Jump to content

Jaunais līguma variants


kur?
 Share

Recommended Posts

Domājams, ka neesmu vienīgais, kam VIASAT atsūtīja jauno līguma noteikumu variantu. Tā uz ātro pārlasot šķiet nekādas būtiskas izmaiņas nav, izņemot tāds neslikts līgumsods ja kavējas ar rēķinu apmaksu (0,5% dienā). Un vismaz ir skaidri noteikts kā klients var lauzt līgumu, dzirdēju ka agrāk ar to esot bijušas problēmas.

 

Jautājums ir vai ir kāds punkts jaunajos noteikumos, kam būtu jāpievērš īpaša uzmanība un vai jūs piekritīsiet šim noteikumu variantam vai arī atstasiet veco (tas tiem, kas ir klienti)?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Esi tik laipns un ieskanē jauno un veco līgumu, jo ne visi skatās viašrotu.

Link to comment
Share on other sites

Es jaunajam līgumam piekrītu.

 

Vienīgais punkts, kas man nepatika - norādīts, ka skatīšanai var izmantot tikai Viasat apstiprinātos aparātus ar videoguard kodējumu.

 

Bet, tā kā netaisos tuvākajā laikā (līdz līguma beigām nākošvasar) nekādus tjūneru uzlabojumus/ jaunu pirkšanu, tad par to arī ar viņiem nestrīdēšos.

 

Līguma teksts ir arī Viasat mājas lapā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Es nedaudz aizskāru šo jautājumu šeit http://viasatfan.clan.su/forum/3-955-1 (sorry,krievu valodā).

Īsi par galveno : ja es pareizi sapratu jauno līgumu, tagad, pēc pirmiem diviem gadiem tu vairs neesi vergs vēl uz 2. gadiem, jo vari aiziet jebkurā laikā. Domāju, ka pastāvīgiem klientiem tas rada drošības sajūtu.

Ir vēl daži momenti, kuri man daudz vairāk patīk jaunajā līgumā.Neaizmirstam, ka Latvijā sāk veidoties reāla konkurence (pateicoties virszemes Lattelekomam). Domāju, ka Viasatam būs vēl un vēl jāmekle, ar ko mūs iepriecināt.

Link to comment
Share on other sites

Nu paskatīsimies, pagaidīsim, bet nu pagaidām neko tādu iepriecinošu šie nedara. Llaiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Esi tik laipns un ieskanē jauno un veco līgumu

Jaunais

Vecais

 

jaunais liigums nepatiik, bet kaa gudri apstriideet ?!?!

Vēstulē, ko man atsūtīja rakstīts, ka ja jaunie noteikumi neapmierina, jāsūta viņiem vēstule 30 dienu laikā ar iebildumu un tad spēkā paliks vecais variants.

 

ja es pareizi sapratu jauno līgumu, tagad, pēc pirmiem diviem gadiem tu vairs neesi vergs vēl uz 2. gadiem, jo vari aiziet jebkurā laikā. Domāju, ka pastāvīgiem klientiem tas rada drošības sajūtu.

 

Tas, ka līguma laušanas iespējas ir sakārtotas ir patīkami, bet nav jau tā, ka arī pēc vecajiem noteikumiem to nevarēja izdarīt, vienkārši vajadzēja 90 dienas iepriekš viņus pabrīdināt :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jaunumi viasat esošajiem un topošajiem klientiem.Sākot no 16.novembra,sadzīves tehnikas veikalos tiks piedāvāts jauns un unikāls viasat piedāvājums: viasat satelīttelevīzijas komplekts vai tikai dekoders par Ls42.

Pēc 3 mēnešu skatīšanās,līgums tiks automātiski pagarināts,kuru jūs varat lauzt jebkurā brīdī,mēnesi iepriekš par to brīdinot viasat.

cenas: vienreizējā pieslēgšana un kartes aktivizācija-Ls16.60(jāmaksā veikalā uz vietas)

maksa par aprīkojumu(antena,uztvērējs,utt)Ls42(jāmaksā veikalā uz vietas)

abonēšanas maksa 1-3 mēnesim Ls9.90 mēnesī

abonešanas maksa sākot no 4.mēneša Ls9.90

maksa par karti Ls0.00

piedāvājums spēkā tikai tajos veikalos,kas tirgo viasat komplektus, un nav aktuāls,ja klients grib ņem vēl vienu dekoderu.

Link to comment
Share on other sites

nedaudz off topiks.

Mošs kādam ir Viasata līguma luažšanas forma?

es jau n-to mēnesi cenšos atkratīties no viņa!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...