Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

 

Paldies par norādi,šī dziesma ar ļoti laba,nopumpēju visu albūmu un uz raspberry dac skan ļoti labi :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Savulaik, baigi sen, pirmais private car tika customizēts под это:

 

 

 

šis arī foršs:

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Noklausījos braucot Dua Lipa debijas albūmu. Starp hītiem bij ieliktas arī pāris mazāk dzirdētas, bet tikpat labas kompozīcijas...

Piem. šī:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vienmēr esmu domājis, kā ir, ja pamosties kā kovbojs kanjonā ar smuku beibi, kurai mazi pupi, bet tur ir dīdžejs ar Trampa matiem...Viss notiek melnbalti. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Speciāli Tev @msp

Lai nu kā - tagad Nightwish ir miris. Viss.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tarja man patika. Bet kopš viņa nav kopā ar somu metālzēniem, tā solokarjera ir so so. Nauda samaitā...

Ši, btw, ir pati labākā Phantom of the Opera versija, kāda jebkad ir dzīvajā izspēlēta. Izjusta, izdzīvota, sulīgāka, nekā klasika.


... Un tas dzeltenais mikrafons ...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, šodien lai paliek ar "nelielu"  politisko piesitienu:

 

Skumji, ka šā grupa aizgāja pa pieskari, kaut arī sākumā cīnījās par to ko uzskata...


Un beigās:

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2018.08.14. , 01:34, msp teica:

Tarja man patika. Bet kopš viņa nav kopā ar somu metālzēniem, tā solokarjera ir so so

Puiši paši viņu patrieca, nezinu kapēc.

Poh, laižam gaisā pieghdienu ar zikzik sputnik

vecās labās 6stūru elektroniskās bungas

un maza čupa sintīzeru

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Slikti, ka šis ir par mums. Par ikvienu... esmu tepat, blakus tepat, bet tik tālu... kaut ko ņemamies, šifrējamies - var būt pietiek...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Johaidī, kā gribētos lai manā skaņa arī zem 90hz skanētu OK... ir kur augt... tikai pašlaik īsti neredzu risinājumus - viena lieta pastūži, bet nu skaļruņi, tā ir cita lieta... salodēt varu daudz ko, bet nu akustika, tur, diemžēl, esmu dārzenis...

Link to comment
Share on other sites

Pietiek, pietiek, bet tā ir katra paša izvēle. Melodīja un noskaņa bik aizķer, bet nu par mani tas teksts pilnīgi noteikti nav

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...