Jump to content

Dienas snapshot #4


VIL
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Tu tiešām esi par to ka nauda nav viens no vadmotīviem?

Tieši tā! VIENS NO! Bet ne vienīgais.😉

Link to comment
Share on other sites

jema

Kurš teica ka vienīgais? Ģimene nosaka visu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 1 minūtes , jema teica:

Ģimene nosaka visu!

Pareizi.😀Tad kad kādreiz, sen jau atpakaļ, es uz korķa uzkāpu, sieva man vienmēr šņabi atnesa mājās, lai vecis dzīvo mājās.

Ģimene ir galvenais vienmēr.

  • Ļoti patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nu tad kur te komunisms?

Un, ja pie bildēm atgriežamies, tad es zinu (pilnīgi noteikti), ka nekad neizmantošu AI, lai no sevis fotografētajām bildēm veidotu kaut ko nezin ko. Un pilnīgi noteikti zinu, ka man to nevajag.

Just now, jacobs teica:

sieva man vienmēr šņabi atnesa mājās

un gan jau iedeva(advansēti) arī, lai neej pa kreisi.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

lai neej pa kreisi.

Nē, pa kreisi skraida, tikai tad, kad paskraidīt var.😀

Lūk vēl, es kā ''profesionāls komunists'' saku, ka krievu laikā pavisam nemaksāja visiem vienādies.

Un es 80-to beigās saņēmu lielāko algu r-ā nevis kā partijas sekretārs, bet kā veiksmīgākais jauno koperatīvu vēsmu īstenotājs toreiz. Līdz tam tur, šoferi; komunisti un bezpartejiskie saņēma lielāko piķi.😉

Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 3 minūtēm , jacobs teica:

Un es 80-to beigās saņēmu lielāko algu r-ā nevis kā partijas sekretārs, bet kā veiksmīgākais jauno koperatīvu vēsmu īstenotājs toreiz.

Nu jau tu mūldi, 80 gadu beigās kad saprata, kad speci iet prom, aizliedza inženiertehniskajām sastāvam dibināt kooperatīvus!

Pirms 5 minūtēm , jacobs teica:

bezpartejiskie saņēma lielāko piķi.

Partijas sekretāra alga bija 240, asenizātoram 450, un viņš locekli lika uz partiju, pastāsti ka ka augstākajiem bija rinda uz partiju, bet katru lubraku, kas dzēra normas robežās, ņēma partijā bez  rindas!

 

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

Par tavu kaķi

Manuprāt, Jurkina versija izskatījās labāk. Daudz labāk. Gan kaķis, gan kadrs kopumā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

visas bildes ir jāapstrādā

Tas lai paliek māksliniekiem 😉. Piekrītu Tev, bet reti mēdzu apstrādāt. Atstāju labāko un pārējās 300 izmetu (digitālās kameras priekšrocības pret filmiņu)

Just now, binary teica:

Jurkina versija izskatījās labāk.

Nezinu, kas labāk. @raiviic kadrējums super. Jūtams pro pieskāriens. Bet, ja nebūtu, tad mana bilde man arī ļoti patīk.

@binary, tas bija tieši no fotoaparāta.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

(digitālās kameras priekšrocības pret filmiņu)

jā es šo kā bērns atceros, tev ir 36 kadri un viss, tik lielos braucienos mamma iedeva naudu otrai filmiņai ;(

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@raiviic, Tu esi, šķiet, kontrastu palielinājis un tāpēc kaut kā neizskatās dabiski.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

digitālās kameras priekšrocības

Njā, ar to regulāri saskaros. Nesen strādāju vienā nopietnā konkursā ar daudz dalībniekiem. Nu tad no 2160 kadriem beigās kādus 200 atlasīju . Filmiņu laikos viss kādās 3 filmās iekļautos😁.

  Kontrastu nē - vienkārši melnais maksimāli pieļaujamais un baltais tāpat - pēc histogrammas. Bet tā jau gaumes lieta - man nepatīk pelēcīgie kadri, parasti gan krāsu paspilgtinu, gan gaišumu pakoriģēju.

3.jpg.21fe79684096609e15e4c1d095b3ec4a.jpg

 

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, raiviic teica:

200 atlasīju

Nu tas ir fantastiski! 10 procenti. Man parasti labi ja 1 sanāk😁.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 11 minūtēm , jema teica:

bet katru lubraku, kas dzēra normas robežās, ņēma partijā bez  rindas!

Tevi jema es diezin vai toreiz uzņemtu. Tu padaudz sūdu man sastrādātu.😀

Bet tā, kad strādāju Komutatora KB, tad mūs komuņistu tur bija maz.😉

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jema

Nu @Jurkins izlaidu tavu kaķi caur softu kur es dzenu savas zemūdens bildes, jo tas ir ziepju trauks, uz krāsu zudumi zem ūdens ir briesmīgi, tavs kaķis izskatās manā saprašanā labāk!

IMG_5196.thumb.JPG.5ce329f48d31edcc0108993cfcd3fe99_ok.jpg

Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Komutatora KB,

Vau, tad tu ko vēl armijnieks esi, gaiši zilās pagonas bija?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu nenoliegšu... smuki. Uz augšu tiekties... jau priekšā ir bezgalība. Uz leju zem -273 celsija viss beidzas.

Link to comment
Share on other sites

jema

Vells viņu zina, a varbūt labāk pacensties, lai būtu ko līdz paņemt, kad tie -273 pienāks? :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , jema teica:

tavu kaķi

Viņu sauc Pipars 😁.

Just now, jema teica:

lai būtu ko līdz paņemt,

nepaņemsi 😉

Pļa, nokavēju vienu 800-to kenonu. Tam biku labāks sensors, procesors u.t.t. par manējo 700-to.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Pirms 26 minūtēm , jema teica:

izlaidu tavu kaķi caur softu

Izskatās smuki, es speciāli to brūno krāsu noņēmu, gribēju tādu pelēcīgu, fonam gan krāsu paspilgtināju.

 

Intereses pēc izlaidu caur Photo Restoration - tas pats gaišumu un krāsu piekoriģē - nu gandrīz kā tavai bildei.

 

IMG_51.thumb.jpg.bba2cf60746949250a713637d23cc6b4.jpg

 

4.jpg.c06489434dfb95049223e337f2411412.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Viņu sauc Pipars

Man ir tāds pats Murcis, kopija, diez vai atšķirtu, paņēmām no patversmes, saimniecei bija uzdāvināts, šī pie Petera, šis ilgi tur, kamēr atrada viņus, gūstījuši pēc labākām metodēm, atvedu mājās, nolikām vannas istabā, mēnesi dzīvoja kamēr iznāca ārā, māju iepazīt, tā viņu tur arī barojām, labi ka vannasistaba 15 kvadrāti, šis tur varēja dzīvoties, tagad staigā pa visu apkārtni, vasarā tik dienā nāk pagulēt, ziemā nelaižam arā uz vakaru ja ir zem -10, jo naktī mēdz but stipri augstāks! Bet nu kaķis ar savu riebīgo raksturu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

Bet nu kaķis ar savu riebīgo raksturu!

Vot nezinu, teikšu, ka tomēr pirmās saimnieces vaina. Man visi kaķi, kas ir bijuši (un ir) ir(bija) fantastiski forši.

IMG_7690.thumb.JPG.b79ef22028731ca6808c14107e0a1990.JPG

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jema

Man visi kaķi ir bijuši no patversmes, viņi, kas ir redzējuši Nāvi, ir pilnīgi savādāki, piemēram šis, es viņu ielaižu mājās glaužas kā suns pie kājas, bet ja kas viņam nepatiks, viņš var uzbrukt, sākumā bija ar nagiem, tagad jau vecāks palicis, ar ķepām sit, un ja es viņam pakaļ skrienu šis mūk veselus 3 metrus, un pēc tam brīvi apgriežas un apsēžas, pienākums ir izpildīts!

 

Max reize bija 4x, tagad 2 uz varavīksni aizgāja, mums ir 2 suņi un 2 kaķi 😀

Pirms 24 minūtēm , Jurkins teica:

nepaņemsi 😉

Tu te kļūdies, mantu nevar, bet atmiņas var!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Man, kas mājās ir(bija), visi ir "no pagrabiem". Sākumā grūti, bet pēc tam fantastiski dzīvnieki. Nu un dārzā pirms 12 gadiem atnāca kaķu māmiņa ar 3 kaķēniem (Pipars viens no tiem) un tā arī palika. Arī fantastiski dzīvnieki.

 

Bija mājās četri, tagad palicis viens. Nekur jau nelikšos, droši vien būs vēl, bet ar katru no viņiem nomirst daļa no manis.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu šis gan nav mans, bet bieži sastopamies un šis pozē. Ar to arī par kaķiem beigšu 😁.

 

DSC09510.thumb.jpg.6a3cd252c7d7a65c843a3fa431d1884e.jpg

 

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 2
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Arī fantastiski dzīvnieki.

Nu redzi, tu nemaz tāda maita neesi kā gribi izlikties!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

nemaz tāda maita neesi

🤣 maita esmu tikai pret cilvēkiem.

Ja aiz šīs dzīves ir vēl kaut kas, tad ceru, ka mani uz kaķu paradīzi paņems. 😁

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Un, ja kas, tad pasaulē ir trīs brīnišķīgas "lietas" (lietas gan nav pareizi, bet nevaru atrast pareizo vārdu, lai plosās valodnieki)  - zvaigznes, sievietes un kaķi. Visus pārējos (sūtus) nav vērts fotografēt 🤣.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

tad ceru, ka mani uz kaķu paradīzi paņems.

Kā lai saka uzmīzīsi faraonam uz kājas, un atkal uz zemes tiksi!

Link to comment
Share on other sites

jema
(labots)
Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Visus pārējos (sūtus) nav vērts fotografēt 🤣.

Tu domā?

DSCN4142ok.jpg

DSCN4204ok.jpg

Image-087.JPG

IMG_2830.JPG

IMG_3130.JPG

IMG_1858_PerfectlyClear.jpg

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu... uz zemes. Zem ūdens neskaitās 🤣.

Tā murēna ir labā!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jema
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Tā murēna ir labā!

Izskatās visbriesmīgākā, faktiski kā sunītis, a visas pārējās, faktiski ir nāvējošas, izņemt raju, ja neiesit Austrālijas mērglim tieši sirdī, nu bruņu rupucis ļoti viegli roku var nokost!

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Tā murēna ir labā!

 

IMG_4617.JPG

IMG_4746.JPG

IMG_4810.JPG

Link to comment
Share on other sites

jema
pirms 3 stundām , jacobs teica:

Ģimene ir galvenais vienmēr.

Vot vells labi ierāvis esmu, ģimene ir viss, mans puika mūs apmanīja, jo es nomīzu viens parakstīt, kad šis var lek bez mātes atļaujas, šis piezvanīja mātei, ar jautājumu , vai viņš šodien drīkst picu mājās taisīt, jo fāters pretī, māte teica jā, šis saka tu fāterim pasaki, nu dabiski es dzirdēju Jā, samaksāju par dēlu un parakstīju papīrus! Nu foto no video, nekas smuks! 

Bet es par ģimeni un bērniem!

 

2.png

3.png

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 12 stundām , raiviic teica:

Neatkarīgi, bildēts ar vārgāko telefonu vai visdārgāko pro kameru - visas bildes ir jāapstrādā

kāpēc gan?... it sevišķi, ja netaisa mākslu ar uzsvaru uz kaut ko...

no visiem šeit iepostētajiem Pipariem, oriģinālais izskatās visdabiskāk un vislabāk... imho, protams...

turklāt pirmais @raiviic variants vispār ir briesmīgs... iezūmojot vispār šausmas ar subjekta apmatojumu un ūsām...

kāda jēga no apstrādes, ja tiek sabojāts modelis...

p.s. izskatās pēc pēc AI darbiņa...

par kadrējumu gan piekrītu... bet ja nav māksla, ko drukāt uz pastkartēm, vai vērc?...

 

vispār šito ņemšanos ar to foto apstrādi īsti nesaprotu... tikai nevajag pārprast - nenosodu, katrs jūk savādāk...

tas, manuprāt, ir ļoti līdzīgi kā ar skaņas "ulučšaizeriem": tip., cilvēks sliktāk dzird apakšas un augšas (kas ir objektīvi), tāpēc vajag uzbūstot... tad vēl pieģenerēt papildus ZF frekvences "basa sajūtai" un "attīrīt/restaurēt zudušās augšas"...

rezultātā iegūstam skaļu, bezpersonisku, kakofoniju...

 

līdzīgi ar bildēm... piegriež skābekli kontrastu, uzliek asumu, piesātina krāsas... rezultātā tikpat labi tā varētu būt pilnībā datorģenerēta bilde... AI gan līdz tam vēl nevek, bet tas ir tikai laika jautājums...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 21 minūtēm , Athlons teica:

variants vispār ir briesmīgs

Toč! Vakar biju šmigā (atzīstos 🤣), neapskatījos pilnā izmērā. Šausmas! Kamēr bilde maziņa, šķiet, ka smukāka. Moderno telefonu softs arī dara šito pašu ar ūsām un apmatojumu, piemēram.

Nav jau tas oriģināls arī ideāls. Tamrons uz 270 mm.

edit. Bet atzīšos, ka manām vajadzībām ar to tamronu pietiek, nevajag nemaz pa n-tūkstošiem gaišos kenonus vai vēl ko. Nu jā, no tamrona 18-400 gan neatteiktos.

Pirms 21 minūtēm , Athlons teica:

rezultātā tikpat labi tā varētu būt pilnībā datorģenerēta bilde... AI gan līdz tam vēl nevek, bet tas ir tikai laika jautājums

Vot, es arī par šo.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz digitālā fotogrāfija arī neskaitījās «pa īstam», patiesie mākslinieki ilgi turpināja ar filmiņām bildēt...

Nav ko bēdāt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inteens
Pirms 39 minūtēm , Athlons teica:

ja netaisa mākslu

Lielākā daļa no foruma nemaz to nemāk, un labi vien ir. Pa smuko- tas būtu staipīt līdzi fotoaparātu, tupēt, ķerot rakursu, mirkli, kompozīciju.

Tad jau šķība 3M pix kameras bilde (jā, tādas vēl elpo) nav plašākai tautai atrādāmas,dēļ savas morālās un fiziskās atpalicības.

Man foto svarīgāks šķiet saturs, nevis,cik skaisti tas izgarnēts.

Pirms 15 minūtēm , vvv teica:

ar filmiņām

cilvēks drusku vairāk piedomāja, ko un kāpēc bildē, tagad atmiņas kartes lielas, visādiem sūtiem vietas pietiek- nepatīk, izdzēsīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
1 stundu atpakaļ, Athlons teica:

variants vispār ir briesmīgs...

Tas bija uz ātro, galvenokārt kadrējumam un protams 4x palielināts un noņemot graudu vilna izplūst😁. Re kur normālāks, tikai pacelts asums (bilde 2), jo acīm obligāti jābūt asumā,  bet - gan ūsas, gan vilnā redzams graudainums, kā arī dāži trokšņi (sarkanais punkts zem acs) . Aizvāktas liekās detaļas un mainīts kadrējums, paplašinot pļavu.

 

IMG_519.thumb.jpg.9546d2039ada2ca1174dd1f108ec287f.jpg

 

2.thumb.jpg.7ed625c98f11e5914b1f47b01176eff3.jpg

 

5.thumb.jpg.bc1c7fbe1c77389a9ea4d858c0f6aa9e.jpg

 

 

6.jpg.b2e9654bbbd273e7b9d1bb82a0c52af1.jpg

 

 

8.thumb.jpg.0e4159c25768267877f60b80ba174ca0.jpg

Atsevišķi koriģēts gaismu un krāsu balanss kaķim un fonam (te fona maska).

 

Bet - ar ne visai liela izmēra jpg maz ko var izdarīt, parasti strādāju ar 20 - 40MB RAW failiem, jpg tikai jau gatavā bilde.

 

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Toties šī ir pa īstam. Pārdots pa 125000 EUR

Jean Dubuffet “Cycliste”

image.thumb.png.765a818c46fc8aba82d590bae6ab3fb0.png

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)
Citēt

Tiek lēsts, ka Suprematist Composition varētu tikt pārdots par vairāk nekā 60 miljoniem ASV dolāru.

835079585___._1915._.thumb.png.400d46518a3a5c4ce762402d41fd72af.png

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Athlons teica:

līdzīgi ar bildēm... piegriež skābekli kontrastu, uzliek asumu, piesātina krāsas... rezultātā tikpat labi tā varētu būt pilnībā datorģenerēta bilde

Visas digitālās bildes ir datorģenerētas (aka kontrasti, krāsas, asumi). Kā nu kurai kamerai patīk.

Pēctam jūzers pārkopē tās bildes no kameras JPEGā un krāsas/kontrasti vēl vairāk izmainās, atkarībā no kodeka settingiem.

Loģiski, ka ja grib lai izskatās plus/mīnus tuvāk īstenībai, nākas regiģēt krāsas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...