Jump to content

problēmas ar windows 7 instalāciju


MeDDaG
 Share

Recommended Posts

Labdien! man problēma tāda, ka nekādi nesanāk ieinstalēt win7. Pārmēģināju dažādas versijas, tai skaitā oficiālo, bet viens un tas pats rezultāts... kad disks tiek palaists no boot lielādejas faili un pie uzraksta "starting windows" viss apstājas :( ekrānā windows ikoniņa mirgo, bet tastatūra vairāk neuzko nereaģē... ilgākais ko esmu gaidījis ir 4 stundas. Esmu mēģinājis visas ierīces maksimāli atslēgt(vienreiz par cieto disku atslēdzu), bet bez rezultāta... :S varbūt kāds zin risinājumu?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ik pa laikam publika par sjo suudzas. risinaajums ir, un kautkur jau rakstiiju. uzinstalee uz citas kaarbas w7 un peec pirmaa restarta neljauj palaisties, bet noklonee sjo instalaaciju kaut vai ar acronis uz dvd. peec tam klonee uz meerkjmasjiinas. viss notiks.

Link to comment
Share on other sites

ik pa laikam publika par sjo suudzas. risinaajums ir, un kautkur jau rakstiiju. uzinstalee uz citas kaarbas w7 un peec pirmaa restarta neljauj palaisties, bet noklonee sjo instalaaciju kaut vai ar acronis uz dvd. peec tam klonee uz meerkjmasjiinas. viss notiks.

nesanāca :( tieši uz tāda paša windows mirgojošā lodziņa pakaras... neiet ne safe mode, ne normal. nevar būt tā ka procesors nepatīk? man AMD athlon 3500+ 64 bitu

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nav paveca asus maate? tur bija diezgan nerisinaamas probleemas...

ar amd(diegiem) vispaari nav arsjana :>

kams, ja nevar NOKLONEET w7 "0" instalaaciju, tad nu nez...

vienreiz sastapos ar kautkaadu anusmaati am2, kurai tiesjaam nebija risinaajuma.

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

nav paveca asus maate? tur bija diezgan nerisinaamas probleemas...

ar amd(diegiem) vispaari nav arsjana :>

kams, ja nevar NOKLONEET w7 "0" instalaaciju, tad nu nez...

vienreiz sastapos ar kautkaadu anusmaati am2, kurai tiesjaam nebija risinaajuma.

 

man ir MSI K9N Ultra mātesplate

 

 

un pričom tur optiskais drivs, ja es nstalāciju jau cietajā biju iekopējis līdz pirmajam restartam vipār citā datorā kur viss iet

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

kur vareetu paliidzeet bios apdeits.

+1, visticamāk, ka tur arī ir sakne.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...