Jump to content

Puvuši kokosrieksti izslavētajā Prisma veikalā - cūcība


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Cepums89

Manuprāt visā šajā nav nekādas domas ..

Padomā loģiski kā lai TIRGONIS pārbauda, kas ir iekšā kokosam. Paņēma nc varbūt vienu no simta sapuvušo. Par to veikals uzreiz jākrata ? Ir ietas kuras vienkārši nevar kontrolēt un katru kokosriekstu nepārbaudīt. :fool:

 

Tādēļ manuprāt par šādu lietu aurot ir totāli bērnišķīgi.

Link to comment
Share on other sites

Miljoniem cilvēku visā pasaulē cieš badu, bet šeit kāds raud par sapuvušiem kokosriekstiem, kas sabojājuši vakaru, jo nesanāca vakara strebjamais. Riebjās lasīt internetā šādu ļautiņu raudāšanu. Ja esi nopircis sapuvušu kokosriekstu, tad tikai to esi pelnījis.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļdčibriki un vāverē slapinātāji !

Tās ir veikala problēmas kā tas izkontrolēs preces kvalitāti. Ar tikpat labām otmaskām var tirgot vecu cūkgaļu.

NC cepiens nav par santīmiem, bet par saboja'tu dienu, par faktu, ka dārgā veikalā ir slikti kokosi.

Da uzjāt - ja vajag lai darbinieki katru kokosu ar rokām skalo vai ar ultraskaņu skenē - man kā patērētājam pofig.

Tajau sanāk, ka tiem kas Maximā apindējās ar vajadzēja aiznest to beizpitru atpakaļ un ciest klusu !

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cepums89 - tu vienkārši esi idiots ka ļauj uz sevis šaitā uzvārīties. Nākamreiz nopirksi atkal sapistu arbūzu. Un pirksi vēl. Jo pohuj tak - nospļauties.

Bet es gribu saņemt to, par ko esmu maksājis! Un neskriet 10x uz veikalu mainīt, rāties tur, benzīnu un savu laiku tērēt. Tamdēļ ir jādirš par visādām cūcībām skaļi, lai drāž atbildīgos. Un varbūt reiz pienāks brīdis, kad mierīgi sirdi varēs nopirkt sakarīgu pārtiku bez ieberziena. Šobrīd to var izdarīt tikai retos gadījumos, ja pērc ko tādu, ko iespējams pirms tam pietiekami apskatīt/aptaustīt, lai saprastu vai prece laba. Diemžēl joprojām šad/tad gadās iepirkt pienu ar vēl labu derīguma termiņu, kas nav pat podā lejams.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Tilo ja esi tāds l**s kurš deļ katra sīkuma skrien un skandalē tad dari tā, es neesmu tāds. Es saprotu, ka visu nav iespējams vienmēr visu paŗbaudīt, izkontrolēt. Gribi lai viss būtu super, tīrs un sarkans pērc modificētos mēslus, kas gadiem ilgi nepūst, bet ja pērc normālu augli vai dārzeni tad jārēķinās , ka pēc garā brauciena jamais var mazliet samaitāties.

 

Jau gadu simtus ir paņēmieni ar kuriem var pats noteikt augļa kvalitāti, piemeŗam pieliekot pie auss kokosriektu un paskalojot to. Ja neko nedzirdu noliec malā, fso. Esmu vairākas reizes iepircis arī nesvaigu pienu, maizi, bet ko man skriet uz veikalu un celt skandālu ? Priekškam man tas ir vajadzīgs ? :meeting:

Shit Happens

Link to comment
Share on other sites

Cepums89, vot šitādas attieksmes dēļ arī esam bijusī padomzeme. Nu ko tur celšu trobeli, sīkums... I nepaiet nemaz liels laika sprīdis , kad tas, kas tevi ir apčakarējis, sāk kraut uz galvas čupu, nevis tik saulespuķu sēklu čaumalas. Domāju, ka pagājuša gada Maximas salāti nesākās vienā dienā. Vienreiz ''sošlo s ruk'', otreiz un beigās vispārējs bardags, kad mierīgi tirgo sapuvušus lašus!

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Zini, kas būtu par leiputriju ja visi skrietu ar saviem kokosrakstiem, pieniem vai apakšbiksēm uz veikalu ? Būtu leiputrija.

vecajiem produktiem arī ir savs pielietojums ..

No rūgušpiena sanāk labas pankūkas, bet no pacietas maizes var uztaisīt grauzdiņus.

 

 

Tādēļ rūpīgi vienmēr veikalā pašam viss ir jāpārbauda. :sleep:

MIGs un tādiem kā tu - Zanuda :shifty:

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

Man liekas topics savu jau ir izsmēlis.

Katram sava taisnība, bet nu par totāliem sīkumiem patiešam nevajadzētu forumu piedrazāt. (tvnetā moš kāds no prizmas to arī ieraudzīs, bet ne te)

 

Sākās jau apmainīšanās ar laipnībām

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

:wtf: Cepums un citi. Nu atraduši par ko cepties! Nav ko cepties par cepšanos! :sarkasms:

Ja kādam nepatīk šis NC topiks - vai kāds spiež to lasīt? Interneta forumos ir tāds princips - ja kas nepatīk, NELASI! Nevis uzsāk un turpina fleimu!

Man liekas šo tēmu vajadzētu :closed:

Link to comment
Share on other sites

Cepums89 - tādu kā tu dēļ, arī veikali atļaujas čakarēt cilvēus - un ne tikai uz kokosiekstiem.

Ja tev patīk pirkt vecu paiku tad nenozīmē, ka citiem ar tas patīk.

Uzskatu tevi par aprobežotu personāžu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Uzskatu tevi par, neteikšu kādu personāžu.

nejau lielie veikali speciāli čakarē cilvēkus ar vecu paiku. viņiem tas nav izdevīgi. :choke:

 

Mig iedomājies tev pieder veikals un tu grasie spārdot kokosriektus. Kā tu viņus visus pārbaudītu ? teiksim 200kg .. Nju gudriniek.

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

Tā ir VEIKALA problēma ! lai drāž piega'dātāju, darbinieku vai pērk sev aparātus. Man uzjāt.

Ahtad veikaliem nav nekāda labuma un nespeciāli ?P! A kas ir ar visiem sala'tiem, vistām, desu mazgāšānām utt ?!

Jā, jā, veikali arī tur ņiprečom. Ša

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Tā ir VEIKALA problēma ! lai drāž piega'dātāju, darbinieku vai pērk sev aparātus. Man uzjāt.

Ahtad veikaliem nav nekāda labuma un nespeciāli ?P! A kas ir ar visiem sala'tiem, vistām, desu mazgāšānām utt ?!

Jā, jā, veikali arī tur ņiprečom. Ša

 

 

Cik atminos pie salātu gatavošanas nebija vainīga veikala vadība, bet gan tie, kas gatavoja salātus jo gribēja uzvārīties. :choke:

 

Ieleja jā ieliec bildi, es rīt iešu uz tirgu un ganjau ar kko bik savītušu nopirkšu un iemetīšu te bilžas

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

No manas puses tikai viens komentārs - te puse no Jums nesajēdz atšķirību starp cenu un vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Nedrīkst veikals tirgot bojātu pārtiku. Nedrīkst un viss!

Nedrīkst pircējam izveidot par pieradumu pētīt produktu derīguma termiņus.

NC taisnība - ir par to jārunā. Skaļi jārunā!

Man, piemēram, vecu produktu tirgotāju topa pirmajā vietā ir Baložu IKI. Bez katra iepakojuma smalkas pārbaudes cauri kasei nemaz neeju. Bija laiks, kad vismaz reizi nedēļā nesu kaut ko atpakaļ. Mainīja un pat čekus neprasīja. Un, ja kāds domā, ka runa ir par kļūdu, neuzmanību vai kādu citu sīku cilvēcisku grēku, tad smagi maldās :finger: . Nedomāju, ka produktu tirgošanu, kam derīguma termiņš beidzies pirms četriem (!) mēnešiem var ar kaut ko attaisnot.

Silto zemju augļi, protams, ir īpaša kategorija. Pie mums tie vispār nav nopērkami! Kāds no Jums ir ēdis papaiju, mango, persiku, aprikozi vai to pašu bānānu vietā, kur tas aug un nogatavojas? Varu pateikt priekšā - tas, ko var nopirkt mūsu veikalos nav tas, ko Jūs pērkat. Ja kāds domā, ka kādam no šiem vai citiem augļiem tā ir jāgaršo, tad varu apbēdināt - tie garšo pilnīgi savādāk.

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

He, par iepuvušu kāpostlapu varbūt nav vērts gānities, bet , man, kā likums, ja pērku pārtiku (un ne tikai) saglabāt čeku un , ja kas, nepaslinkoju un atdodu mantu atpakāļ. Ja lieta ir lielveikalā, tad, domāju dabū trūkties kas ir nolaidīgs, bet sīkākā bodē... nu pēc tam , kad vienā gaļās bodē atstiepu mantu atpakaļ, varu droši iepirkties :mrgreen: . Tā ''tjotja motja'', kas tirgo, man uz reiz saka ka labāk to ruleti neņemt , kad ne pirmā svaiguma. Nu , kā saka, savstarpējās neuzbrukšanas pakts. Domāju, ka , ja lielākā daļa tautas nevadītos pēc principa ''ko nu es...'' , tad dzīvotu pavisam citā valstī. Principā, ja es maksāju, tad arī pasūtu mūziku, nevis ļauju sevi čakarēt. Vispār topiks sākas par to ka samērā SOLĪDĀ veikalā tirgo drazu. Un izčakarē cilvēkam pasākumu. Ja es ko pērku vārtrūmē, tad arī nepīkstu ja apčakarē, bet ja mc2 , tad arī sapuvušas salātu lapas dēļ celšu trobeli. Ja runā par Prizmu.... nu nesaprotu šo nišu- cenas kā Sky, bet kvalitāte kā saulītē.Atceros , šie tirgoja lasi , kad palūdzu pārdevējam lai dod paostīt aiz žaunas, ši apvainojās. Bet pēc paostīšanas tapa skaidrs kāpēc negribēja ka ostu- zivtiņa bija ar pieklājīgu smārdu.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

>ieleja

 

Nu, tad nevajag IT forumā likt sadaļas, kam ar IT nav nekāda sakara! Ja tāda sadaļa tomēr ir, tad esi tik laipns paciest, bet vēl labāk apiet ar līkumu.

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Tiem kas bljaustaas ka nevajag likt.

Kakova hera tad juus veriet, lasiet un rakstiet?

___________

 

Piekriitu. Taa ir veikala, tirgotaaja probleema kaa paarbaudiit kvalitaati. Un, ja vinji taa neuzskata, tad viens zvans uz VID. Tas, ka preci aiznesiis atpakalj, neko nemainiis. Naakoshreiz atkal ies peec taadiem pashiem kokosiem.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Saprotu NC un atbalstu. Vāāārbūt drusku pieklibo izteiksmes forma par visiem "pī", bet principā cepiens par tēmu. Iedomājies pats kāda būtu sajūta, ja gribētu savai sievai/meitenei uztaisīt pārsteigumu, bet pārsteigumu tu uztaisi tikai sev, jo kāda no izvēlētajām sastāvdaļām ir bojāta un tas rezultējas pelmeņu atraugu ošņāšanas maratonā visas svētdienas garumā. Smalki!

 

Pašam gan nav gadus 5 nācies saskarties ar bojātu pārtiku.

Link to comment
Share on other sites

Cik atminos pie salātu gatavošanas nebija vainīga veikala vadība, bet gan tie, kas gatavoja salātus jo gribēja uzvārīties. :choke:

Protams, protams. Zajibennā vadība, kad nezin ka sveikalā notiek + ko var [slēpts] ?! Kātad tu to naudu paņemsi ?!

Ai te kautkādi reliģiskie kari sākušies jau....

Link to comment
Share on other sites

vienreiz beztabu vai kaut kas tamlīdzīgs pieķēra, ka izplatītāji noliktavā maina derīguma termiņus un čakarē lielveikalus. tā ka ne vienmēr lielveikali ir spējīgi nokontrolēt visu kas nāk iekšā..

Link to comment
Share on other sites

Lielveikals ir pēdējais punkts. Jā ir negodīgi piegādātāji, bet veikalam ir visas tiesības viņus izdrāzt, kontrolēt, sūdzēt tiesās utt.

Vot, Piemēram Prizma tagad tā normāli varētu izdrāztu šos kokosa piegādātājus.

Veikals ir pēdējais punkts un veikalam pašam jādomā kontroles mehāsnismi.

Link to comment
Share on other sites

Bez komentāriem par cilvēku izteikumu krāšņumu un problēmas izpratni! :D

 

NC - turās. Te daļai cilvēku ir po... dzīves stils (laikam). Visiem jau nevar izdabāt. Ja kādam ir vienalga, tas nenozīmē, ka pārējiem ar jābūt vienalga.

 

Pārtikas tirdzniecībā daudz un dikti var kontrolēt, tikai vai to vēlamies darīt,? Labāk ir slinkot un nedarīt neko!

 

Cilvēka attieksme pret darāmo. Bet tas tā.

 

Turās tauta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
A kas ir ar visiem sala'tiem, vistām, desu mazgāšānām utt ?!
Diemžēl (tādi laiki, zinies) pats strādāju Maximā (Ogrē, T/C Dauga) un varu droši apgalvot, ka tur tādas lietas nudien nenotiek, lai arī cerēju to ieraudzīt lielos apmēros un kā ikdienišķu parādību. Tur menedžeri drāž peškas kā mani par to, ka plauktā ir šīsdienas datumu pārtika, augļi ir ar saspaidītu mizu/minimāli saskrambāti un tamlīdzīgām lietām.

 

Ja kaut kas tāds tusējas plauktos, ko vajadzēja darbiniekam laicīgi izņemt/pamanīt - paskaidrojums ar konkrētiem atvilkumiem no algas. Un uz tā fona jau darbinieks, lai nepamanītu, ka viņa vainas dēļ ir kaut kas [daudz] nocenojams/izmetams, viņš, visticamāk arī cenšās to preci realizēt, priekšniecībai/menedžeriem par to nesakot.

 

IMO, tas var notikt tikai tajās maksimās, kas ir ar vienu X un maximu "neizmantoto iespēju" topā (maksimas iekšējā avīzē ar topiem var iepazīties, tobiš, kvalitātes kontroles rādītājiem pa visiem maksimas veičiem Latvijā), proti, tie veikali, kuriem ir diezgan pofig par uzticamību/kvalitāti, bet galvenais - strādāt bez jebkādiem mīnusiem, un visus "produktus" maksimāli izmantot.

 

Es arī savulaik biju pārliecināts, ka maksimās (visās) visu pārmazgā, pārnumurē un tā tālāk, bet tagad, kopš tur jau vergoju trešo mēnesi (starpcitu, pret pārtiku tur attieksme vadībai ir augstāka kā pret darbiniekiem), es neesmu novērojis neko tamlīdzīgu.

 

Protams, manā gadījumā tas ir tikai viens veikals, kāpēc neņemos apgalvot, ka visas XX maksimas ir identiskas mūsējai. Bet tas, kā jau teicu, atspoguļojas kvalitātes (aka "Zelta Maxima") topā, izvērtējot kārtību, tīrību un lērumu citus punktus pēc 100 punktu skalas. Pārbaudes notiek, protams, bez iepriekšējas pieteikšanās (un man jau aizrādīja par dziedāšanu skaļā balsī, noliktavā). :)

 

Kaut kad centīšos sarūpēt to avīzi un ieskenēt internātos.

 

Vot, Piemēram Prizma tagad tā normāli varētu izdrāztu šos kokosa piegādātājus.

Veikals ir pēdējais punkts un veikalam pašam jādomā kontroles mehāsnismi.

No maksimas pieredzes varu teikt, ka tie paši piegādātāji uzliks mīksto un pateiks, ka lielveikals pats sabojājis preci. Mums vairākas reizes ir sūtīti tomāti (un citi viegli sabojājami dārzeņi/augļi), kas pēc nedēļas varētu sākt kustēties un vēl nedaudz vēlāk arī runāt. Kad tikko izkrautu kravu nofotografē, sūta bildes piegādātājiem aka centrālajai noliktavai, pat direktores žēlabas un pieprasījumi preci samainīt beidzas ar "jūs paši tur esat visu sapūdējuši un bildē visus sliktos tomātus sakrāvuši pa virsu. Tiekat paši galā. Neko nezinam." Un šajā gadījumā neviens neko nevar palīdzēt. Labots - zivs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Palasiju šo tēmu un sapratu, ka dažiem šķiet - foruma nevajag neko rakstīt. Forums ir tikai lai būtu. Foruma vairs nedrīkst pat savu sāpi it kā arodbrāļiem izstāstīt. Būs vienmēr kāds idiots, kurš stāstīs cik tas bērnisķīgi utt... bērnišķīgi ir ņirgt un pirzt par to, ka kāds runā. Tādēļ te ir forums... un godīgi sakot es pēc šīs diskusijas arī turpmak kokosriekstus pirkšu tikai Skajaa

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

http://www.mango.lv/zinas/nejedzibas/lasitaji/article.php?id=26543561&l=fpOpinion

 

Izklaides portāla Mango redakcija nolasītāja Armanda saņēma satrauktu vēstuli, kurā vīrietis sūdzas par to,ka nedēļas nogalē viņam, tirdzniecības centra Domina pārtikas veikalā Prisma iegādājoties kokosriekstus, gadījies nepatīkams pārsteigums.
Link to comment
Share on other sites

87 santīmu dēļ nav vērts vēlreiz uz prizmu braukt, ceļa izdevumi NC iznāks vairāk kā 87 sant un veikalnieks vienkārši apmainīs preci bez dziļākām pārdomām.

Savukārt, izbļaustoties pa visām malām, prizmai sanāks diezgan nesmuks PR, ko jamiem labot būs lielākas galvas sāpes un izdevumi un ir lielāka cerība, ka jamie vairāk vecus kokosriekstus netirgos :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien maximā pretī Dolei, iiebraucu paķert kādu kārumu, sieva ievēroja, ka uz Kokosriekstu cepumiem (fasēti pa 400gr, no kautkādas firmas, derīguma termiņš līdz 20.10.2009) jau pelējums ir virsū un tā konkrēti. Skaidrs, ka Maxima nav īsti vainīga, Firma kautkādu krutku safasējusi pakās, bet nu parādijām Maximas darbiniecei un pateicām, ka ja vēlreiz atradīsim vecu preci PVD būs klāt...

Link to comment
Share on other sites

ieleja - labosies, dzirdēju, ka nolīgs speciālu dienestu, kas manuāli pārbaudīsis visas 10 000 preču vienības, ko prizma ik dienu izliek plauktos :)

 

eedis - PVD būs klāt labākajā gadījumā tikai nākamajā dienā, kad no cepumiem tur vairs ne vēsts nebija, savulaik mans darbs bija trenkāt pvd kontrolierus šurpu turpu, tāpēc viņu procedūras +/- zinu. Un tas bija treknajos gados, tagad, iespējams, tas notiks ar daudz lielāku laika aizturi, jo tur krietni cilvēku resursi ir paplucināt.

Link to comment
Share on other sites

vadzhains

vajadzēja nahu* nosmērēt ar sūdiem tos kokosriekstus un aiznest atpakaļ

Labots - vadzhains
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Palasiju šo tēmu un sapratu, ka dažiem šķiet - foruma nevajag neko rakstīt. Forums ir tikai lai būtu. Foruma vairs nedrīkst pat savu sāpi it kā arodbrāļiem izstāstīt. Būs vienmēr kāds idiots, kurš stāstīs cik tas bērnisķīgi utt... bērnišķīgi ir ņirgt un pirzt par to, ka kāds runā. Tādēļ te ir forums... un godīgi sakot es pēc šīs diskusijas arī turpmak kokosriekstus pirkšu tikai Skajaa

 

 

Nu, lai Tu pārāk nesapriecātos - iekš SKY man ir gadījies nopirkt sapuvušus kokosriekstus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...