Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Ja tev patīk, sastāstiti, samiksēti, un citādi sabeigti orģināli, aizej nošaujies, mazāk būs tādu dibenzelliu, kas gribēs kropļot paliekošas vērtības, paši radīt nevarat, vajag klasiku bojāt! No kurienes tādi invalīdi rodas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

malacis

jema, vajag lietot tikai kvalitatīvu alkoholu. Tad galva nesāp, pašsajūta ir laba un roka nemaz neceļas ierakstīt kādu žultainu komentāru :mrgreen:

Lai Tev veicas!

Link to comment
Share on other sites

jema, tev taisnība. Bet. Tikai daļēja. Ja būtu tā, kā tu saki, tad, piemēram, Kokerīti ar nevarētu klausīties. Un ko tu saki par šito kaverversiju? Man ļoti patīk.

[media]

[/media]

Vēl no ELP. Kīta Emersona piemiņai (lai Dievs nogrābstās).

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Interesantu lietu piefiksēju šonakt.

 

Klausijos uz datora gabalu - Gortoz A Ran - J'Attends

 

 

Sagribējās uz telefona uzlikt, uz austiņās paklausīties! Ok, eju caur youtubes appu, caur vēsturi, izlec uzraksts uz videoklipa - Video is unavailable. Labi, eju no telefona, caur Chrome, tur tas pats! Eju no telefona caur opera mini - tur tas pats! Jāpiebilst, ka skaņdarbu var atrast tikai caur youtubes konta vēsturi. Meklējot vienkārši youtubes meklētājā caur telefonu - skaņdarba nav!

 

Gan kompis gan telefons vienā tīklā un pie viena interneta! Uz kompja caur proksi neserfoju!

 

Vai youtubē ir kādas jaunas autortiesības parādijušās?  :close_tema:

 

 
Link to comment
Share on other sites

Uzdāvināja dzimšanas dienā... Faktu ka latvieši vēl padumju savienībā atrodoties mēģināja iekarot Amerikas hard roka skatuvi nezināju... Pats ripulis, jāatzīst, ir labā līmenī un noteikti neatpaliek no tā laika amerikāņu hard roka grupām... Bet mūsdienās šāds CD ir vairāk kā relikvija.

157456_13d8fe235e.jpg

 

Pats stāsts... 

Pēc 25 gadiem supergrupa «Riga» izdod 1,5 miljonu vērto CD

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Noripo un ieliec rutrackerā.

 

Marhils nedusmosies.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Noripo un ieliec rutrackerā

 

Vilcene priecāsies. Sen neesmu apmeklējis, pat nezinu, vai ir.

p.s.

ДикаяСобакаДинго, vēl ir.

p.p.s

bet 2013 gadā apstājies tur viss.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ДикаяСобакаДинго liels paldies jāsaka, daudz ko interesantu salikusi.

Link to comment
Share on other sites

Fruzz, shanson-e.tk ir.vispār ļoti laba adrese kur latviešu vecos labos var piegrābties kaudzēm.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jauki nu murgs. Kā te ievietot video linku bez lieku rindiņu  rakstīšanas?

[link]

[link/]

 

Iesaku klausīties ar austiņām. Superīgs stereo.

 

↓Nekādas aptaujas nav.  Idiots.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Ja iet aptauja, tad klausamies Deluxe Music )


Kenny G. Virs itkā Manhetenas)


Kenny G - Fall Again,_šo darbu arī klausos
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kamēr brendijs tukšojās, Village People.

Darbā ar priekšnieku iesākās sarunas par apaviem, tieši par Boney-M apaviem. Tad pārmetās saruna uz Village People, bet es iebildu, ka labākie apavi bijuši ABBA, cik atceros. Neko labāku par tiem neatradām.

 

post-69575-0-94791300-1460658973_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/vCHREyE5GzQ

 

Bēthovens man it kā ne pārāk patīk... bet šis man tiešām patīk, kā arī visa Bēthovena septītā simfonija... priekš sevis no jauna atklāju Bēthovenu...

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Viena veca dziesma.

[media]

[/media]

Daudzi atcerēsies to, прости Господи, no filmām "Policijas akadēmija". :sarkasms:

Nedaudz vecāki bērni, to atcerēsies sakarā ar vienu padomju multeni, man patika tā multene, melodija no multenes arī.

Orģināls dziesmai bija 1971. gadā, bet par sava laika supergrāvēju tā kļuva 1974. gadā.

Te arī multene:

https://www.youtube.com/watch?v=2hYKBi9Lavw

Labots - vvv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neslikts gotiskais roks (to es par pirmo) :) Man gan labāk patīk variants kur dziet Sāra Braigtmana, kā viņu - nu tas ir Sarah Brightman, tur vismaz viņa beigās dzied to kosmisko augsto noti:

https://www.youtube.com/watch?v=_FmGtCIOwB4



Pēc šī uzreiz prasās:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...