Jump to content

Win 7 x86 crash


Moist
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ir radušās pamatīgas problēmas ar windows 7 (32bit versijas) instalāciju.

Man ir HDD ar windows XP(32bit) uz kura vēlējos uzlikt Windows7. Tā nu sāku instalēt windows7, viss itkā ok, bet pēc obligātā restarta man izmeta nevēlamu erroru (nepaspēju izlasīt, kas tur rakstīts, bet kaut kas par installation failure) un dators vēlreiz restartējās, tad man bija izvēle 1) Older versions 2) Windows Setup 3) Windows Recovery Diagnostic.

Ņemot 1. (Older versions) man neielādējas mans xp, mēģināju caur safe mode, arī neiet. Restarts!

Ņemot 2. (Windows Setup) dators nedaudz padomā uz izmet logu ka instalācija nav izdevusies uz restarts!

Ņemot 3. (Windows Recovery) man izanalizē testu un parāda, ka ir 0 kļūdas/problēmas. Mēģinu ieiet iekšā - Restarts!

 

Vēl ir iespēja pie Windows Setup uzpiest F8 un izvēlēties:

1. Enable boot logging (nepalīdz)

2. Enable low-resolution video

3. Last known Good Configuration (advanced) (nepalīdz)

4. Directory services restore Mode (nepalīdz)

5. Debugging Mode (uzkaras dators pie Windows logo ielādes)

6. Disable automatic restart on system failure

7. Disable Driver Signature Enforcement

 

Start Windows normally (nepalīdz, restarts)

 

 

 

Tātad mana ideja ir - vai nav iespējams šo iesākto setupu kaut kā izdzēst un tad ieinstalēt pa jaunu. Es mēģināju uzlikt biosā boot device cdrom, bet restartējot kompi netiek dota iespēja - press any key to start booting vai kas tāds.

 

Ir idejas? Būtu ļoti pateicīgs.

 

Nezinu vai tas ir svarīgi, bet hdd iepriekš bija citā kompī (Intel) un tagad tiek mēģināts palaist uz AMD Athlon ar MSI mātesplati (nezinu vai šī informācija ir vajadzīga)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

pag tev uz tā cietņa ir kas vērtīgs vai nav ?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

iesaku vispirms noslaukt no cietņa ražotāja diagnostikas tūli un pārbaudīt uz bēdām cieto ...

ja viss ok tad sākt dzīvi pie instalācijas ar full format ...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es ļoti atvainojos, bet es neko no Tevis rakstītā nesapratu, esmu diezgan liels muļķis par datoriem. Cietais ir Seagate Barracuda GT 7200, tad sanāk, ka man ir jāmeklē internetā kāds repair-toolis un jānoslauc (pareizi sapratu?) viņš? , bet kā lai es viņu palaižu uz tā vajadzīgā cietā?

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd sēžu pie otrā kompja, ar otro cieto es nevaru ieiet ne OS, ne safe modā, tad man caur biosu ir jāpalaiž tas HDtune?

Link to comment
Share on other sites

Nē.. pieliec bēdīgo disku pie otra kompa kā Slave.. Un tad palaid HDTune, ja savādāk nevari..

Link to comment
Share on other sites

Baidos, ka mums būs grūtu Tev iemācīt lietot HD tune, lai no tā visa sanāktu kas labs.

 

Es Tavā vietā vienkārši palaistu instalāciju vēlreiz. Tur kur prasa disku, kur instalēsi, pie advancētajām opcijām izmetstu visas partīcijas un vienkārši sāktu no jauna.

 

Es tagad mekēju guglē visiem šiem svešvārdiem (slave, full format) tutoriāļus, bet liekas, ka man nekas nesanāks. Es instalāciju palaist vēlreiz nevaru, varu tikai turpināt un uzreiz ir crash, pie tajām advanced options, kas ir minētas pirmajā postā, nav tādas, kas ļautu kaut ko izdzēst/izmest. Tā arī ir galvenā problēma, nevaru sākt no jauna, esmu iestrēdzis.

 

 

Labots. zivs: tagad lasu, kas tas par tūli un kā palaist. Cietais disks vēl pirms divām dienām bija ideālā stāvoklī (kad virsū bija xp)

 

Labots2. Cik sapratu, es to programmu novelku, ierasktu diskā, ieleiku otrajā kompī un mēģinu palaist.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

... vai arī neko nekur nepārspraust, bet vienkārši iecept diskā šo te un izveikt no LiveCD HDD testus (gaidu, kad NC atkal auros savu ierasto dziesmu!) :)

 

Protams, lai tikai pārbaudītu cietā diska veselību, nevis salabotu Windows instalācijas.

 

Labots: to tūli ieraksta diskā un palaiž uz datora, kuram ir tā problēma (tā, kur HDD [iespējams] niķojas) - to CD pēc tam var noglabāt plauktā citai nebaltai dienai.

 

Bet vispār tas vairāk izklausās pēc salauztas windows instalācijas, nevis HDD vainas. Tiešām mēģinot par jaunu palaist, teiksim XP instalāciju nekas nenotiek?

 

Labots2: NC, es cenšos ari palīdzēt un tavas šefpavāra replikas arī te ir nevietā. Tas tā, offtopikam.

Labots - zivs
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

zivs

 

noriji ?

malacis !

un tad tagad ej mājasdarbus tālāk pildi ...

 

 

autor

 

tev vajag šo softeli no sīgeita lapas

http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?locale=en-US&name=SeaTools&vgnextoid=720bd20cacdec010VgnVCM100000dd04090aRCRD

noslauc un notestē to cietni uz bēdām ...

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Joprojām nesaprotu, kāpēc instalāciju nevar palaist vēlreiz? Būtojies no ripas un sāc no gala!

 

 

Es iekš bios uzlieku

 

1st Boot Device CD/DVD:3M-ATAPI DVI

2nd Boot Device [Hard Drive]

3rd Boot Device [Network; Realtek Bo]

 

Kad uztaisu save&exit, dators slēdzas iekšā, bet nav nekādas miņas, ka kaut kas būtotos, man nav iespējas kaut ko nospiest, pimēram, boot from cd vai kas tāds, uzreiz viņš automātiski iet tālāk, kas beidzas ar crash, tad restarts un ir iespēja kas ir redzama pirmajā postā (Older version/Windows Setup/Recovery).

 

Tagad mēģināšu palaist seagate tūli un pārbaudīt HDD dzīvotspēju.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Iespējams , ka neesi ierakstījis to disku bootable .

Link to comment
Share on other sites

Jā, izrādas problēma bija pašos pamatos, es pieslēdzu hdd pie šī kompja, kuram viss ir kārtībā ar CD/DVD rom (otram pēc būtības arī viss ir ok, bet tomēr neaizgāja) un beidzot parādījās iespēja boot from CD/DVD, windows7 tomēr neizdevās uzinstalēt, to vienkārši man nebūtoja (ir bootable disks, caur nero rakstīts), bet atradu vecu Vistas instalācijas disku, ar kuru viss tika skaisti saistalēts.

 

Paldies, kas palīdzēja, tēmu varam slēgt.

 

Edit: Kams, paldies, tagad zinashu.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...