Jump to content

Par dzīvi Rīgā.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Guest EnS

Dundur, tev te baigi daudz huiņu dzen :wacko2: ... viss būs labi.. tā pati latvija vien ir, Rīga no valmieras atšķirās ar to, ka te cilvēki ir tā teikt "nahali", tu ar ātri par tādu kļūsi :mrgreen: ... bet tāda nu ir tā dzīve... tā vienmēr ir bijis, kā aizbrauc uz laukiem, tad tur i cilvēki atvērtāki, i zāle zaļāka... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lauž visus postus lasīt! Bet ko jūs varat puiku baidīt!?!? Rīga ir OK vieta gandrīz visās vietās. Jūsu nīstā Maskačka tagad ir diezgan civilizēta. Pats tur nedzīvoju, bet regulāri dodos ar tramvaju uz trniņiem, kāpju ārā pie Sporta Manēžas (tur par arī Mazā Kalna iela) un nekad nekādi ekscesi nav bijuši. Treniņi beidzas ~21.30, bet vairāk par dažiem dzērājiem neesmu novērojis.

 

Faktiski jau dzīvesvietu vislabāk vērtēt pēc sabiedriskā transporta iespējām un nepieciešamajiem veikaliem. Forši ir dzīvot transporta galapunktos, pats kādreiz dzīvoju pie 7. trolejbusa Āgenskalnā. Un kāmēr no rītiem Iļģuciema iedzīvotāji mīcās un sekso 25. trolejbusā, tikmēr es kā šefs braucu viens 7. trolejbusā. No transporta viedokļa draņķīgi ir t.s. guļamrajoni - Iļģuciems, Purvciems, Mežciems pie Biķernieku trses (tur vispār ir truba ar transporu), Maskačkas tālais gals pie/aiz Doles. Kopš dižķibele ieviesusi korekcijas transporta plūsmā uz tiltiem, ļoti pievilcīga ir Pārdaugava, tai skaitā Mārupe.

 

Bet ja esi slinks, tad jāskatās paicinieka veikals tuvumā. Ieteicams arī kaut kādas Drogas un aptieka.

Link to comment
Share on other sites

Man patika Ķīpsalas kojas. Pats dzīvoju Teikas kojās, bet lielu daļu laika pavadīju pie kursabieriem Ķīpsalā... :drinks:

Patika ka Ķīpsalā ir mājīgāk kā Teikā, jo tur nav tā, ka garš koridors un kojas gar malām!

Nezinu kam bij jānotiek lai no kojām izmestu! :D

 

Kādus 5 gadus nodzīvoju lubaņčikā, tā arī nenorāvos ne no viena. Biju gan pālī vilcies no centra, gan citādi tur vazājies, bet kā jau te izskanēja, ja caur pieri nelūri virsū katram garāmgājējam, nekas nenotiks. Kontingets tur gan ir drūms! :D

 

Es arī esmu beidzis EEF, un ņem vērā ko te jau teica - īpaši jāsaspringst pirmos divus kursus, pēc tam jau būs stripri brīvāk. RTU ir viegli iekšā tikt, bet tik pat viegli arī ārā.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien saņēmu paziņojumu, ka esmu ieskaitīts 1. kurā un burtnieku ielas kojās. Cik saprotu teikā. Esmu dzirdējis, ka labs rajons esot. Varbūt kāds zina tās kojas, kā tur ar dzīves apstākļiem, kad pēdējo reizi bijis remonts :D Ceru, ka ne PSRS laikā.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vot neatminos, kas nu Dunduram tā par fakultāti, bet šķiet ar eksaktajām štellēm saistīts. Ja tā, tad tajā Teikā nav ko aizsēdēties - padzīvot pāra mēnešus un tad maximāli ātri (censties) katapultēties uz Ķīpsalu. Tas protams prasīs vairākkārtējus gājienus uz Kaļķu ielas 314a telpu pie tām koju daļas zosīm, bet ja tu to nedarīsi, tad neviens arī nepiedāvās. Vienīgais arguments ir tāds, ka eksaktajiem ir zināma priekšrocība uz Ķīpeni, jo visas štelles notiekās tur, to arī piesaukt.

Teika IMO ir piemērota tikai tad, ja ir darbs kaut kur tajā rajonā, tad ir ērti. A tā ļoti ātri zajebjošsja kratīties ar 7 vai 14 troli uz ķīpeni vai Meža ielu. Ja protams neesi jau pieradis pie regulāras sēdēšanas korķos neveiksmes gadījumā pat nepilnas 2 stundas dienā...

Nekā tur tajā Teikā nav, kas studentam būtu saistošs - pāra mazi veikali (no kuriem viens ir smirdīgā Maxima uz Brīvībenes) un netālu esošā Alfa (vizmaz kaut kas). Centrs patālu (ja salīdzina ar ķīpsalu) un vispār tāds privātmāju/penšu rajons vien tur ir apkārt.

Tā jau pašas kojas, gan Laimdotas, gan Burtnieku ir puslīdz - protams garais koridors, virtuves un WC kā nu kurā stāvā. Istabas ar, kur nu trāpies. Citur baigi neko, citur atkal (kur visdrīzāk kaut kādi smirdīgi slāvi dzīvojuši) kā svinarņiks.

Ķīpsala vismaz tādā ziņā studentam ir daudz piemērotāka - kojas labas, skolas ēkas, biblene un lielais RIMI (Olympija) turpat blakus, centrs (baļļuki :rolleyes: ) pāri upei, uz kādu izstādi ar var aizšaut turpat blakus hallē un galu galā lielākā daļa tehnisko studentu tomēr mitinās tur, kas nozīmē pa vakariem var iet viens pie otra cept augšā gan mājasdarbus, gan paralēli kartupeļus un tukšot alu.

 

P.S. Tas viss, protams, tikai tad, ja autoram vispār ir interese par kojām kā tādām. Ja tomēr gribas mitināties dzīvoklī, tad visu augstākminēto var ņemt un ignorēt pilnībā.

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Arī es mācīšos augstskolā... :) LU PPF. Paziņa aizbrauca uz UK un "jāpieskata" viņas dzīvoklis Katoļu ielā (netālu no baznīcas). Kā tur ar rajonu? Pavisam netālu tā jūsu minētā maskačka...

Plus vismaz tas, ka netālu ir galapunkts 4.busam, ar kuru tad būs jāmēro ceļš uz PPF...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Dexs

Štrunts ar to tavu autobusu - gandrīz blakus ir t/c Latgalīte, tas vien izsaka diezgan daudz par kontingentu, kurš tur mēdz apgrozīties... :mrgreen:

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

100debija

Šodien saņēmu paziņojumu, ka esmu ieskaitīts 1. kurā un burtnieku ielas kojās. Cik saprotu teikā. Esmu dzirdējis, ka labs rajons esot. Varbūt kāds zina tās kojas, kā tur ar dzīves apstākļiem, kad pēdējo reizi bijis remonts :D Ceru, ka ne PSRS laikā.

 

Nesen logus plastmasas ielika, tualetes telpas arī izremontēja pirms pāris gadiem, pirms tam gan bija drausmīgas.

Link to comment
Share on other sites

Dexs

Štrunts ar to tavu autobusu - gandrīz blakus ir t/c Latgalīte, tas vien izsaka diezgan daudz par kontingentu, kurš tur mēdz apgrozīties... :mrgreen:

Vismaz nebūs tālu jāmeklē, ja ko nop**dīs... :D Bet nu labi, padzīvos, tad jau redzēs... :) Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Kā rajons, tā Teika ir tāds kluss & mierīgs, vai arī kluss un mierīgs tiem, kas mājās ar aizvilktiem aizkariem un ausu aizbāžņiem sēž? Un, ja jau penšu rajons, tad nabago penšu & daudzstāveņu, vai bagāto penšu (ārzemnieku) un privātmāju rajons?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā rajons, tā Teika ir tāds kluss & mierīgs, vai arī kluss un mierīgs tiem, kas mājās ar aizvilktiem aizkariem un ausu aizbāžņiem sēž? Un, ja jau penšu rajons, tad nabago penšu & daudzstāveņu, vai bagāto penšu (ārzemnieku) un privātmāju rajons?

 

Nus tas ir viens no "krutajiem" Rīgas privātmāju rajoniem. Daudz privātmāju, bloķeņu prakstiski vispār nav, ir tikai Staļina laika mājas un Hruščenes. Salīdzinoši netālu ir Biķernieku mežs, perfekta vieta sportiskām aktivitātēm. Sporta trasei pa vidu ir skaists ezeriņš romantiskām pastaigām ar meitenēm. Vispār Teika ir labs rajons, ar Alfu pilnībā pietiek un Domina ar īstenībā no burtnieku ielas nav tālu.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Mīnus tas, ka RTU studentiem, kas dzīvo Teikā, diezgan liels gabals līdz fakultātēm, jo lekcijas pārsvarā notiek Ķīpsalā, Kronvalda bulvārī, Meža ielā vai Kaļķu 1.

Labots - Edgars86
Link to comment
Share on other sites

Es 15 gadus nodzīvoju Zoļikā un tagad 10 dzīvoju Imantā. Zoļikam mīnusi tādi, ka salīdzinoši maz zaļās dabas un sūdīgs transports naktīs. Imantā, ja dzīvo pie Rimi da jebkādā diennakts laikā var sameklēt sabiedrisko transportu + - jāpevelkas ar kājām kādi 500 m, jo Imanta ir liela. Koki te arī tā pavairāk, veikali pietiekami un laikam visi LV populārākie pārtikas veikali, kā arī mums te ir slavens virinātāju mežs.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...