdzīvot, Skynet visu mūs pielīdzinās!

 

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Tieši tāpat ,kā esam sākuši kalpot naudai 😉

Beidz izplatīt savas komunistiskās idejas, visi jau noguruši, no tevis tēti markss!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 1 stundas , INTRASERVERNET teica:

Ar kuru programmu, vai kura portala to dariji?

Viss ar jaunāko Photoshop, taču ir viens BET - MI bez piesaistes Adobe nestrādā. Man ir legālais (gada maksa 144eur), bet cik dzirdēts, ar "pirktajiem" MI ir neaktīvs.

 

1.thumb.jpg.14b1d7c9a8791bafd24357433547cb21.jpg

2.thumb.jpg.547679aae4ac1b15492ff1e7fa5e97b1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 20 minūtēm , jema teica:

savas komunistiskās idejas

Tu gan jau dabūsi erotisku gandarījumu, ja tavu locekli seju AI ielīmēs starp plajboja zaķiem :haha:.

 

Nesaprotu, nakuj jums vispār vajag fotoaparātu. 😁 Nopietni! 😉

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

ja tavu locekli seju AI ielīmēs starp plajboja zaķiem

Tev vienas un tās paša fantāzijas, ja sieva nedot, vai tad jums tur Jēkabpilī, tiešām nav meitenes ar zemu sociālo atbildību, ko tu visu laiku savas fantāzijas velc iekšā, nestāv, nopērc viagru!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@jema, ej un apstāstiies vecmeistar. Visiem ir pohuj, kas Tu reiz biji, svarīgi ir tas, kas Tu esi... Nekas!😉

Gan jau mākslinieki piesiesies, bet Tādu bildi, kā manā iepriekšējā postā, es nakad neuzbildētu ar pašu krutāko telefonu un pilnīgi noteikti nepastāstītu AI, ko man vajag uzveidot.

Link to comment
Share on other sites

jema

Tev smuks Norvēģu meža kaķis! A par mani, ne tev spriest :pleasantry:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Tas ir vienkāršs LV strīpainais, kurš jau 12 gadus ar savu māsu un māmiņu dzīvo pie manis dārzā (un jau 12 gadus es katru dienu eju viņus barot ap 18:00). Nav pierunājams nākt mājās. Un ari nemēģinu pierunāt. Viņš ir brīnišķīgs tur, kur viņš ir.

 

Un man nevajag nekādu AI, lai pielabotu savas bildes😉.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Aigars
(labots)

Atslābstiet. Kā kādreiz teica viens dzejnieks. Aizdzīs visas vātis, Kauju laukus melnos zaļa zāle segs.. 

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , jema teica:

A par mani, ne tev spriest 

Nu tad neaiztiksim viens otru.😉

Link to comment
Share on other sites

jema

Vai tad es tevi aiztieku? Beidz izplatīt komunistu propagandu, vispār mani nedzirdēsi!

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, jema teica:

Beidz izplatīt komunistu propagandu

Tu tomēr esi slims 😉. Nu lai!

To, ka Tev visur rādās komunisma propaganda, var norakstīt uz vecumu. Tā kā ir kā ir.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Tieši tāpat ,kā esam sākuši kalpot naudai 😉.

nu nu!

Tu tiešām esi par to ka nauda nav viens no vadmotīviem? Esi gatavs saņemt vienādu algu, ar nodzērušos kaimiņu Antonu, kas nekuja nedara, komunisti to uzskatīja par godu visiem maksāt vienādi, tu runā ka mēs kalpojam naudai, vai nopelnam?

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...