Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Edis7

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edis7

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

inteens

Vecam Dīteram Bolenam no Modern Talking vakar 70 jubilejs

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sakat kaut ko braucamajiem hītiem vajag? Kaut kas no Energy98 repertuāra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

mašīnā braucot man patīk klausītīties šīs  abas ukrainietes, Ok DJ meitenes,kurām ir forši remix, Oļesja- Miss Monique.     

 

 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Man ar kādreiz patika tie remixi, daudz gadus atpakaļ kad pūderēju nāsis, skaidrā pēctam nav tolka klausīties.

 

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ko tauta domā par šo? Puisis sasapņojies nākošgad atvest Eirovīziju uz Rīgu 😁. Nedomāju, ka tiks pat līdz finālam😁.

 

Link to comment
Share on other sites

Athlons
Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

sasapņojies

katram no mums ir savi mazie slapjie sapnīši...

būšu diezgan pārsteigts, ja tiks līdz finālam, vai, vēl vairāk, labi tajā nostartēs...

Dons vienmēr licies tāds savdabīgs eksemplārs... it kā instruments (balss) ir, un pielietot arī it kā prot, taču repertuārs... nu i nach...

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Kā tur bij, kad beidz sapņot, norauj ūdeni ;)

Par Donu bij viss skaidrs jau no pusfināla, bez variantiem. Ne velti tā dziesma bij jau iepotēta vietējā mēlē.

Mans favorīts (vismaz patreiz), kamēr vēl nav pieejams viss saraksts:

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Atceros donu no tās talantu fabrikas, kad viņš ar kautkādu čiksu tur kautko vēl muķīja  ( aishu? ) , tagad tajā paltrakā un ar skūtu galvu izskatās ka būtu kāds jaunais talants no ''Melnā delfīna'' uz dzīvi ieslodzītajiem.. 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Esmu šokā. Kaut gan zinot nedaudz par viņa dzīvesveidu - nav negaidīti.  "Pērkonam" laikam game over, gan Uģis, gan nu arī Juris spēlēs citā pasaulē :(. Vieglas smiltis abiem.

 

 

  • Bēdīgs 6
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Kāds tad  bija viņa dzīvesveids? Cik katram kauliņi ir atlikti, tik arī izvelk. Jautājums ir par to kā visādas atkarības utml ietekmē dzīves kvalitāti. 

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Jā, veči, ja visu mūžu nav sirsniņa saudzēta, tad vismaz seniora gados jādod tai ir atpūta.

Zinu, ko runāju un arī mans dvīņu bračka līdzīgi aizgāja 65 gados...🥲

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , raiviic teica:

Ko tauta domā par šo?

Klips ir primitīvs un depresīvs. Tas ir garām arī priekš pilnvērtīga starta konkursā. Ja puisis grib ko sasniegt,-piem. kā vizuāli pasniegt depresiju, lai mācās no šis meitenes snieguma :)  Within Temptation>>>We work for food<<<, gribēju šo pievienot un noklausīties,bet ir YOUTUBE CENZŪRAS IZŅEMTS, personīgi esmu pārsteigts par šādu cenzūru pasaules Top mūziķiem/ēm.   Ok, ielikšu kas nav cenzūrā izņemts un man patīk 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

man patīk viena dziesma mp3. Kā man dabūt tikai balsi un bungas no tās dziesmas?

Link to comment
Share on other sites

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pieminot Juri gribēju atcerēties šo, kkā sanāca braukt kopā uz Izraēlu ekskursijā 2k y sākumā.Izraēlā  Mazais busiņš, gidiņš bubina savu bubināmo, tas viss garām.Par laimi Juris, precīzāk Maestro ar savu Mūzikas skaņu,-mēs busiņā vienk.bijām klusi kā peles un klausījāmies Jura improvizāciju tuksnesī, nezinu vai kādam no līdzbraucējiem ir palicis atmiņā šis :) 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...