Jump to content

128 GB Kingston Data Traveler 200 USB puļķis


norico
 Share

Recommended Posts

Šamais nonācis manā īpašumā, it kā jau viss ok, tikai kautkā ilgi faili uz viņu kopējas, 2GB fails apmēram 12 minūtes. Vai tas ir normāli, vai arī esmu trāpījis uz kārtējo ķīniešu pakaļdarinājumu? :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

šis ir no specenes:

Fast — Data transfer rates of up to 20MB/sec. read and 10MB/sec. write1

1Speed may vary due to host hardware, software and usage

Link to comment
Share on other sites

Tu esi iegrābies! Apskaties newegg punkts com cik tāds maksā. Tā lapa ir uzticama un cenu ziņā ļoti patīkama. Tur neko lētāku par 399.99 usd nemana. Nākamreiz pačeko netā pirms ko pērc. Ar ķīniešu mēsliem pilna pasaule.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Newegg ir liels pādevējs ar labu reputāciju, kur pretī ebajā katrs tirliņš var pārdot dajebko. Tas arī bija tas, ko gribēju teikt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

faktiski man uz USB HDD no piezīmjdatora pa usb 2.0 lielapjoma dati kopējas ar ātrumu 5-7Mb/s (daudz failu ar bildēm, piemēram), tā ka varbūt nekas nereāls tas nav. Ierobežojumi varbūt drīzāk ir kur citur, ne puļķī vai hdd.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par failu sistēmu -exFAT, pirmo reizi kautko tādu redzu! Parasti tak ir vai nu FAT vai NTFS! Laikam man trāpījies kārtējais ķīniešu mēsls, būs jāsūta atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc pārbaudi cik vispār tur lien iekšā. Pamēģini piekopēt pilnu ar attiecīgu datu apjomu.

Link to comment
Share on other sites

Es pārbaudīju aizmugurējās ligzdās, ātrums ir tieši tāds pats. Iespraudu priekšā FujiFilm 4gb puļķi, 2gb fails uzkopējās apmēram 4 minūtēs.

Link to comment
Share on other sites

Windows was unable to format this drive! Formatē tikai tanī exFAT formātā!

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka USB2 pieļauj 480mb/s nenozīmē, ka tas puļķis to varēs atbalstīt. Šitām atmiņām ir lēns ierakstīšanās laiks. Es savu Kingston 16gb FAT32 arī rakstīju pāris stundas.

Link to comment
Share on other sites

Windows was unable to format this drive! Formatē tikai tanī exFAT formātā!

 

Var visas fleshkas noformateet par NTFS. Karoche daraam sekojshi:

 

Insert the USB flash drive into the USB port.

•Open System Properties.

•Select Hardware tab -> Device Manager.

•Find Disk Drives, expand it.

•Find the USB flash drive you want to format, and double-click it. It opens the Properties dialog box.

•Click Policies tab.

•By default, the ‘Optimize for quick removal’ option is turned on; switch it to ‘Optimize for performance’, and then press OK.

•Now open My Computer. Click the right mouse button on USB Flash Drive and Select Format... The Format dialog box now appears.

•Select NTFS in the File System field.

•Press Start, and wait while the process will be completed.

•Now your USB Flash Drive is formatted with NTFS format

 

vai ari vienkarshi otrais variants :

atveram comand promt un ierakstaam convert h: /fs:ntfs "h" saja gadijuma flaskas burts, kas katram var buut savadaaks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ediots, nu bet tas tak ir 1.1! 2.0 ir jābūt visiem 480MBit/s, tas ir, 2GB failam ir jākopējās pa 1,5 min.

1.1 ātrums pēc definīcijas ir 12 Mbps - ar tādu ātrumu 2 GB kopētos (2*1024*8)/12/60 = ~23min, nevis 12 min.

2.0 gadījumā nav jābūt visiem 480Mbps - lai arī teorijā ir tāds ātrums, praksē tas apraujas pie daudz mazākiem skaitļiem. Piemēram, ar HD Tune lasot ārējo cietni, vidējais ātrums man bija ap 32 MB/s (jebšu ap 250 Mbps) - nevis cietņa dēļ, bet USB 2.0 dēļ. SD, Flash u.c. storagēm ātrums ir vēl zemāks, konkrētās flash gadījumā ražotājs to ir noteicis ap 10 MB/s (80Mbps) rakstīšanai - te jau tas ir ierīces dizaina dēļ, nevis USB 2.0 dēļ. Tie ātrumi nav ne tuvu "visiem 480Mbps".

 

 

Kas tā par failu sistēmu -exFAT, pirmo reizi kautko tādu redzu! Parasti tak ir vai nu FAT vai NTFS! Laikam man trāpījies kārtējais ķīniešu mēsls, būs jāsūta atpakaļ.

exFAT (saukta arī par FAT64) ir samērā jauna failu sistēma (2006. gada novembris, reizē ar Windows Embedded CE 6.0). Izstrādātājs - Microsoft. Pieejama tādās OS kā Windows Vista SP1, Windows 7, Windows Server 2008. Lai dabūtu exFAT supportu uz XP, jāinstalē apdeiti. Noderīga ierīcēs, kam ar FAT32 ir par šauru (piemēram, 4GB ierobežojuma dēļ), bet NTFS - par daudz (piemēram, mobilās ierīces, flashi).

Link to comment
Share on other sites

Nesanāk to flešku ne noformatēt NTFS failu sistēmā, ne konvertēt uz NTFS failu sistēmu. Mēģināju otrā datorā uz kura ir XP - windows cannot convert raw drives!

Link to comment
Share on other sites

norico, šeitan kāds cilvēks izteicies, ka fake usb flash esot noformatējis ar kaut kādu HP format tool - resp. vari mēģināt lietot kādu "nestandarta" softu formatēšanai. Protams, 128GB no savas fake fleshkas neizspiedīsi.

 

Vēl vari apskatīt šo resursu - http://fixfakeflash.wordpress.com/

 

Ideālā gadījumā, protams, vari mēģināt dabūt atpakaļ naudu caur ebay/paypal.

Link to comment
Share on other sites

Naudu atpakaļ dabūt nebija problēmu- aizrakstīju uz complaint-response@paypal.com apmēram tā -

Hello!I bought NEW 16GB USB FLASH STICK PEN KEY DRIVE MEMORY 16 GB UKK Item number: 2703******* Seller: ap******y

eBay Payment Sent (Unique Transaction ID #9T5******025T)

Test with H2testw 1.4

The media is likely to be defective.

1.9 GByte OK (4067249 sectors)

14.0 GByte DATA LOST (29452367 sectors)

Details:0 KByte overwritten (0 sectors)

0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)

14.0 GByte corrupted (29452367 sectors)

0 KByte aliased memory (0 sectors)

First error at offset: 0x000000007c1f6200

Expected: 0x000000007c1f6200

Found: 0x0000000000000000

H2testw version 1.3

Writing speed: 14.5 MByte/s

Reading speed: 11.3 MByte/s

H2testw v1.4

Please refund me my money 9.00 GBP.Thanks.A******

Arī 2Gb flešs palika pašam!

Labots - Rudiger
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rudiger, ja nav noslēpums - kāds bija intervāls starp flashkas saņemšanu un meila sūtīšanu paypalam? Sūtīji uzreiz vai kādu laiku mēģināji tikt skaidrībā, kas un kā?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Normaals aatrums, man ir 4 GB A data USB 2.0 pulkis, pirkts tepat Latvija saja forumaa plasi paziistamaa veikalaa :D , bet aatrums arii no 2 liidz max kaadi 4 MB sekundee, atkariibaa no taa ko kopee. Pameeginaaju nupat 2 gb filmu iekopeet ir virs 10 minuteem.

 

Man feel ir otrs pulkis - 1 Gb, tas kas Rimi Johnie Walker viskijam par velti naaca liidzi - tas gan baigi ziglais, kaadas 3 reiz aartaaks par A datu.

Link to comment
Share on other sites

Pietika ar vienu dienu, lai konstatētu fake-faili gan iekšā gāja līdz 16Gb, tikai, protams, nelasījās.Vēlāk palasīju tās šeit minētās lapas , palaidu H2testw 1.4 , kas parādīja šos rezultātus un noformatēju par 2Gb flešu .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir lēni usb2 puļķi ir ātri ;) ar to laikam ir jāsadzīvo ;)

mefistofels par normālu ātrumu vēl varētu pastrīdēties, manā OCZ rally 2 puļķī 1,4gB ielija ~2 min ;) bet tas jau offtopicā

autor neticu ka tādiem kvantumiem uso USB 1 ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Rudiger, cik ilgu laiku tev tas tests ar H2testw 1.4 aizņēma? Man raksta, ka process aizņems gandrīz 14 stundas!!!

Link to comment
Share on other sites

Pāris stundas pagāja, bet man ,,skaitījās,, tikai 16Gb.Ar 128Gb varētu būt visas 14.Var jau sameklēt un aizsūtīt līdzīgus rezultātus.Droši vien jau PayPal pie tādiem tirgoņiem ir pieraduši, jo disputs tika slēgts un nauda ieskaitīta atpakaļ jau pēc 2 dienām!

Link to comment
Share on other sites

Rudiger, par to, ka paypal pie tādiem tirgoņiem ir pieraduši - lasīju, ka ebayā ap 90% flashu esot fake, tā ka paypal visticamāk tiešām ir pieraduši :)

 

 

Normaals aatrums, (..)

Hey, nestāsti blēņas! :D Nu nav tas normāls ātrums.

 

Man te arī pāris fleshkas mētājas, uz kurām pamēģināju sagrūzt datus.

* 256MB kingston fleshka (DTI/256) - 5 gadus veca manta :D 232MB - 1min 37sec, resp. 2GB būtu ap 14min 30sec. Tādam antikvariātam šāds ātrums tiešām ir OK. Šeitan minēts kaut kas par $99 tādai 256MB fleshkai.

* 8GB fleshkā (Apacer; izskatās pēc Handy Steno AH321) 3GB fails rakstījās 4min 30sec (resp. 2GB datu 3 minūtēs) - tas ir +/- normāli. Konkrētā fleshka gan draņķīga, nevienam neiesaku - neko sliktāku savās rokās neesmu. Kabatā viņu vispār labāk neturēt - ātri vien "sadalīsies reizinātājos". Bet nu, kā saka, dāvinātam zirgam zobos neskatās.

* Otra kaut cik high-capacity flashka - 4GB no Prestigio. Šai ražotājs dod "max 7.5 MB/sec write", kas reāli man apstājās pie 5MB/sec (3GB - 10min 45sec) - visai lēni priekš 2010. gada. Bet nu atkal jāpiesauc dāvinātais zirgs.

* Ne flash, bet arī ārējais storage - 8GB microSDHC Class 4 no kingstona. Spriežot pēc kartes izmēriem salīdzinājumā ar fleshku, šim nu būtu jābūt vislēnākajam, bet praksē parspēj Prestigio - 3GB - 8min 5sec. Tiesa, šim ir kaut kāda jokaina bremze uz lielu failu rakstīšanu - pirms sāk rakstīt, ir paliela aizture, bet kad sāk rakstīt, tad ir kādi 9-10 MB/s.

Link to comment
Share on other sites

Te nu būs testa rezultāti:

 

The media is likely to be defective.

791.2 MByte OK (1620480 sectors)

124.2 GByte DATA LOST (260511232 sectors)

Details:0 KByte overwritten (0 sectors)

0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)

124.2 GByte corrupted (260511232 sectors)

0 KByte aliased memory (0 sectors)

First error at offset: 0x0000000031740000

Expected: 0x0000000031740000

Found: 0xffffffffffffffff

H2testw version 1.3

Reading speed: 6.84 MByte/s

H2testw v1.4

 

Esmu pamatīgi ap***ts. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tas ir vecais labais USB razvods.

 

Iespraud viņu kādā Linux vai OSX mašīnā un noformatē. Ieraudzīsi patieso izmēru.

 

Feikajos USB sēž programmiņa, kas piemāna stulbo windowz. Un tu neko nevari izdarīt.

 

Prasi no sellera atpakaļ naudu. Ar steigu.

 

 

P.S. es pasen šitā iegrābos ar 16gb flašu. Man par laimi izrādījās 8Gb, tomēr ir dzirdēti arī skarbāki samazinājumi.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Un ko darīt, ja nav Linux mašīnas? Kā tad nofarmatēt flašuku uz patieso izmēru?

Link to comment
Share on other sites

Noformatēju ar HP USB Disk Storage Format Tool, taču fleškas izmērs palika iepriekšējais. ko es daru nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Tas nav tik vienkārši.Īsti neatceros, ar kādu tool-jau pusgads pagājis-bet princips bija tāds, ka ar kkādu partīciju menedžeri izveidoju vienu 1.9 GByte OK (4067249 sectors) un otru 14.0 GByte DATA LOST (29452367 sectors) atstāju kā unpartioned space .Tagad rāda tikai 2Gb.Kompis atpazīst, citas ierīces -auto DVD un Opticum-ne visai...

Link to comment
Share on other sites

Tev der arī jebkurš Windows, jaunāks par XP - vista vai 7. Tos arī itkā vairs nevar apmuļķot.

 

Vismaz manējam superflašam tieši Vista parādīja patieso seju. Var jau būt, ka kaut kas ir mainījies.

 

Kā jau teicu raksti sellerim, atver ebayā strīdu un sūti to flašu atpakaļ. Tev ir tādas tiesības, ja prece neatbilst aprakstam.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nu ja godīgi, tad mani vairāk interesē kā atgriezt fleškai tās patiesos izmērus. Naudu atpakaļ jau dabūju, sellers pats atgrieza.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...