Jump to content

startup gluks


darius20
 Share

windows 7 startup bug..  

8 members have voted

  1. 1. ka to labot?

    • Ir kada proga kas varetu palidzet?
      8


Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu saskaries ar mazliet neparastu windows 7 problemu kura nekad man nebija bijusi... Tātad tā- ieslēdzu portativo un windows ieladejas un ielogojos un tad paradas melns ekrans tiek vel atverts my documents un viss... tad es esmu spiest izmantot visu vareno ctrl+alt+del kombinaciju un tad start task manager - new task- explorer- ok un tikai tad man tiek ieladets viss desktops ta funkcijas un programmas... lads varbut ir saskaries ar sadu lietu un zin kas vinam nepatik? Jo no sakuma nekas tads nebija un ieladeja visu normali bet tagad nesen vins ta saka darit... izmeginaju gan system recovery un visadus startupa manager progas un pat registra cleanerus bet neka :( vairs nezinu ko vel varetu darit un parinstalet negribas (jo ta jau nav maka, bet gan sataisit ...)

 

Ceru uz labiem ieteikumiem no jums ...

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Es teiktu, ka varētu būt saķēris kādu sifeli. Tīri cien ārā sistēmu no drazām. Viss ko varu patlaban ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Es vakar savu windows 7 aktivizeju ar programas palidzibu un nekadu problemu :)

Esmu saskaries ar mazliet neparastu windows 7 problemu kura nekad man nebija bijusi

Uhu. Autor, šie divi notikumi tev nepavisam nešķiet saistīti? ;)

Link to comment
Share on other sites

Uhu. Autor, šie divi notikumi tev nepavisam nešķiet saistīti? ;)

 

nē nešķiet gan saistīti :p jo aizvakar tikai aktivizēju windows 7 bet tas startupa gļuks bija jau laiciņu pims aktivizēšanas :)

Link to comment
Share on other sites

iekš Notepad viss ir sīki un smalki aprakstīts. minēti arī iespējamie cēloņi ..ta jaunais nodēvējums ir "Black screen of death" he he ..Priekā

Labots - alfinsh
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...