Jump to content

DreamMultimedia rādīs jaunās HDTV kastes


DreamMuca
 Share

Recommended Posts

nu tas ka aparāts ir pasūtams pirms oficiālas relīzes bez specenes.. pagaidi kamer būs un tad pieņem lēmumu.

viņi taču norāda kādas spējas būs aprātam.

un man new dreambox ir interesants. tik jāpagaida bik.

Link to comment
Share on other sites

 

Joiman,Tur jau tā lieta, kad īsti neko nenorāda. Īsumā, kas viņiem ir norādīts domāts zināšanai sākuma līmeņa lietotājam un nekas vairāk. Bet vienalga nesaprotu, kur ir problēma pielikt klāt tehniskajos parametros procesora modeli, lai potenciālajam/advancētākam pircējam nebūtu jāzīlē?


 

 

ir kāda infa par CI+ atbalstīšnu ? Piemēram Tricolor cam moduļa darbošanos. Jeb vienīgais kas pagaidām uz E2 labi darbojas ir tikai Vu+ ar Vti imidžu?
 

Senleja, Tehniskajos parametros ir norādīts Common Interface slot CI, bez ''+'' un CI+ atšķiras no CI ar to, kad kanālu dekodē CI modulī fiziski, bet CI+ tandēmā ar ierīces procesoru.  Dabā CI+ tiek sertificēts lielo ražotāju produktiem, Samsung, LG, kā arī lielo PayTV operatoru ''kastēm'' (ir daži izņēmumi,bet ne šajā, Trikolor gadījumā) .

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadijumā Vu+ modeļiem jau ir šī prblēma,ka nav CI+ atbalsta... Jā entuziasti pie tā strādā,bet ir šis bet!

Mūsu gadījumā pārsvarā interesē  NTV+ un Tricolor moduļi.Cik tālu Vu+ ar to ir? NTV+ strādā tikai jaunā tipa moduļi,bet vecākā tipa nestrādā.

Tricolor moduļi strādā daļēji. Vu+ solo4k un tricolor modulis,strādā ar atsevišķiem imidžiem,piemēram ar VTI un Openatv,bet UHD tricolor mēs neredzam ar šiem imidžiem 

UHD tricolor mēs redzam ar Openpli imidžu ,bet nestabili...Ir gan piezīme:VTI un Openatv imidžiem,nestrādā tie visi tricolor kanāli , kuriem ir tikai viens idents:2710(EXS).

Paliek jautājums ,kā būs ar Dreambox? Forumos stāsta,ka Mutant HD51 4K ar šo jautājumu tiek galā,bet kā ir ?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Uzraksti e-pastu.
 

Ar ko DMM ir tik izredzēti, ka prinčiem jāraksta e-pasts, lai uzzinātu uztvērēja specenes... ;)


 

 

Īsumā, kas viņiem ir norādīts domāts zināšanai sākuma līmeņa lietotājam un nekas vairāk.

Sākuma līmeņa jūzeris lieto pay-tv operatora iedotu kasti un neiespringst. DMM tipa uztvērēji nav īsti sākuma līmeņa kategorija...  

Link to comment
Share on other sites

 

kapars71, CI+ oficiālais atbalsts ierīcēm ar atvērtā koda OS nekad nebūs pēc savas būtības. CI+ kantoris deklarē, ka CI+ tika izveidots ,,...lai aizsargātu autortiesības no kopēšanas ...'  to visu ''ļa,ļa,ļā'' var palasīt viņu mājas lapā. Attiecībā par moduļiem. CA moduļus (fiziskus Conditional Access Module) ieteiktu aizvietot ar Softa CA moduļiem, jeb softcam -iem, kuri dažkārt strādā uz E2 stabilāk par oriģinālajiem :innocent:.      

 

Sākuma līmeņa jūzeris lieto pay-tv operatora iedotu kasti un neiespringst. DMM tipa uztvērēji nav īsti sākuma līmeņa kategorija...
Par to jau arī ir tas stāsts. To ko šie raksta ir adresēts hvz kam.
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

CI+ strādā uz daudziem "gudrajiem" uztvērējiem, ar oriģinālo rūpnīcas softu, bet vai tas ir vajadzīgs, tas ir cits jautājums. CI+ ir kārtējais mēģinājums Pay-tv lietotājam uz gurniem piestiprināt rokturīšus, lai labāk var ar viņu pastrādāt... ;)


Nu, pašlaik Trihopol ir UHD kanāli un vienīgā skatīšanās tikai ar CI+ vai viņu tūneri, bet es atklāti nealkstu pēc UHD kanāliem ar HD bitreitu un smagiem ierobežojumiem. Kas grib, lai skatās. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
DreamMuca

var jau buut, ka tas ir tikai demo

bet iespaidiigi

Labots - DreamMuca
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ljoti ceru, ka viseedaaj dubulttuners nebuus veel gadu jaagaida

preorderos figureeja tikai versijas ar Twin DVB-S2 vai Twin DVB=T2/C

shajaa klipaa(6:30) var saziimeet Twin Multisignal

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Sore, es redzu ka man vairs DM produkcijas nebūs. Mani apmierina VU+, man pilnīgi pietiek ar FullHD, neredzu priekš sevis UHD, 4K utt. vismaz pagaidām jēgu! Paldies DM par enigmām, paldies par DM500 ;) un bye...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...